Įkraunama...
Įkraunama...

Nerti papuošalai - 6 dalis, Karoliai, auskarai ir

Olaiva, lapelius as pirkau Silver sityje 4u.gif
Atsakyti
lauruze, puikus ruzavasis komplektelis... thumbup.gif
Atsakyti
J@lanta, o iš to psl. "Karoliukai iš Čekijos", gal bandei užsisakyt, nes aš nesupratau kaip tai padaryt g.gif , e-paštu neatsako , o telefono nekelia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauružė @ 2008 07 22, 01:01)
Olaiva, lapelius as pirkau Silver sityje  4u.gif

dekui uz ats mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lukasta @ 2008 07 22, 23:16)
J@lanta, o iš to psl. "Karoliukai iš Čekijos", gal bandei užsisakyt, nes aš nesupratau kaip tai padaryt g.gif , e-paštu neatsako , o telefono nekelia  doh.gif


bandau gydytis nuo pirkimo hihihi.gif ir jau porą mėn nieko nepirkau thumbup.gif , pilnos dėžės guli akmenukų, sidabro pripirkto, o jau kokius gerus 2 mėn nieko į rankas neimu daryti ....

o šitą psl atradau per googlą, Lietuvoje - išskyrus rankdarbiai.com bei Kristel - nesu pirkusi, peržiūrėjau - tai tikrai keistas kažkoks, nes nei prisiregistruoti ir kad kaip kitur susikrauti į krepšelį bei užsakyti neina ...... sukurtas, tik tam kad butu doh.gif
Atsakyti
o stai ir manieji:
user posted image
user posted image
pirmi ir turbut paskutiniai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(remda @ 2008 07 24, 13:38)
pirmi ir turbut paskutiniai 4u.gif

Labai dailūs ir vykę 4u.gif Kodėl paskutiniai?
Atsakyti
QUOTE(remda @ 2008 07 24, 12:38)
o stai ir manieji:
user posted image


Kokie gražūs ir skoningi. O kodėl paskutiniai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agatas1 @ 2008 07 24, 14:47)
Labai dailūs ir vykę  4u.gif Kodėl paskutiniai?



QUOTE(Vaizele @ 2008 07 24, 14:48)
Kokie gražūs ir skoningi. O kodėl paskutiniai?  g.gif



nezinau,kazkaip aptingusi rankdarbiu srityje esu..o ir seip labiau megztu megzti arba siuvineti
Atsakyti
QUOTE(remda @ 2008 07 24, 14:38)
o stai ir manieji:
user posted image
user posted image
pirmi ir turbut paskutiniai 4u.gif

kokie faini karoliai,as ir parodau savo pirmuosius karolius,bet vaikinuks mano sutrauke po poros valandu,tai manau da\rysiu dabar dvigubus
user posted image
Atsakyti
QUOTE(J@lanta @ 2008 07 23, 11:06)
bandau gydytis nuo pirkimo  hihihi.gif ir jau porą mėn nieko nepirkau  thumbup.gif , pilnos
o šitą psl atradau per googlą, Lietuvoje - išskyrus rankdarbiai.com bei Kristel - nesu pirkusi, peržiūrėjau - tai tikrai keistas kažkoks, nes nei prisiregistruoti ir kad kaip  kitur susikrauti į krepšelį bei užsakyti neina ...... sukurtas, tik tam kad butu  doh.gif


teks atsiprašyti puslapėlio blush2.gif
atrašė po 2 dienų, užsisakiau lapelių visokiausių ir pati atsiėmiau, nes veiksmas Klaipėdoje, o aš kai tik ten buvau. bent jau man tai labai kokybiški karoliukai papuolė.

remda, puikūs karoliukai thumbup.gif thumbup.gif

*zuikuli*, labai gražu wub.gif , manau, perverti bus neprastesni.

Lauruže, kaip visada, ir vaizdas ir kokybė thumbup.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lukasta @ 2008 08 01, 00:45)
teks atsiprašyti puslapėlio blush2.gif
atrašė po 2 dienų, užsisakiau lapelių visokiausių ir pati atsiėmiau, nes veiksmas Klaipėdoje, o aš kai tik ten buvau. bent jau man tai labai kokybiški karoliukai papuolė.

remda, puikūs karoliukai thumbup.gif  thumbup.gif

*zuikuli*, labai gražu  wub.gif , manau, perverti bus neprastesni.

Lauruže, kaip visada, ir vaizdas ir kokybė thumbup.gif  wub.gif  thumbup.gif



o! jie Klaipedoje? thumbup.gif mes kaip tik cia ir gyvenam biggrin.gif daba zinosiu kur pirmiausia pasiziuret, kad nereiktu siustis blush2.gif
aciu lukasta uz tokia info 4u.gif
Atsakyti