Įkraunama...
Įkraunama...

Nerti papuošalai - 6 dalis, Karoliai, auskarai ir

QUOTE(M.Jolančiukas @ 2008 03 25, 10:36)
Lauruže  turbūt karolius girti jau nebegirsiu  thumbup.gif  ( nes nežinau ką čia naujo gražaus ir bepasakyti  g.gif ) , tačiau štai pats darbelių pateikimas mums jais pasigrožėti - ne ką mažiau vertas pagyrų nei patys dailiai, kruopščiai nerti karoliai  wub.gif  wub.gif  thumbup.gif  wub.gif


pritariu M.Jolančiukui 100% drinks_cheers.gif , Lauružės ir darbai ir pateikimas thumbup.gif thumbup.gif
mano pasiekimas nuotraukų srityje per 2 metus tik toks, kad pakankamai įžiūrimas vaizdelis blush2.gif ax.gif

šviesūs, vasariniai

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Lukasta, o kaip grazuuuu wub.gif Nu tokia spalvyte, taip ir prasosi suvalgoma tongue.gif

Mergaites, aciu uz grazius zodzius. Fotografija - mano antras hobis, todel irgi labai malonu, kai kas pagiria ir ja kartais blush2.gif .
Atsakyti
lukasta kruopštus, dailus, gražus darbelis wub.gif 4u.gif


Baigiasi karoliukų atsargos, gal kuri vėl kokioj parduotuvikėj užmatėte pigesnių pirkt bigsmile.gif?
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2008 03 28, 14:28)
lukasta kruopštus, dailus, gražus darbelis  wub.gif  4u.gif
Baigiasi karoliukų atsargos, gal kuri vėl kokioj parduotuvikėj užmatėte pigesnių pirkt bigsmile.gif?

AČIŪ 4u.gif
mačiau Norfoj užmiesty tų nebrangių medinių apyrankių, bet jų karoliukai didoki g.gif . Man labiausiai patinka 18 mm diametro, tai kai apsineria gaunasi apie 20 mm. Bet tokių niekur nerandu verysad.gif o gal ir gerai kad nerandu, jau, tikriausiai, laikas pasveikt nuo Apnertų karolių ligos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lukasta @ 2008 03 28, 15:33)
jau, tikriausiai, laikas pasveikt nuo Apnertų karolių ligos  blush2.gif

drinks_cheers.gif man irgi reikia sveikt. Kelis dar užsakymukus turiu padaryt ir reiks gydytis lotuliukas.gif .
Šiandien ateina mano mama į darbą su apnertukais thumbup.gif . Slapukė nieko nesakius apsinėrė ir susivėrė. Juokiausi, sakau nors kuom ir aš tave užkrėčiau smile.gif .
Atsakyti
Sveikos, paneles,

gal susiorganizuojame apnertuku swapa?Ka jus manot?Ar butu norinciu? mirksiukas.gif
Atsakyti
Kruvele apnertuku pries karolius(as nesulaukiu, kad pridaryciau dideles kruvas karoliu, norisi greiciau formuoti verini nesiojimui)

user posted image

Karoliai:


user posted image
Atsakyti
QUOTE(*saulyte* @ 2008 03 29, 21:32)
Kruvele apnertuku pries karolius(as nesulaukiu, kad pridaryciau dideles kruvas karoliu, norisi greiciau formuoti verini nesiojimui)



Karoliai:



Saulyte, thumbup.gif man labai patinka tokie dryzuotukai, sia savaite irgi pagaminau

user posted image


---------------------------------
Papuošalų fabrikėlis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anciuke: 29 kovo 2008 - 22:26
QUOTE(*saulyte* @ 2008 03 28, 17:19)
Sveikos, paneles,

gal susiorganizuojame apnertuku swapa?Ka jus manot?Ar butu norinciu? mirksiukas.gif



Tai nebus norinciu?? ax.gif
Atsakyti
Lukasta ir Saulyte, koks grožis bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(lukasta @ 2008 03 25, 16:13)
user posted image


Bliamba, kaip norėčiau tokio komplektuko... blush2.gif bet aš pati net neįsivaizduoju, kaip tai daroma schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulyte* @ 2008 03 29, 22:02)
Tai nebus norinciu?? ax.gif

o cia kokia prasme tokio apnertuku swap'o? apsikeisti apnertais medinukais?- jie visi vienodi gi, tik spalvos/dydziai/siulai skirtingi. Ar cia jau suvertais apsikeist? g.gif velgi,- bet kuri gali susivert savo skoniui tinkancius unsure.gif man tai nebutu idomu gauti apnertuka, kai pas pacia shimtai burbuliuku voliojasi g.gif
Atsakyti
As visgi galvojau, kad suvertais karoliais butu faina apsikeisti is apnertuku, visu skoniai skirtingi, ir visos skirtingai daro, vienodu visiskai nera:)
Tame ir uzduotis, pritaikyti verinuka pagal kitos auksarankes skoni ir megstamiausias spalvas:) blush2.gif Galima netgi dali apnertuku karoliuku ideti ir verini:)
Atsakyti