Įkraunama...
Įkraunama...

Nerti papuošalai - 6 dalis, Karoliai, auskarai ir

Lauružė gražios dovanėlės draugėms Kalėdoms thumbup.gif
ir labai įdomi tų apnertukų forma, kur šiek tiek "priplota", kažin ką gi ten apnėrei g.gif ?

aš tai paskutiniu metu karolių neneriu, turi porą didelių ilgų šalikų namiškiams numegzti,šalčiai buvo paspaudę, tai ir prisiminė mane tuomet lotuliukas.gif , tai kol antrą savaitę sėdžiu namie, tai ir mezgu ir vis užsuku čia pasižiūrėti kas ką naujo pagamino biggrin.gif

o siūlus apnertukams naudoju YarnArt ( čia aukščiau jau ir foto jų įdėta ) , jie man patys wub.gif nors ir slidoki, bet užtat thumbup.gif
Atsakyti
Jolanciuk, tie kur priploti - tai isardytas masazuoklis (buvo tokia ilga juosta su dviem eilem isrikiuotais besisukanciais medinukais) lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauružė: 15 sausio 2008 - 14:02
QUOTE(Lauružė @ 2008 01 15, 14:02)
Jolanciuk, tie kur priploti - tai isardytas masazuoklis (buvo tokia ilga juosta su dviem eilem isrikiuotais besisukanciais medinukais)  lotuliukas.gif

Luruže, labai gražu, man ypač tie rudi wub.gif wub.gif wub.gif , o jau krupštumas thumbup.gif
ir tie iš masažuoklio taip puikiai atrodo. aš namuose turėjau senovinius skaitytuvus, gal dar neišmečiau, manau panaši forma.
Atsakyti
O pagalaiu atsigavo forumas, kazkaip visi darbeliai kur tai uzsislepe buvo biggrin.gif
ir man pavyko pora savo darbeliu issigaudyt nusifotkint, bo visus kai isdovanojau pamirsus nufotkint, tai tai pir likau be nieko, tai is artimiausiu pasiprasiau ir nusifotkinau ax.gif
Papildyta:
QUOTE(svajokle8 @ 2008 01 09, 12:42)
thumbup.gif
Papildyta:
gal galit kas pamokyti? blush2.gif



Svajoklei8:ne i tema, bet pastebejau, kad musu suneliai ta pacia diena gime thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garbanota avyte: 15 sausio 2008 - 14:31
QUOTE(M.Jolančiukas @ 2008 01 15, 12:47)
o siūlus apnertukams naudoju YarnArt ( čia aukščiau jau  ir foto jų įdėta ) , jie man patys  wub.gif  nors ir slidoki, bet užtat  thumbup.gif

AŠ irgi tokių nusipirkau ir kelis karolius nunėriau. Neriasi gražiai, bet baisiai sunku galiuku gražiai paslėpti, nes siūlai slidūs...
Atsakyti
QUOTE(Lauružė @ 2008 01 15, 14:02)
Jolanciuk, tie kur priploti - tai isardytas masazuoklis (buvo tokia ilga juosta su dviem eilem isrikiuotais besisukanciais medinukais)  lotuliukas.gif

dar kartą pasitvirtina faktas - fantazijai nėria ribų k ą apnėrinėti , super thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(Kerpena @ 2008 01 15, 14:39)
AŠ irgi tokių nusipirkau ir kelis karolius nunėriau. Neriasi gražiai, bet baisiai sunku galiuku gražiai paslėpti, nes siūlai slidūs...

aš kai baigiu nerti ir medinukas jau įdėtas į vidų - perkišu su vašeliu siūlą per kelias vietas ir palieku jį siūlą viduje .... ( atsiprašau, bet man kažkaip aiškiai paraštyi neišeina pačio proceso lotuliukas.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo M.Jolančiukas: 15 sausio 2008 - 15:34
Lauruže, labai gražūs darbeliai thumbup.gif tie priploti karoliukai labai įdomiai atrodo mirksiukas.gif reikės jau ir man prisiruošt vėl vąšelį į rankas paimt,nes po švenčių nenorėjau net žiūrėt į apnertukus,tik jų dovanoms prigaminau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rose Prick: 15 sausio 2008 - 15:52
Lauruže, labai atsiprašau blush2.gif , didžiulėm raidėm ir su klaida doh.gif
Atsakyti
Kokios gražios Lauružės skraidančios lėkštės bigsmile.gif

O šituos einu pervert, nutrūko besimatuojant doh.gif
user posted image
Atsakyti
Aciu visoms uz grazius zodzius 4u.gif
Lukasta, jei nebutum puolus atsiprasinet, nebuciau ir pastebejus klaidos hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Auska @ 2008 01 15, 19:48)
Kokios gražios Lauružės skraidančios lėkštės  bigsmile.gif

O šituos einu pervert, nutrūko besimatuojant  doh.gif


O ant ko veri? tie pailgi stikliniai pjaustyti biseriukai labai dažnai siūlą, net ir patį tvirčiausią, nupjauna doh.gif , aš dabar visada tik ant trosiuko veriu.
Atsakyti
QUOTE(M.Jolančiukas @ 2008 01 15, 16:31)
aš kai baigiu nerti  ir medinukas jau įdėtas į vidų - perkišu su vašeliu siūlą per kelias vietas ir palieku jį siūlą viduje .... ( atsiprašau, bet man kažkaip aiškiai paraštyi neišeina pačio proceso  lotuliukas.gif  )


Viskas aišku, ir aš panašiai darau. Tik kai kitokiais siūlais nėriau, tai kažkaip tvirtai užsitvirtindavo, o čia kažkaip nepatikimai atrodo, lyg tas siūliukas gali išsitraukti panešiojus.
Atsakyti