Įkraunama...
Įkraunama...

Nerti papuošalai - 6 dalis, Karoliai, auskarai ir

Nagi paprasčiausiai yra tokie siūlai pirkti, jau pereinančių spalvų iš karto....

user posted image
Atsakyti
QUOTE(gude @ 2008 11 25, 08:11)
Nagi paprasčiausiai yra tokie siūlai pirkti, jau pereinančių spalvų iš karto....

user posted image



aciu labai thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Kaip tema atgijo thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
merginos baigėsi mano medinuku atsargos gal kas žinot kur inernete būtų galima gauti? blush2.gif

o darbeliai kokie visų gražūs, bet merginos kaip jums kantrybės užtenka su tais blizgiais siūlais nerti? aš kelis tokius nunėriau ir man gana, o tiesa jūs gal ne viengubu siūliuku neriat? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gugile @ 2008 11 27, 10:10)
o darbeliai kokie visų gražūs, bet merginos kaip jums kantrybės užtenka su tais blizgiais siūlais nerti? aš kelis tokius nunėriau ir man gana, o tiesa jūs gal ne viengubu siūliuku neriat? ax.gif

zinoma, viengubu...uztai labai dailiai gaunasi thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Chimera, tie žalsvi kubeliai labai pagyvina visą vaizdą. wub.gif
UUps tikrai labai dailūs burbuliukai. wub.gif
Pati visada neriu su iriso siūliukais , bet ko gero prinoko reikalas išbandyti ir tuos blizgius. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cipa007 @ 2008 11 27, 17:39)
Chimera, tie žalsvi kubeliai labai pagyvina visą vaizdą. wub.gif
UUps tikrai labai dailūs burbuliukai.  wub.gif
Pati visada neriu su iriso siūliukais , bet ko gero prinoko reikalas išbandyti ir tuos blizgius. ax.gif

Aciu.
Uups - Tikrai labai dailus apnertukai, as nemoku taip dailiai rolleyes.gif
As tai dabar kaip eksperimentuoju su siulais.
Atsakyti
uups dailučiai wub.gif gražučiai thumbup.gif

Kaip aš pasiilgau apnertukų rolleyes.gif ax.gif Net nail.gif niežti ax.gif
Atsakyti
merginos,man kilo toks klausimukas:kaip tuos apnertukus paskui jus priziurit?juk jie visdeto is siulu-jau kaip ir medziagos,kaip ji nesusipurvina jum?nes dabar jau baigineju savo apnertukus bet jau kilo itarimas-dabar jau tie kur gaminu-tokie kaip ir tikra spalva prarade,nors neciupineju ju perdaug.ir si savaitgali parodysiu savo pirma darbeli-ivertinsit 4u.gif
Atsakyti
Jau kazkada kalbeta buvo, kad galima skalbt, arba su dantu sepetuku pasveist su muilu, jau bandziau baltus taip baltint smile.gif
O siaip tai nieko amzino ner....
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chimera: 30 lapkričio 2008 - 21:34
QUOTE(chimera @ 2008 11 30, 20:33)
Jau kazkada kalbeta buvo, kad galima skalbt, arba su dantu sepetuku pasveist su muilu, jau bandziau baltus taip baltint smile.gif
O siaip tai nieko amzino ner....
user posted image



aciu smile.gif beje,tavo darbelis labai grazus mirksiukas.gif as savo pirmaji irgi buciau siandien ikelus,bet beveriant pamaciau kad tu didesniuju karoliuku skylutes per dideles o neturejau po ranka jokio papuosaliuko kad uzdengciau,negana to.puse siulo isipesiojo ir nusiarde doh.gif ...reikia isnaujo apnert ir vel verti... biggrin.gif
Atsakyti
Labas vakaras,
user posted image
Atsakyti