Įkraunama...
Įkraunama...

Nerti papuošalai - 6 dalis, Karoliai, auskarai ir

Skaniai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 08 26, 20:24)
mane tai trikdo kai kiti objektai nuotraukoje būna ryškesni už pagrindinį ir tada nelabai matosi  rolleyes.gif


QUOTE(Tranquility @ 2008 08 27, 10:21)
Dailutis rudeninis!  wub.gif


QUOTE(Neglaite @ 2008 08 27, 20:57)
tu nepyk, bet šitie tragiški. Tu gali geriau, daug geriau.

ačiū visom už įvertinimus, neglaite nepykstu, ax.gif
Atsakyti
o man tie rudeniniai kaip tik labai idomus drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na, giriuosi ir pas jus savo nauju komplekteliu:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Neglaite @ 2008 08 27, 22:57)
tu nepyk, bet šitie tragiški. Tu gali geriau, daug geriau.


na tragisko cia tikrai nieko nematau, aisku kiekvienam savo, bet man tai visai nieko, visai idomus, kruopsciai padaryti, ir toooie rudeniniai, man tikrai visai grazu 4u.gif

apie pateikima, kita kalba, tas gvazdikiukas tikrai kiek ne i tema,nes per daug artimi atspalviai ir kiek nekaip atrodo, bet esme juk ne tame tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garbanota avyte: 31 rugpjūčio 2008 - 19:19
QUOTE(Ašarėlė @ 2008 08 27, 23:13)
Mano naujausieji serbentinukai  4u.gif  4u.gif

user posted image


Smagus kokie mirksiukas.gif
Atsakyti
Lauruze, taip pat grazu, man toks grakstus sis darbukas atrodo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garbanota avyte: 31 rugpjūčio 2008 - 20:02
QUOTE(garbanota avyte @ 2008 08 31, 21:01)
Lauruze, taip pat grazu, man toks grakstus sis darbukas atrodo mirksiukas.gif

Aciu, Garbanota Avyte, uz ivertinima 4u.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif

Lauruze - labai grazu bigsmile.gif Man dabar iskilo toks klausimas, kazin kaip su baltu ir sviesiu apnertuku praktiskumu g.gif juk neisplausi...

Padariau ir as savo pirma, toki paprasta labai, apnertuku verini ax.gif
user posted image
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Aš irgi noriu prie Jūsų prisijungti blush2.gif jei tik priimsit, zinoma rolleyes.gif
Perskaičiau visas temas apie apnertukus, pati užsimaniau pabandyti. Na ir ką, gavosi thumbup.gif ne kažin kas, bet pirmi blynai turi būt pasvilę rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos darbštuolės. Labai gražūs jūsų darbeliai smile.gif .Esu naujoke šiame forume. Aš taip pat laisvalaikiu neriu karolius. Dažniausiai juos dovanoju draugėms, kolegėms. Nufotografuosiu ir būtinai įdėsiu savo darbus ax.gif Noriu pasirodyti ir aš blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(chimera @ 2008 09 02, 08:33)

Lauruze - labai grazu  bigsmile.gif  Man dabar iskilo toks klausimas, kazin kaip su baltu ir sviesiu apnertuku praktiskumu  g.gif  juk neisplausi...



O kodel neisplausi? As su savo vienais buvau klube, sokau visa nakti - net auskarai is apnertuku buvo slapi nuo prakaito. Tai skalbdama ikisau i kelniu kisene, dar su ziogeliu uzsegiau kad nepabegtu, ir i skalbimo masina biggrin.gif
Atsakyti