Įkraunama...
Įkraunama...

Nerti papuošalai - 6 dalis, Karoliai, auskarai ir

QUOTE(~saulyte~ @ 2008 04 21, 13:47)
M.Jolančiuk, nerodo tavo nuorodeles...  schmoll.gif
O S.Loren verinys tikrai nenertas.Nomedos kaklo papuosalas nertas vaseliu.  ax.gif


Aha, ir man nerodo schmoll.gif

Pagalvojau, bet gal galima būtų bandyt ir apneriant žiedelius išgaut kažkokį panašų efektą kaip Sofi Loren? g.gif Apnerti skirtingo dydžio ratukus sidabriniais kiek plaukuotais siūlais, susiūti tarpusavy rolleyes.gif

Tik įdomu, kur tokių ratukų gaut g.gif Chuliganka, kur tu gavai ratuku apnėrimui savo auskarams? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaizele: 21 balandžio 2008 - 14:22
QUOTE(~saulyte~ @ 2008 04 21, 14:47)
O S.Loren verinys tikrai nenertas.Nomedos kaklo papuosalas nertas vaseliu.  ax.gif

Pagalvojau gal ~saulyte~ pati nėriai tą papuošalą rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Vaizele @ 2008 04 21, 15:20)
Tik įdomu, kur tokių ratukų gaut  g.gif Chuliganka, kur tu gavai ratuku apnėrimui savo auskarams?  ax.gif

Gal tvirtinimo dalių parduotuvėj, tarpinės būna plastikinės būna metalinės rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(P@nter@ @ 2008 04 21, 15:58)
Pagalvojau gal ~saulyte~ pati nėriai tą papuošalą  rolleyes.gif
Papildyta:

Gal tvirtinimo dalių parduotuvėj, tarpinės būna plastikinės būna metalinės  rolleyes.gif


O kur yra Vilniuj tokia tvirtinimo dalių parduotuvė?

O gal čia tas pats kaip Senukų furnitūros skyrius? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaizele: 21 balandžio 2008 - 16:40
QUOTE(Vaizele @ 2008 04 21, 15:20)
Tik įdomu, kur tokių ratukų gaut  g.gif Chuliganka, kur tu gavai ratuku apnėrimui savo auskarams?  ax.gif

Tie ratukai, tai tokie plastmasiniai žiedeliai. Pasiėmiau iš darbo. Juos vienam projekte olandai naudojo kaip žymeklius kostiumams atskirti. Jiems išvažiavus liko keletas tų ratukų ant žemės gulėti, tai ir prigriebiau porą su mintim kažką iš jų pagaminti rolleyes.gif Dabar gailiuosi, kad tik porą pasiėmiau, o ne visus susirinkau lotuliukas.gif
Iš tiesų, net nežinau, kur tokių pas mus ieškoti. Bet turbūt dairyčiausi visokiuose senukuose tarp kokių nors detalių.
Dar galima naudoti ir plastmasinius žiedus nuo pigių auskarų, kurie kažkada buvo "ant bangos" mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chuliganka: 21 balandžio 2008 - 19:10
QUOTE(Chuliganka @ 2008 04 18, 14:34)


