Įkraunama...
Įkraunama...

Nerti papuošalai - 6 dalis, Karoliai, auskarai ir

Seikutes, na ir prisiziurejau cia grozybiu wub.gif wub.gif ir uzsimaniau pati pabandyti nes vaselis kaip ir nesvetimas mano rankoms.
Tad labai noriu jusu paprasyti kad papunkciui papasakotume kaip reikia apmegzti tuos karoliukus? Nes niekaip nesuprantu ar cia nerta zemu stulpeliu ar su uzmetinais, nieko nepaneme blush2.gif .
Isanksto dekoju, ir uz atsakyma dovanoju balioneli 4u.gif 4u.gif 4u.gif ai daug balioneliu 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif :4 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

biggrin.gif
Atsakyti
vejuune, shios temos postas nr 5, paciam pirmam psl mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos forumuotes. Gal yra Klaipedieciu? Gal kas apsiimtumete apnerti jaunuju taures pagal pavyzduka? Jei taip, rasykite man i pasta seka0506@hotmail.com atsiusiu pavyzduka. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lurdes72 @ 2009 02 14, 14:58)
Pavasariškai prabangu thumbup.gif



QUOTE(liute2 @ 2009 02 14, 16:14)
Žiūrėjau žiūrėjau, labai labai gražūs, dailūs. Šaunuolė.



Ačiū blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Nu va, o as dar buvau pries tokius papuosalus g.gif O cia gi taip skirtingai graziai sugalvot galima bigsmile.gif
Atsakyti
Na rodau ir as savo darbeli blush2.gif , tik man kolkas jie nelabai patinka, galvoju gal reikia kitaip suverti o gal kitu spalvu karoliukus deti g.gif . Na o kaip jums jie atrodo?
user posted image


Atsakyti
auskarai
Atsakyti
Sveikutes, pamaciau Jusu padarytas grozybes, tai net ir pati uzsimaniau. NORIU IR AS TOKIU!!!
Atsakyti
Na,mano pirmas blynas.Neturejau karoliu,tai susukiau is medziagos biggrin.gif Nelabai lygus doh.gif
user posted image
Atsakyti

smile.gif


user posted image

ir dar vieni

user posted image



Papildyta:
QUOTE(jolitag @ 2009 02 22, 22:34)
Na,mano pirmas blynas.Neturejau karoliu,tai susukiau is medziagos biggrin.gif Nelabai lygus doh.gif
user posted image


malacius, labai grazu smile.gif
Atsakyti
išduokit paslapti is kur gauti karoliu????
Atsakyti
as is cia sakiausi,laukiu dabar kol atsius.
http://www.rankdarbiai.com/
Atsakyti