Įkraunama...
Įkraunama...

Nerti papuošalai - 6 dalis, Karoliai, auskarai ir

prie to paties ir mano "kruvele" 4u.gif
user posted image

dalis jau panaudota cia - Barbiskas komplektukas lotuliukas.gif 4u.gif

user posted image






Fabrikelis smile.gif
Atsakyti
merginos, o kur jus visus priedus (karoliukus, kabliukus) perkat?
cia tokiu grozybiu prisigaminot. kad ir as uzsimaniau pameginti pasidaryti. Beke o ant ko veriat?
na klausimu tikrai daug, bet labai idomu ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 03 14, 18:59)
merginos, o kur jus visus priedus (karoliukus, kabliukus) perkat?
cia tokiu grozybiu prisigaminot. kad ir as uzsimaniau pameginti pasidaryti. Beke o ant ko veriat?
na klausimu tikrai daug, bet labai idomu  ax.gif  blush2.gif

Seniai besirodžiau šitoj temoj ax.gif

Zuviukas, karoliukus, kabliukus ir kitus priedus perku www.rankdarbiai.com , ten nemažas pasirinkimas, taip pat jų yra ir įvairiose parduotuvėse, pvz. Vilniuje Silver City, Voratinklių perlai, Jūratės akmenėliai ir t.t. 4u.gif Veriu ant troselio - man tai patikimiausias būdas, nes ant valo suvertus karolius net vaikas gali suplėšyti (kalbu iš praktikos hihihi.gif )

Įdedu vienus auskariukus smile.gif jie gana smulkiai apnerti - nes jų skersmuo apie 1,2 cm
user posted image hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lolute: 15 kovo 2008 - 00:32
laba aciu uz info. manau, kad ateity klusimu tikrai darbus wink.gif 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lolute @ 2008 03 15, 00:26)
Seniai besirodžiau šitoj temoj  ax.gif



Labai gražūs auskarai wub.gif thumbup.gif
-----------------------------------------------------

anciuke,

puikus "barbiškas" komplektukas thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(garbanota avyte @ 2008 03 14, 18:05)
labai grazu sige thumbup.gif: o ka cia apnerei, medinukus ar ka kita?

ačiū 4u.gif apnerti medinukai ir veltinukai nelabai pavykę smile.gif
Atsakyti
Ai, galvojau galvojau, ar cia bus grazu rodytis su nertinukais, jau kitoj temelej parodytais, ale kas dar katinui uodega pakels...? liezuvis.gif O be to, labai norisi isgirsti atsiliepimus blush2.gif
Taigi stai jie:
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauružė: 16 kovo 2008 - 16:31
QUOTE(Lauružė @ 2008 03 16, 17:30)
Ai, galvojau galvojau, ar cia bus grazu rodytis su nertinukais, jau kitoj temelej parodytais, ale kas dar katinui uodega pakels...?  liezuvis.gif O be to, labai norisi isgirsti atsiliepimus  blush2.gif
Taigi stai jie:
user posted image

user posted image


nu super thumbup.gif jau apsisprendziau - tikrai pradesiu gamintis pauosalus smile.gif tik reikia Kaune va tokiu visokiu karoliuku parduotuve atrasti biggrin.gif
Atsakyti
Tokia parduotuve Urmo baze, geltonas sandelys Nr.4 tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mileta4 @ 2008 03 16, 19:45)
Tokia parduotuve Urmo baze, geltonas sandelys Nr.4 tongue.gif


tursiu mintyje... mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauružė @ 2008 03 16, 17:30)
Ai, galvojau galvojau, ar cia bus grazu rodytis su nertinukais, jau kitoj temelej parodytais, ale kas dar katinui uodega pakels...?  liezuvis.gif O be to, labai norisi isgirsti atsiliepimus  blush2.gif
Taigi stai jie:



Gali keltis drasiai uodegele, labai grazu 4u.gif O cia toks siuliukas pereinanaciu spalvu ar atskirus sujunginejai? As bandziau suungineti, tai man toks gumbelis gaunasi, nelabai gal matosi, bet kai pati zinau, tai matosi doh.gif
Papildyta:
mano savaitgalinis 4u.gif
Juodas verinukas ir apyranke
user posted image
user posted image

Fabrikelis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anciuke: 16 kovo 2008 - 22:50
QUOTE(Lauružė @ 2008 03 16, 16:30)
Ai, galvojau galvojau, ar cia bus grazu rodytis su nertinukais, jau kitoj temelej parodytais, ale kas dar katinui uodega pakels...?  liezuvis.gif O be to, labai norisi isgirsti atsiliepimus  blush2.gif



QUOTE(anciuke @ 2008 03 16, 22:46)
Gali keltis drasiai uodegele, labai grazu  4u.gif  O cia toks siuliukas pereinanaciu spalvu ar atskirus sujunginejai? As bandziau suungineti, tai man toks gumbelis gaunasi, nelabai gal matosi, bet kai pati zinau, tai matosi  doh.gif

Ir man tas pats klausimas iškilo ar čia siūliukas pereinančių spalvų ar taip dailiai sujungi nes man taip dailiai nesigaudavo kaip ir anciukei matydavosi gumbelis doh.gif
Atsakyti