Įkraunama...
Įkraunama...

Nerti papuošalai - 6 dalis, Karoliai, auskarai ir

Na ką, ir aš nutariau pabandyti lotuliukas.gif Nežinau...lyg ir nieko gavosi biggrin.gif padovanojau dukrytei 4u.gif sau rimtesnius darysiu, solidžius lotuliukas.gif
user posted image
Dar, tiesa, su suvėrimu ne kas, nelabai žinau kas geriau vielutė, siūlas ar troselis...kuris užsegimas geriausias ir pan. padėkit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Atigiliux @ 2009 03 03, 14:40)
Dar, tiesa, su suvėrimu ne kas, nelabai žinau kas geriau vielutė, siūlas ar troselis...kuris užsegimas geriausias ir pan. padėkit ax.gif

Man patogiausia troselis mirksiukas.gif . Jei versi stiklinius karoliukus (yra toks biseris stiklinis) į tarpelius tarp apnertukų, tai jie gali siūlą nubrūžinti ir karoliukai pabyrės 4u.gif . Troselis patikimesnis mirksiukas.gif .

Lauksim solidžių karolių pasirodymo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ašarėlė: 03 kovo 2009 - 16:52
QUOTE(Ašarėlė @ 2009 03 03, 17:50)
Man patogiausia troselis  mirksiukas.gif . Jei versi stiklinius karoliukus (yra toks biseris stiklinis) į tarpelius tarp apnertukų, tai jie gali siūlą nubrūžinti ir karoliukai pabyrės  4u.gif . Troselis patikimesnis  mirksiukas.gif .

Lauksim solidžių karolių pasirodymo  mirksiukas.gif

Ašarėle už patarimą. Ką gi einu ieškot įvairių medž. ir nert solidesnių lotuliukas.gif
Atsakyti
.....žgutas.....

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(gude @ 2009 03 04, 12:13)
.....žgutas.....


Be žodžių first.gif Vis grįžtu pavėpsoti clap_1.gif
Atsakyti
[quote=gude,2009 03 04, 12:13]
.....žgutas.....

Man irgi labai gražu. Kartą mėginau galiuką nerti, lyg ir gavosi, bet neturėjau daug biserio, tai išardžiau. Noriu paklausti kokio dydžio biserį naudoji ir kiek maždaug gramų jo sunaudoji?
Atsakyti
Naudoju smulkų biserį.
Pasvėriau /nes pati nežinojau kiek/ šitą žgutą - 50 gr. Bet čia jeigu jį ''išleistum'' tai ko gero du pagal ilgį gautųsi...

Atsakyti
QUOTE(gude @ 2009 03 04, 17:27)
Naudoju smulkų biserį.
Pasvėriau /nes pati nežinojau kiek/  šitą žgutą - 50 gr. Bet čia jeigu jį ''išleistum'' tai ko gero du pagal ilgį gautųsi...

O gal galima butu suzinot kaip ji daryt? 4u.gif
Atsakyti
Turėjau savo klasę, kur mokinau. Gali pasiskaitinėti mirksiukas.gif http://www.auksarank...topic.php?t=879
Atsakyti
QUOTE(gude @ 2009 03 04, 16:27)
Naudoju smulkų biserį.
Pasvėriau /nes pati nežinojau kiek/  šitą žgutą - 50 gr. Bet čia jeigu jį ''išleistum'' tai ko gero du pagal ilgį gautųsi...


Ačiū už info. Tik bėda, kad kol kas nepavyko įsigyti iš ties geros kokybės biserio verysad.gif . O gal tik man čia taip. Tai kol kas naudoju sagėms. Na, bet vis tiek reiks pamėginti.
Atsakyti
QUOTE(gude @ 2009 03 04, 11:13)
.....žgutas.....


Gude kaip gražu wub.gif Nenustoju tavimi žavėtis.... wub.gif
Atsakyti
O kaip padaryti tokius grazius rutuliukus? man niekip neiseina sad.gif rolleyes.gif
Atsakyti