Įkraunama...
Įkraunama...

Nerti papuošalai - 6 dalis, Karoliai, auskarai ir

QUOTE(Chuliganka @ 2008 04 21, 20:55)
Brūkšniuk, dar nedariau, bet galėčiau padaryti mirksiukas.gif
Tik tokių pačių ratukų nebeturiu, tai reiktų paieškoti jiems pakaitalo.


Tai aš tikrai norėsiu bigsmile.gif kai rasi - brūkštelk - lauksiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2008 04 22, 08:26)
Žiedelių esu mačius siuvimo reikmenyse, ten man atrodo liemenukams detalės būna. Tik jie tokie nedideli. Taip pat, kur būna reikmenys romanetėms irgi būna žiedelių, skirtų toms virvutėms perkišti.



turbut tokius "liemenukinius" ir pirkau atrodo Pasimatymo antrame aukste, jau berods rodziau neseniai kas gavosi, mazuciai jie, bet lengvi ir tinkami mazoms ausytems smile.gif

user posted image

user posted image


-----------------------------
Mano papuošaliukų fabrikėlis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anciuke: 22 balandžio 2008 - 16:55
QUOTE(anciuke @ 2008 04 22, 17:52)
turbut tokius "liemenukinius" ir pirkau atrodo Pasimatymo antrame aukste, jau berods rodziau neseniai kas gavosi, mazuciai jie, bet lengvi ir tinkami mazoms ausytems smile.gif


-----------------------------
Mano papuošaliukų fabrikėlis


jaučiu, per Jūsų diskusiją ir aš tais ratukais užsikabinsiu doh.gif , kiek gi galima būt "burbulinėj" stadijoj lotuliukas.gif lotuliukas.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Burbuliniai karoliai
Atsakyti
QUOTE(lukasta @ 2008 04 22, 18:38)
jaučiu, per Jūsų diskusiją ir aš tais ratukais užsikabinsiu  doh.gif , kiek gi galima būt "burbulinėj" stadijoj  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
user posted image


Tavo burbulinė stadija labai daili wub.gif

Šiandien mačiau sidabrinius siūliukus, kurie būtų tikę nerti kažką tokio kaip pas S. Loren, bet tik gal 10 m už 5 Lt, ir nepirkau. Mąsčiau, kad vistiek ratukų neturių rolleyes.gif o dabar gailiuosi - nes kažkodėl manau, kad ratukus nusipirksiu, o tada tingėsiu vėl ten tų siūliukų važiuot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 04 21, 20:20)
O koks tavo užmanymas, jei ne paslaptis?  ax.gif


Is smulkesniu tai darysiu papuosala ant kaklo, o is stambesniu (skirtu uzuolaidoms) audziu minti pasidaryti dirza, nu toki dekoratyvini biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sunnyday @ 2008 04 23, 21:29)
Is smulkesniu tai darysiu papuosala ant kaklo, o is stambesniu (skirtu uzuolaidoms) audziu minti pasidaryti dirza, nu toki dekoratyvini  biggrin.gif


skamba neblogai smile.gif
Atsakyti
Nertas kaklo papuošalas /žgutas/...

user posted image
Atsakyti
Man tie žgutai labai gražu. thumbup.gif Tik visada galvojau, kad jie verti iš biserio, tai ir nesigilinau. O kaip juos nerti, kad taip atrodytų, kad vien iš karoliukų, kaip šis?
Atsakyti
Na jie būna ir verti ir nerti... Šitas nertas. Susiveri karoliukus ant siūlo ir ratuku neri, vis paimdama po vieną karoliuką. Šiaip reik mokytis tokio nėrimo smile.gif ...

Atsakyti
Na šiaip esu nėrus su karoliukais ne kartą, taip susiverdama, tik ne žgutą. Bet neįsivaizduoju, kaip reikia išnerti, kad vien karoliukai būtų ir kaip padaryti tuos raštus - čia iš anksto riekia susiskaičiuoti kiek kokių karolikų reikia ir tokia tvarka susiverti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 30 balandžio 2008 - 10:38
Taip. Reikia iš karto susiverti karoliukus rašto tvarka smile.gif .
Atsakyti
Merginos, gal kuri pagelbėtumėte, gal turite nertų gėlyčių pavyzdėlių bigsmile.gif unsure.gif
Atsakyti