Įkraunama...
Įkraunama...

Nerti papuošalai - 6 dalis, Karoliai, auskarai ir

Ant folgos man kreivokas gavosi.
Norfoje karoliukų jokių nebėra sad.gif
Kur gauti???
Atsakyti
Mergikės, tiesiog patingėjot paverst kelis puslapėlius atgal mirksiukas.gif . Vilnietėms parašiau kur ieškoti karoliukų apnėrimui 4u.gif
Pakartoju savo žinutę mirksiukas.gif . Na gi ir Gariūnuose tikrai manau rastumėte mirksiukas.gif


QUOTE(Ašarėlė @ 2009 01 16, 11:06)
Kai būnu Vilniuje karoliukų apnėrimui perku Viršuliškėse Madoje II aukšte galanterijos parduotuvėje. Ten būdavo tokios karoliukų juostos, vienoj juostoj apie 50 karoliukų. Ir buvo 3 dydžių  mirksiukas.gif . Mažesnių karoliukų juosta 13 Lt kainavo. Pasižiūrėkite, nes aš paskutinį kartą pirkau vasarą  4u.gif

Atsakyti
Ačiū smile.gif
Atsakyti
Keliu temelę į viršų:

user posted image

user posted image
Atsakyti
Lauružė, kaip visada subtilu ir fantastiškai gražu 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Lauruže labai kruopštūs, dailūs tavo darbeliai wub.gif thumbup.gif ir pateikimas nuostabus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauružė @ 2009 02 09, 15:31)
Keliu temelę į viršų:

Labai grazu wub.gif kokiais siulais jus apneriat karoliuka?
Atsakyti
Lauruže labai gražu, spalvytė fantastiška (ir ne tik šiais metais, man ji visada graži)... labai super atrodo su perlamutru....

IwonaBogd iriso bei visiais kitais kuriais tik tinka nerti.... kuo plonesnis siūlas tuo kruopščiau ir gražiau gaunasi.... 4u.gif
Atsakyti
Jūsų karoliukai tokie dailūs, lygūs, gražūs, kaip tokie ir pavyksta... Mano tai tokie, kokie yra verysad.gif Bet ir tai džiugesio nemažai suteikia, kad pati pagaminau wub.gif
O aš įsigudrinau apnerti iškirptus "karoliukus" iš montažinių putų, kurios naudojamos statybose, restauracijose, pvz. keičiant langus ar duris yra purškiamos tos putos, o kai jos sudžiūsta, gali kokią nori formą iš jų išgaut. Tai karoliukai būna lengvučiai ir patogūs thumbup.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Meraitės, šaunuolytės, kad taip gražiai darbuojates, įdomių įdėjų sugalvojate 4u.gif

Pasirodau ir aš su dar vienais savo smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lolute @ 2009 02 14, 14:52)
Meraitės, šaunuolytės, kad taip gražiai darbuojates, įdomių įdėjų sugalvojate  4u.gif

Pasirodau ir aš su dar vienais savo  smile.gif



Pavasariškai prabangu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lurdes72: 14 vasario 2009 - 13:58
QUOTE(Lolute @ 2009 02 14, 13:52)
Meraitės, šaunuolytės, kad taip gražiai darbuojates, įdomių įdėjų sugalvojate  4u.gif

Pasirodau ir aš su dar vienais savo  smile.gif

user posted image



Žiūrėjau žiūrėjau, labai labai gražūs, dailūs. Šaunuolė.
Atsakyti