Įkraunama...
Įkraunama...

Nerti papuošalai - 6 dalis, Karoliai, auskarai ir

QUOTE(chimera @ 2008 10 09, 08:13)
Labas rytas,

Pagaliau vaizdu padave bigsmile.gif Koks sedevras blink.gif  thumbup.gif

Ir man pačiai jie laaaaabiausiai patinka iš visų kada pasigamintų lotuliukas.gif blush2.gif blush2.gif .
Atsakyti
mergaites fantastiski darbukai 4u.gif wub.gif
Atsakyti
As tai visas temas perskaiciau, issinagrinejau, nusipirkau visu reikalingu medziagu ir irankiu, ir jau pasibandziau apnerineti rutuliukus. Gaunas clap.gif Ir tik pati pabandzius supratau, kodel tos akys visoms raibsta neriant juodais siuliukais... wacko.gif
Dabar baigineju skaityti pacias pirmas temas, ir mastau, kur as buvau pries 3 metus mastau.gif Tai kazkokios depresines mintys uzpuole, ar jie vis dar madingi? unsure.gif
Atsakyti
Svarbiausia, kad tau patinka ir kad Tu jautiesi su savo papuošalais gerai. mirksiukas.gif
Atsakyti
aha ko tai temukė numirti baigia... labai gražūs jūsų darbei merginos o tie auskariukai tai fantaskika.... niekad nebandžiau dar tokių auskarų, bet jaučiu greitu metu mėginsiu... o čia mano naujasi apnertukai, man jie tokie klasikiniai:
user posted image
Atsakyti
labas vakaras,

Susirgau as apnertuku darymu... ax.gif Nors ir visi panasus mano apnertukai, nieko imantraus ir idomaus nesumastau, bet vistiek patinka daryt juos.
user posted image
Atsakyti
kažkodėl prisiminiau jūrą, lietingą vasaros vakarą ir besidaužančias bangas į kopų smėlį ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gugile: 27 spalio 2008 - 19:50
QUOTE(gugile @ 2008 10 27, 20:48)
kažkodėl prisiminiau jūrą, lietingą vasaros vakarą ir besidaužančias bangas į kopų smėlį ax.gif

Ania? O cia atseit Kaledoms hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(chimera @ 2008 10 27, 19:26)
labas vakaras,

Susirgau as apnertuku darymu...  ax.gif  Nors ir visi panasus mano apnertukai, nieko imantraus ir idomaus nesumastau, bet vistiek patinka daryt juos.

ir man labai grazus thumbup.gif pati dabar irgi neriu tuos apnertukus, matysim kas iseis blink.gif
Atsakyti
na ka merginos wink.gif ir as susiruosiau debiuta padaryti ax.gif
pirmieji mano apnertukai

turiu ir dar vienus, bet foto neturiu - greitu metu pasirodysiu mirksiukas.gif
Atsakyti

visgi pavyko ir su antra nuotrauka... rodausi ax.gif blush2.gif

antras bandymas
Atsakyti
zuviuk laaabai gražus debiutas wub.gif
Atsakyti