O aš gal mėnesį brandinau mintį apnerti du plastmasinius žiedus


be proto gražu wub.gif

o kitiems darai? blush2.gif
Atsakyti
Aga, as jau seniai tokius ratukus visokius medzioju smile.gif Senukus irgi isnarsiau, bet nieko gero neradau, nes visos tos tarpins, labai sunkios, sudek desimt ju ant kaklo ir galesi eit skandintis biggrin.gif. Bet neblogu ir lengvu medinuku radau uzuolaidu skyriuje, tik jie tokie stambesni. To ka isivaizdavau is ju nepadarysiu, bet kitokiems papuosalams tai jie super thumbup.gif
Dar mes Kaune turim parduotuve prie pasimatymo, ten zinoma visokiu ziedeliu yra ir svoris ju normalus, bet kaina, tai biski didoka po 1,2-1,8 lt uz viena ziedeli. O tu ziedeliu tai reiktu ne vienos desimties... O as dar nesu isitikinusi, kad man pavyks padaryt ir dar taip, kad grazu butu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chuliganka @ 2008 04 21, 19:07)
Tie ratukai, tai tokie plastmasiniai žiedeliai. Pasiėmiau iš darbo. Juos vienam projekte olandai naudojo kaip žymeklius kostiumams atskirti. Jiems išvažiavus liko keletas tų ratukų ant žemės gulėti, tai ir prigriebiau porą su mintim kažką iš jų pagaminti rolleyes.gif Dabar gailiuosi, kad tik porą pasiėmiau, o ne visus susirinkau lotuliukas.gif
Iš tiesų, net nežinau, kur tokių pas mus ieškoti. Bet turbūt dairyčiausi visokiuose senukuose tarp kokių nors detalių.
Dar galima naudoti ir plastmasinius žiedus nuo pigių auskarų, kurie kažkada buvo "ant bangos" mirksiukas.gif


net keista, kad šiais laikais dar yra deficitų rolleyes.gif

pamenu, senais laikais tai mama iš kažkur turėdavo tokių plastikinių rutuliukų rolleyes.gif

Papildyta:
QUOTE(sunnyday @ 2008 04 21, 20:18)
Aga, as jau seniai tokius ratukus visokius medzioju smile.gif Senukus irgi isnarsiau, bet nieko gero neradau, nes visos tos tarpins, labai sunkios, sudek desimt ju ant kaklo ir galesi eit skandintis biggrin.gif. Bet neblogu ir lengvu medinuku radau uzuolaidu skyriuje, tik jie tokie stambesni. To ka isivaizdavau is ju nepadarysiu, bet kitokiems papuosalams tai jie super  thumbup.gif
Dar mes Kaune turim parduotuve prie pasimatymo, ten zinoma visokiu ziedeliu yra ir svoris ju normalus, bet kaina, tai biski didoka po 1,2-1,8 lt uz viena ziedeli. O tu ziedeliu tai reiktu ne vienos desimties... O as dar nesu isitikinusi, kad man pavyks padaryt ir dar taip, kad grazu butu smile.gif


thumbup.gif idėja ieškot užuolaidų skyriuj. Reiks išbandyt.

O koks tavo užmanymas, jei ne paslaptis? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 04 20, 12:32)
user posted image


QUOTE(M.Jolančiukas @ 2008 04 21, 11:05)
S. Loren vėrinukas tikrai nėra nertas  g.gif , jis greičiau darytas panašiai kaip ir šis vėrinukas iš SW'ių user posted image, esu vėrusi panašius ratukus-auskariukus iš SW'ių  mirksiukas.gif


jau rodo, tai tikrai panašus į M.Jolančiuko ax.gif

bet vistiek mąstau, kad jei išeitų gaut tų ratukų, tai būtų įmanoma kažką panašaus nusinarpliot ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaizele: 21 balandžio 2008 - 20:41
Brūkšniuk, dar nedariau, bet galėčiau padaryti mirksiukas.gif
Tik tokių pačių ratukų nebeturiu, tai reiktų paieškoti jiems pakaitalo.
Atsakyti
QUOTE(Chuliganka @ 2008 04 21, 20:55)
Brūkšniuk, dar nedariau, bet galėčiau padaryti mirksiukas.gif
Tik tokių pačių ratukų nebeturiu, tai reiktų paieškoti jiems pakaitalo.


Jei kartais rastum to pakaitalo, tai brūkštelk, ką? mirksiukas.gif
Atsakyti
Na, kadangi visi cia iesko ziedeliu... ax.gif
Va, esu apnerus tokius karolius
user posted image
o ziedelius pirkau Madoj, galanterijos skyriui.
Atsakyti
Žiedelių esu mačius siuvimo reikmenyse, ten man atrodo liemenukams detalės būna. Tik jie tokie nedideli. Taip pat, kur būna reikmenys romanetėms irgi būna žiedelių, skirtų toms virvutėms perkišti.
Atsakyti