Įkraunama...
Įkraunama...

Nerti papuošalai - 6 dalis, Karoliai, auskarai ir

Mergaites, aciu uz grazius zodzius 4u.gif 4u.gif
O siuliukas toks jau yra pereinanciu spalvu. Juo prekiauja Geros akys.
Pirkdavau VCUPe, ale is ten jie issikrauste, tai dabar ir nebezinau, kur ieskoti tokio. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauružė @ 2008 03 17, 13:38)
Mergaites, aciu uz grazius zodzius  4u.gif  4u.gif
O siuliukas toks jau yra pereinanciu spalvu. Juo prekiauja Geros akys.
Pirkdavau VCUPe, ale is ten jie issikrauste, tai dabar ir nebezinau, kur ieskoti tokio.  verysad.gif

O galėtum tų siūliukų pavadinimą parašyt ir nuotrauką įkelti būtų lengviau jų ieškoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauružė @ 2008 03 17, 13:38)
Pirkdavau VCUPe, ale is ten jie issikrauste, tai dabar ir nebezinau, kur ieskoti tokio.  verysad.gif

aš tai užsuku į jų parduotuvęs ŠV. Ignoto g. http://www.gerosakys...ex.php?id=2&c=1 mirksiukas.gif

o siūliukus pereinančių spalvų perku YarnArt thumbup.gif jie polisterio, tai turiu spindesį/žvilgesį skirtingai nei medvilniniai ir apnertukai puošniau atrodo, YarnArt turiu tiek vienspalvių, tieks ir pereinačių spalvų biggrin.gif
Atsakyti
Na stai ir as su nuotraukom. user posted image
Nezinau, gal situos siuliukus dar kitaip vadina, bet ant kamuoliuku Yarn art neparasyta tai tikrai. O parasyta "OREN BAYAN KOTON PERLE MERSERIZE". Daug karoliuku esu jais apnerus thumbup.gif
Jie man tokie grazus. O svarbiausia minksti, paklusnus ir pac tas storumas apnerinet karoliukams. Jau storesniu gaunasi grubiau. O plonesniu tai dvigubai tiek laiko susinaudoja. doh.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(M.Jolančiukas @ 2008 03 17, 18:41)
aš tai užsuku į jų parduotuvęs ŠV. Ignoto g. http://www.gerosakys...ex.php?id=2&c=1    mirksiukas.gif

o siūliukus pereinančių spalvų perku YarnArt  thumbup.gif  jie polisterio, tai turiu spindesį/žvilgesį skirtingai nei medvilniniai ir apnertukai puošniau atrodo, YarnArt turiu tiek vienspalvių, tieks ir pereinačių spalvų  biggrin.gif

o YarnArt sitoj pardej irgi yra? bigsmile.gif
Atsakyti
regis Gerose akyse YarnArt siūlų nėra g.gif
pati esu pirkusi juos Gariūnuose, už 50 gr. berods 3 lt ar 5 lt mokėjau , tikslai nepamenu doh.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo M.Jolančiukas: 17 kovo 2008 - 20:48
Šitų pereinančių spalvų siūlų Kaune yra ir Urmo bazėj, ir siūlų parduotuvėlėj prie 25mečio turgaus, kainuoja apie 5 litus.
O čia mano juoduliukai ax.gif , tik kad akys pavargsta tokius nerti
user posted image
Atsakyti
Mano siuliuku kamuoliukas kainavo 2.99 lt
O Jolanciuko siulai irgi labai grazus - man patinka tas silko blizgesys. Pas mane irgi yra siek tiek. Tik panasu, kad mano siulai pigiausi g.gif Gal tada ju maziau g.gif O, atradau, kad antroj etiketes pusej yra parasyta, kad kamuoliuke yra 8 gramai siulu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauružė: 17 kovo 2008 - 22:36
gal tai tik pirštinės,o gal ir papuošalas ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 03 19, 11:41)
gal tai tik pirštinės,o gal ir papuošalas ax.gif

Viliuteee, tikrai papuosalas ir dar koks thumbup.gif
Negaliu atsigrozet kruopstumu wub.gif
Atsakyti
Lukasta, ačiū už gražų žodį 4u.gif

QUOTE(Lauružė @ 2008 03 17, 19:26)
Na stai ir as su nuotraukom. user posted image
Jie man tokie grazus. O svarbiausia minksti, paklusnus ir pac tas storumas apnerinet karoliukams. Jau storesniu gaunasi grubiau. O plonesniu tai dvigubai tiek laiko susinaudoja.  doh.gif
user posted image

drinks_cheers.gif as irgi su tais paciais daug ka esu apnerus, beje, ir tuos paskutinius parodytus auskariuskus smile.gif , man jie irgi patys fainiausi, gaila, kad issikrauste is VCUP'o sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lolute @ 2008 03 21, 09:44)
drinks_cheers.gif  as irgi su tais paciais daug ka esu apnerus, beje, ir tuos paskutinius parodytus auskariuskus smile.gif , man jie irgi patys fainiausi, gaila, kad issikrauste is VCUP'o  sad.gif

drinks_cheers.gif Taip ir pagalvojau, kad matyti siuliukai mirksiukas.gif
Atsakyti