Įkraunama...
Įkraunama...

Nerti papuošalai - 6 dalis, Karoliai, auskarai ir

QUOTE(spaNguolė @ 2008 01 24, 21:03)
Gražus nertinukai  thumbup.gif . O troselį tai nesurišinėt reikia, o su spaustukais suspausti  mirksiukas.gif .

Matai, kai jokių mokslų nebaigus, tai ir troselį galiu surišti - man tai puikiai sekasi bigsmile.gif O apie spaustukus galvojau, kad jie tinka karoliams, kurie su užsegimu daromi. Kadangi didžioji dalis mano karolių ilgi - užsegimo nereikia, tai pakakdavo virvelės ar dvigubo siūlo. Bet kai porą kartų stikliniai biseriukai supjaustė siūlą ir karoliai iširo, teko susirasti paslėptą troselį. Ech, gyveni žmogus ir mokaisi...

Rose Prick, dirbam dirbam, nemiegam mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
na va iškart temoj gražiau pasidarė ax.gif šitie rudi labai mieli wub.gif
Atsakyti
šiek tiek baltos - juodos spalvos, kad tema truputi atsigautų smile.gif
dar galai neužtaisyti, nes ilgį su užsakove derinu ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(lukasta @ 2008 02 11, 00:27)
šiek tiek  baltos - juodos spalvos, kad tema truputi atsigautų smile.gif
dar galai neužtaisyti, nes ilgį su užsakove derinu ax.gif

user posted image

user posted image



Labai grazu 4u.gif
Atsakyti
Po ilgo laiko tarpo rodau savuosiu apnertukus 4u.gif . Senai buvau dariusi, maniau jau, kad kvalifikaciją lotuliukas.gif praradau rolleyes.gif .

user posted image

user posted image
Atsakyti
nu kavilas klausimas, bet....... kur pigiai nusipirkti karoliukus? Kur jus juos perkat?
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2008 02 13, 21:21)
Po ilgo laiko tarpo rodau savuosiu apnertukus  4u.gif . Senai buvau dariusi, maniau jau, kad kvalifikaciją  lotuliukas.gif praradau  rolleyes.gif .

Labai gražu thumbup.gif , tikrai jau seniai tavo apnertukų nemačiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Dar ir cia pasigirsiu savo naujais kurinukais:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lauružė @ 2008 02 14, 18:15)
Dar ir cia pasigirsiu savo naujais kurinukais:

Gražuoliai - tvarkinguoliai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(everesta @ 2008 02 13, 23:46)
nu kavilas klausimas, bet....... kur pigiai nusipirkti karoliukus? Kur jus juos perkat?


Visai nekvailas, tiesiog ne kartą aptartas klausimas mirksiukas.gif . Šiuo metu Norfos parduotuvėse yra tokių nebrangių apyrankių (apie 90 ct). Išardai, apneri, suveri ir vualia - karoliai ant kaklo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Auska @ 2008 02 15, 15:32)
Visai nekvailas, tiesiog ne kartą aptartas klausimas  mirksiukas.gif . Šiuo metu Norfos parduotuvėse yra tokių nebrangių apyrankių (apie 90 ct). Išardai, apneri, suveri ir vualia - karoliai ant kaklo  bigsmile.gif

AISKU, ACIU UZ INFORMACIJA. iESKOJAU PALAIDU KAROLIUKU DIDELIU PIRKTI IR NIEKUR NERADAU UZTAT IR KLAUSIAU.
Atsakyti