Įkraunama...
Įkraunama...

Nerti papuošalai - 6 dalis, Karoliai, auskarai ir

QUOTE(lukasta @ 2008 01 15, 22:07)
O ant ko veri? tie pailgi stikliniai pjaustyti biseriukai labai dažnai siūlą, net ir patį tvirčiausią, nupjauna  doh.gif , aš dabar visada tik ant trosiuko veriu.

ant trosiuko tai patikimiau 100% thumbup.gif , nes ir man pačiai yra nutrūkę 2 karoliai, tačiau bandžiau aš ir ant troselio verti, tačiau nepavyksta niekaip per suktinuką perverti, imu ploną adatą- tai troselį į ją vos įkišu, o toliau darbas nejuda- užstringa man viskas suktinuke g.gif

QUOTE(Kerpena @ 2008 01 16, 09:13)
Viskas aišku, ir aš panašiai darau. Tik kai kitokiais siūlais nėriau, tai kažkaip tvirtai užsitvirtindavo, o čia kažkaip nepatikimai atrodo, lyg tas siūliukas gali išsitraukti panešiojus.

tikrai, pati ne vienus savo karolius nešioju- nieks dar neišsitraukė thumbup.gif , o šviesesnius net ir skalbusi esu, nes nuo pudros parudavo, tai juos švelniai patryniau ir nusiplovė, bet siūliukai paslėpti - neišlindo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lukasta @ 2008 01 15, 22:07)
O ant ko veri? tie pailgi stikliniai pjaustyti biseriukai labai dažnai siūlą, net ir patį tvirčiausią, nupjauna  doh.gif , aš dabar visada tik ant trosiuko veriu.

Patogiausia būdavo ant tos pačios spalvos dvigubo siūlo, nes visur pralenda. Bet dabar šiuos trūkusius karolius ištyrinėjau, kad trūko ne surišimo vietoj, o ,,stiklinukas" nupjovė doh.gif Teks troselio atsiprašyti cool.gif Tik kad jį man labai sunku tinkamai surišti - praktikos reikia.
Atsakyti
Dar vieni ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Auska @ 2008 01 16, 14:51)
Teks troselio atsiprašyti  cool.gif  Tik kad jį man labai sunku tinkamai surišti - praktikos reikia.



Gražus nertinukai thumbup.gif . O troselį tai nesurišinėt reikia, o su spaustukais suspausti mirksiukas.gif .
Pvz. tokiais

user posted image
Atsakyti
o kaip tas troselis atrodo? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(spaNguolė @ 2008 01 24, 22:03)
Gražus nertinukai  thumbup.gif . O troselį tai nesurišinėt reikia, o su spaustukais suspausti  mirksiukas.gif .
Pvz. tokiais

user posted image


sveikute spaNguole, labai norėjau taves paklausti o kur tų spaustukų gauti?
Atsakyti
Susikuriau puslapi, kur patalpinau visus savo nertus papuosaliukus, prasom uzsukti:

My Webpage
Atsakyti
QUOTE(*saulyte* @ 2008 01 27, 02:59)
Susikuriau puslapi, kur patalpinau visus savo nertus papuosaliukus, prasom uzsukti:

My Webpage


grazus darbeliai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(garbanota avyte @ 2008 01 25, 00:01)
o kaip tas troselis atrodo?  blush2.gif  ax.gif


user posted image

QUOTE(zavin @ 2008 01 25, 14:19)
sveikute spaNguole, labai norėjau taves paklausti o kur tų spaustukų gauti?



Troseli, tuos spaustukus aš perku internetinėse parduotuvėse. Nžn ar čia galiu reklamuoti kažką? g.gif (www.rankdarbiai.com , www.karoliai.lt, www.auksarankems.info, www.hobera.lt) .
Atsakyti
sveikos? gal kas neriat sketukus nuotakoms? laukiu atsakymi i az, aciu:)
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2008 01 27, 19:53)
sveikos? gal kas neriat sketukus nuotakoms? laukiu atsakymi i az, aciu:)

http://www.supermama...?...=218695&hl=
Atsakyti
o kur visos aukstarankės su papuošaliukais dingo??? g.gif
Atsakyti