Įkraunama...
Įkraunama...

Nerti papuošalai - 6 dalis, Karoliai, auskarai ir

QUOTE(dovyda @ 2008 09 08, 19:19)
jau sitie tai kvepia rudeniu.... 4u.gif labai grazu wub.gif  thumbup.gif

Aciu. Pastebejau, kad jau tikrai galvoje sukasi rudenisku spalvu deriniai rolleyes.gif
Atsakyti
http://picasaweb.goo...yzou516/mAkSIE#
Atsakyti
QUOTE(INGRIDŽIUKS @ 2008 09 11, 14:11)


thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(INGRIDŽIUKS @ 2008 09 11, 15:11)

thumbup.gif nuoroda, aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Gal klausimas ir kartosis, bet būčiau labai dėkinga už atsakymą: kur galima Vilniuje nusipirkti karoliukų apnėrimui? Arba ką galima naudot vietoj jų? esu apnėrusi senus medinius karoliukus (padariau dvi apyrankes), tai man sunkoki jie tokie g.gif Lauksiu patarimų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašaros lietuje @ 2008 09 28, 16:12)
Sveikos  smile.gif
Gal klausimas ir kartosis, bet būčiau labai dėkinga už atsakymą: kur galima Vilniuje nusipirkti karoliukų apnėrimui? Arba ką galima naudot vietoj jų? esu apnėrusi senus medinius karoliukus (padariau dvi apyrankes), tai man sunkoki jie tokie  g.gif Lauksiu patarimų  4u.gif

bek i artimiausia norfa, ten yra pirkti mediniu apyrankiu , bent jau buvo, kaina apie 80ct , liux karoliukams apnertukams thumbup.gif drinks_cheers.gif as jau pasipirkau , uzteks ilgam, bet kai uzveza as ir vel nusiperku mirksiukas.gif liga, nieko nepadarysi... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 28 rugsėjo 2008 - 18:14
QUOTE(dovyda @ 2008 09 28, 19:13)
bek i artimiausia norfa, ten yra pirkti mediniu apyrankiu , bent jau buvo, kaina apie 80ct , liux karoliukams apnertukams thumbup.gif  drinks_cheers.gif as jau pasipirkau , uzteks ilgam, bet kai uzveza as ir vel nusiperku mirksiukas.gif liga, nieko nepadarysi... lotuliukas.gif

Dėkui, net nepagalvojau bigsmile.gif O ten ir stambesnių karoliukų būna? ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

Ko tai apmires skyrelis, be vaizdu, tai atnesiau as, panasu jau esu rodzius, bet ir sita parodysiu blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Labas rytas,

Tuo paciu dar pora mestelsiu ax.gif
user posted image
ir
user posted image
Atsakyti
Chimera, labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
Ir aš pasigirsiu blush2.gif :
user posted image

Ir dar karoliukai:
user posted image

Chimera, gražu wub.gif , man pirmieji labiausiai patiko thumbup.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo morta-sigita: 08 spalio 2008 - 17:28
Labas rytas,
QUOTE(morta-sigita @ 2008 10 08, 18:27)
Ir aš pasigirsiu  blush2.gif :
user posted image

Pagaliau vaizdu padave bigsmile.gif Koks sedevras blink.gif thumbup.gif
Atsakyti