Įkraunama...
Įkraunama...

Nerti papuošalai - 6 dalis, Karoliai, auskarai ir

Kadangi dėželėse voliojasi visokių neišvaizdžių karoliukų, nutariau irgi apnertukus pasidaryt

user posted image
user posted image

Bet nėriau kitokiu būdu

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2009 03 08, 15:21)

Bet nėriau kitokiu būdu

gal jį išduosi? g.gif
Atsakyti
fantastiski darbeliai thumbup.gif saunuoles
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2009 03 08, 15:21)
Kadangi dėželėse voliojasi visokių neišvaizdžių karoliukų, nutariau irgi apnertukus pasidaryt

Bet nėriau kitokiu būdu




oo kaip idomiai atrodo thumbup.gif va tau ir "visokie nereikalingi" ax.gif karoliukai. O kas ten per budas? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 08 kovo 2009 - 23:50
QUOTE(Lurdes72 @ 2009 03 08, 16:46)
gal jį išduosi? g.gif

O nieko stebuklingo. Tiesiog kai neri sekančią eilutę, kabini ne už dviejų siūliukų, o už antrojo - tolimesniojo, tada tas pirmas tokią bangelę duoda. Ar čia aiškiai parašiau???
Atsakyti
Sveikos mergaites bigsmile.gif , na as jau karoliuku prisinėrus, blush2.gif noriu pasidaryti suktinuku is juosteles ale nesuprantu kaip juos darot?suprantu, kad reikia sukti, bet ka daryt ka jis laikytus susuktas?kaip uzmaskuoti ta viduriuka?ten zvyneli dedat? g.gif ir baisiausia tai veriant kaip perverti per ji visa graziai? doh.gif labai prasau atsakykit, nerandu tikrai paaiskinimu, tik matau,kad labai daug karoliu su jais 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2009 03 15, 17:20-->
QUOTE(Coliuke smile.gif @ 2009 03 15, 17:20)
Sveikos mergaites bigsmile.gif , na as jau karoliuku prisinėrus, blush2.gif  noriu pasidaryti suktinuku is juosteles ale nesuprantu kaip juos darot?suprantu, kad reikia sukti, bet ka daryt ka jis laikytus susuktas?kaip uzmaskuoti ta viduriuka?ten zvyneli dedat? g.gif  ir baisiausia tai veriant kaip perverti per ji visa graziai? doh.gif  labai prasau atsakykit, nerandu tikrai paaiskinimu, tik matau,kad labai daug karoliu su jais 4u.gif



verysad.gif unsure.gif
Atsakyti
nelabai supratau apie kokius suktinukus kalbi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gugile @ 2009 03 18, 09:50)
nelabai supratau apie kokius suktinukus kalbi? 4u.gif

Manau, kad apie suktinukus iš juostelės, kuriuos darydavo lukasta. Jei neapleidžia manęs atmintis, ji ar kažkuri kita mergikė kažkurioje apnertukų temoje yra aiškinusi kaip suktinukus daryti g.gif . Gal reiktų atidžiau peržvelgti temas g.gif ?
Aš esu dariusi kelis pabandymui, tai kad laikytųsi tiesiog adata su siūlu pervėriau keliose viese ir sutvirtinau, o kad susiuvimo nesimatytų karoliukais paslėpiau ax.gif . Manau kad galima kažkiek ir klijukais patepus sutvirtint, bet labai nedaug jų dėti, kad neišsisklaidytų po šonus ir, kad nesuteptų. Manau, keikviena gali sugalvoti savus būdus kaip patogiau ir gražiau pasidaryti 4u.gif
Sėkmės mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ašarėlė: 18 kovo 2009 - 11:14
QUOTE(Ašarėlė @ 2009 03 18, 09:11)
Manau, kad apie suktinukus iš juostelės, kuriuos darydavo lukasta. Jei neapleidžia manęs atmintis, ji ar kažkuri kita mergikė kažkurioje apnertukų temoje yra aiškinusi kaip suktinukus daryti  g.gif . Gal reiktų atidžiau peržvelgti temas g.gif ?
Aš esu dariusi kelis pabandymui, tai kad laikytųsi tiesiog adata su siūlu pervėriau keliose viese ir sutvirtinau, o kad susiuvimo nesimatytų karoliukais paslėpiau  ax.gif . Manau kad galima kažkiek ir klijukais patepus sutvirtint, bet labai nedaug jų dėti, kad neišsisklaidytų po šonus ir, kad nesuteptų. Manau, keikviena gali sugalvoti savus būdus kaip patogiau ir gražiau pasidaryti  4u.gif
Sėkmės  mirksiukas.gif


