Įkraunama...
Įkraunama...

Nerti papuošalai - 6 dalis, Karoliai, auskarai ir

Va ir aš pasižiūrėjusi nusprendžiau pabandyti. Pirmas blynas - dovana draugei:
user posted image
Dar ruošiuosi karolius apsinerti - nusinerti, tik šitie jau bus man biggrin.gif blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(morta-sigita @ 2008 06 17, 15:35)
Va ir aš pasižiūrėjusi nusprendžiau pabandyti. Pirmas blynas - dovana draugei:
user posted image
Dar ruošiuosi karolius apsinerti - nusinerti, tik šitie jau bus man  biggrin.gif  blush2.gif .


Oi, bet kaip simpatiškai gavosi thumbup.gif


Atsakyti
Demonstruojuosi savo naujausius apnertukus, kurie jau iskeliave pas savo naujaja seimininke: ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lauružė @ 2008 06 21, 18:21)
Demonstruojuosi savo naujausius apnertukus, kurie jau iskeliave pas savo naujaja seimininke:  ax.gif

user posted image

O kur pavyzdziui gauti tokiu kilpuciu auskariukams?Kur ju ieskoti? g.gif Tikriausiaia supratot apie ka as... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(relax @ 2008 06 22, 10:50)
O kur pavyzdziui gauti tokiu kilpuciu auskariukams?Kur ju ieskoti? g.gif Tikriausiaia supratot apie ka as... mirksiukas.gif


4u.gif auskaru kabliuku galima isigyti kai kuriose parduotuvese arba uzsisakyti internetu. Jeigu parasytum is kokio miesto esi, mergaites nurodytu konkreciau kur ieskoti mirksiukas.gif

--------------------------------

Papuosaliuku fabrikelis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anciuke: 22 birželio 2008 - 12:41
QUOTE(anciuke @ 2008 06 22, 13:39)
4u.gif  auskaru kabliuku galima isigyti kai kuriose parduotuvese arba uzsisakyti internetu. Jeigu parasytum is kokio miesto esi, mergaites nurodytu konkreciau kur ieskoti  mirksiukas.gif

--------------------------------

Papuosaliuku fabrikelis

bigsmile.gif Kabliuku ieskociua Vilniuje.Padekite! bye1.gif
Atsakyti
Dauguma detaliu uzsisakau is rankdarbiai.com internetu, perku parduotuvese Hales turgavietej, Pilies gatvej ir Silver cityje. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauružė: 22 birželio 2008 - 19:55
yra ir daugiau internetiniu praduotuveliu, kuriose tikrai galima visko rasti, tik nezinau ar cia galima sklebti adresus, kad neapkaltintu reklama blush2.gif
Atsakyti
Lauružė,labai grazus auksariukai,patinka spalva smile.gif
Atsakyti
Ir as parodysiu vienus savo auskariukus smile.gif

user posted image
Atsakyti
labai gražūs auskariukai thumbup.gif
Atsakyti
Merginos bandau rankdarbių internetinėj parduotuvėj užsisakinėti prekių gal kuri galit pasakyti kiek metrų plieninio 7 gijų troselio dengto nailonu, 0,38mm., yra ritėj mastau.gif blush2.gif
Atsakyti