Įkraunama...
Įkraunama...

Nerti papuošalai - 6 dalis, Karoliai, auskarai ir

QUOTE(P@nter@ @ 2008 06 26, 15:26)
Merginos bandau rankdarbių internetinėj parduotuvėj užsisakinėti prekių gal kuri galit pasakyti kiek metrų plieninio 7 gijų troselio dengto nailonu, 0,38mm., yra ritėj mastau.gif  blush2.gif

man rods, 100m g.gif
Papildyta:
QUOTE(garbanota avyte @ 2008 06 23, 14:43)
yra ir daugiau internetiniu praduotuveliu, kuriose tikrai galima visko rasti, tik nezinau ar cia galima sklebti adresus, kad neapkaltintu reklama blush2.gif

laukiam bigsmile.gif juk čia ne būtinai reklama, o psidalinimas informacija mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauružė @ 2008 06 22, 20:54)
Dauguma detaliu uzsisakau is rankdarbiai.com internetu, perku parduotuvese Hales turgavietej, Pilies gatvej ir Silver cityje.  4u.gif

O kur konkreciai ieskoti?Na, pvz. Vilniaus Akropolyje ar butu tu kabliuku?As jau neviltyje...
Atsakyti
Mano Pupa pamėgo tokius paprastučius komplektėlius, dabar, vasarą, itin mėgsta pasipuošti flirt.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(relax @ 2008 06 27, 18:32)
O kur konkreciai ieskoti?Na, pvz. Vilniaus Akropolyje ar butu tu kabliuku?As jau neviltyje...


Pvz. VCU'e viršutiniam aukšte yra "Geros akys"; pas juos yra visolių karoliukų, užsegimų, kabliukų. Paskui Siuvimo reikmenyse Konarskio g. yra šiek tiek (ta pati pard. yra Ibrahime). Galima užsisakyti iš rankdarbiai.com ir susitarti, kad nesiųstų, o atsiimti pačiai. Jūratės akmenėliai Pylimo g. prie pat susikirtimo su Trakų - Basanavičiaus. Ir dar matyt daug kur yra, bet čia teko pirkti pačiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 28 birželio 2008 - 07:54
o čia mano tiksliau ne mano tik mano gaminti rudi su oranžiniu alė gyvi jie man kažkaip gražiau atrodo
user posted image
ir dar vieni žali
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2008 06 28, 08:47)
Pvz. VCU'e viršutiniam aukšte yra "Geros akys"; pas juos yra visolių karoliukų, užsegimų, kabliukų. Paskui Siuvimo reikmenyse Konarskio g. yra šiek tiek (ta pati pard. yra Ibrahime). Galima užsisakyti iš rankdarbiai.com ir susitarti, kad nesiųstų, o atsiimti pačiai. Jūratės akmenėliai Pylimo g. prie pat susikirtimo su Trakų - Basanavičiaus. Ir dar matyt daug kur yra, bet čia teko pirkti pačiai.

clap.gif Dekui! Bandysiu ieskoti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gugile @ 2008 06 10, 20:56)
ačiū avyte, spalvytė ir man patiko o čia dar vieni su man visiai patinkančia spavyte ir manau kad visai  vasariški....
user posted image


Norėčiau ir aš pabandyti, bet įdomu, kur gauti tokios pailgos formos medinukų apnerti?
Ir kokio numerio vašeliu apnerinėjat? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(daite @ 2008 06 28, 19:48)
Norėčiau ir aš pabandyti, bet įdomu, kur gauti tokios pailgos formos medinukų apnerti?
Ir kokio numerio vašeliu apnerinėjat?   mirksiukas.gif

Tos bačkutės, tai berods nuo automobilnių sėdynių patiesalai išardyti 4u.gif . O vąšelį renkuosi pagal siūliukų storį mirksiukas.gif . Paskutiniu metu labai patiko karoliukai apnerti labai jau plonais siūliukais, tad ir vąšiukas plonytėliausias. Numerių jų nežinau blush2.gif , tiesiog renkuosi iš akies.
Bet jei nesi bandžiusi apnėrinėt, tai pasiimk kiek storėlesnius (pvz. iriso) siūliukus, o kai rankelė įgus, tuomet visi keliai atviri....... smile.gif 4u.gif

O įvairiausių priedų dar yra ir Madoj, antrame aukšte galanterijos parduotuvėje, Mandarine ir kt. Bet manau didžiausias pasirinkimas internetinėse parduotuvėse 4u.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ašarėlė: 28 birželio 2008 - 21:48
QUOTE(daite @ 2008 06 28, 20:48)
Ir kokio numerio vašeliu apnerinėjat?  mirksiukas.gif

Daite,
irisai buvo mano storiausi siuliukai, kuriais esu apnerinejus.
O ploniausi - tai 10 numerio siuvimo siulai. Vaselio storis 0.75.

Gugile, P@nter@, Auska - labai grazus jusu papuosaliukai. wub.gif wub.gif wub.gif
Vos tik baigsiu nerti tasiuka, iskart kibsiu apnerinet karoliuku. Jau net pasiilgau, naujoviu norisi tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2008 06 28, 21:47)
Tos bačkutės, tai berods nuo automobilnių sėdynių patiesalai išardyti  4u.gif . O vąšelį renkuosi pagal siūliukų storį  mirksiukas.gif . Paskutiniu metu labai patiko karoliukai apnerti labai jau plonais siūliukais, tad ir vąšiukas plonytėliausias. Numerių jų nežinau blush2.gif , tiesiog renkuosi iš akies.
Bet jei nesi bandžiusi apnėrinėt, tai pasiimk kiek storėlesnius (pvz. iriso) siūliukus, o kai rankelė įgus, tuomet visi keliai atviri....... smile.gif  4u.gif


QUOTE(Lauružė @ 2008 06 28, 23:01)
Daite,
irisai buvo mano storiausi siuliukai, kuriais esu apnerinejus.
O ploniausi - tai 10 numerio siuvimo siulai. Vaselio storis 0.75.

Ačiū labai Jums abiems už atsakymus :aciuks Gal reiks pabandyti unsure.gif
Atsakyti
oki, tuomet pasidalinsiu informacija 4u.gif , uzsisakyti galima karoliai.com, hobera.lt, rankdarbiai.com, auksrankems.info
sekems mirksiukas.gif graziu kuriniu wub.gif ir butinai cia pasidemonstruokit biggrin.gif
Atsakyti
beje visu pasirodziusiu darbeliai labai dailus, man ypac tie "backiniai" papuosaliukai visad grazus, nes ta forma man mielesne wub.gif
Atsakyti