bigsmile.gif joooooooo as apie tuos ir kalbu,na vakar pasibandziau tai suktinukas tas kaip ir gaunasi, bet va kita mintis i ateiti, kaip per ji perverti trosiuka doh.gif g.gif tai jau cia man atrodo kazkas neimanoma unsure.gif
Atsakyti
smile.gif+2009 03 15, 19:20-->
QUOTE(Coliuke smile.gif @ 2009 03 15, 19:20)
Sveikos mergaites bigsmile.gif , na as jau karoliuku prisinėrus, blush2.gif  noriu pasidaryti suktinuku is juosteles

pabandysiu paaiškint kaip aš darau:

*susikarpau juostelę vienodo ilgio gabaliukais, nuo 70 iki 110 cm ilgio, žiūrint kokio dydžio "suktinukų" noriu
*sulenkiu atkirptą gabaliuką per pusę, laikau tą vietą kur abu galiukai, dar užlenkiu kokius 7 cm ir tokią keturgubą pradedu kietai sukti
*kai susuku kietai iki galo tada patį galiuką prismeigiu adatėle
*imu ploną adatą, biseriui siūti, ir su labai plona žilka (valu) prisiuvu galiuką.
*jei noriu puošti karoliukais, tai nenutraukiu žilkos, o siuvinėju toliau.
*viduriukas man lieka gražus, aš jo neslepiu, o tą žvynelį siuvu dėl gražumo, arba kartais nesiuvu
*kai siuvinėju karoliukais, tai duriu kiaurai "suktinuko", kad jis labiau susitvirtintu, kartais prireikia ir replyčių pagalbos adatai ištraukt
*veriant karolius "suktinuko" nepraveriu be storesnės adatos ir replių pagalbos. adatą reiktų rinktis storesnę, bet labai smailia nosimi, ir nemaža ąsele.
*viską veriu ant troselio, kai veriu biserį, adatą išveriu, kai veltinuką ar "suktinuką" - vėl per adatą

na va, išdaviau visas paslaptis lotuliukas.gif lotuliukas.gif
gal tai nėra pats lengviausias būdas, bet aš darau (greičiau dariau blush2.gif , nes labai senai nebesukau "suktinukų") būtent taip.

žinau, kad kitos naudoja ir klijus, bet man nepatinka klijais tepliotis, tai aš klijuoti nė nebandžiau.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lukasta: 18 kovo 2009 - 20:58
QUOTE(lukasta @ 2009 03 18, 18:57)
pabandysiu paaiškint kaip aš darau:

*susikarpau juostelę vienodo ilgio gabaliukais, nuo 70 iki 110 cm ilgio, žiūrint kokio dydžio "suktinukų" noriu
*sulenkiu atkirptą gabaliuką per pusę, laikau tą vietą kur abu galiukai, dar užlenkiu kokius 7 cm ir tokią keturgubą pradedu kietai sukti
*kai susuku kietai iki galo tada patį galiuką prismeigiu adatėle
*imu ploną adatą, biseriui siūti, ir su labai plona žilka (valu) prisiuvu galiuką.
*jei noriu puošti karoliukais, tai nenutraukiu žilkos, o siuvinėju toliau.
*viduriukas man lieka gražus, aš jo neslepiu, o tą žvynelį siuvu dėl gražumo, arba kartais nesiuvu
*kai siuvinėju karoliukais, tai duriu kiaurai "suktinuko", kad jis labiau susitvirtintu, kartais prireikia ir replyčių pagalbos adatai ištraukt
*veriant karolius "suktinuko" nepraveriu be storesnės adatos ir replių pagalbos. adatą reiktų rinktis storesnę, bet labai smailia nosimi, ir nemaža ąsele.
*viską veriu ant troselio, kai veriu biserį, adatą išveriu, kai veltinuką ar "suktinuką" - vėl per adatą

na va, išdaviau visas paslaptis lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
gal tai nėra pats lengviausias būdas, bet aš darau (greičiau dariau blush2.gif , nes labai senai nebesukau "suktinukų") būtent taip.

žinau, kad kitos naudoja ir klijus, bet man nepatinka klijais tepliotis, tai aš klijuoti nė nebandžiau.

user posted image



AAAAAAččččččiūūūūūūūū yahoo.gif bis.gif bis.gif bis.gif va dabar tai jau ir aiškiau negali būti sokiai.gif jau kad suksiu tai suksiu yahoo.gif dar kartą labai dėkoju už atsakyma bigsmile.gif
Atsakyti