Įkraunama...
Įkraunama...

Nerti papuošalai - 6 dalis, Karoliai, auskarai ir

toliau tęsiam pašnekesius apie apnertukus mirksiukas.gifsena tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rose Prick: 07 sausio 2008 - 20:08
Reikia nuotrauką temos pradžioj įdėt ax.gif

Auksiukai (tikrosios spalvos, aišku, nesimato doh.gif )

user posted image
Atsakyti
ir as per Kaledas padovanojau savo apnertukus ir tiek zadejau nufotkint, bet su mazuoju gulejom ligoninej ten pabaiginejau grozius ir nufotkint pamirsau.. taip ir visos sventes ligoninej praejo ir dar darbus savo nufotkint pamirsau..ot....
Atsakyti
thumbup.gif
Papildyta:
gal galit kas pamokyti? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svajokle8: 09 sausio 2008 - 10:41
QUOTE(svajokle8 @ 2008 01 09, 10:42)
thumbup.gif
Papildyta:
gal galit kas pamokyti? blush2.gif


Pakartosiu smile.gif

VIENAS IŠ BŪDŲ. KAIP APNERTI KAROLIUKĄ:

aš darau taip: nuneriu 6 kilpų pynutę, sujungiu į ratuką, tada 9 -12 (priklausomai nuo būsimo karoliuko dydžio) žemų stulpelių apneriu pirmą eilutę, neriant antrą eilutę į kiekvieną žemą stulpelį neriu po 2 žemus stulpelius, nuo 3 eilutės neriu nedidinant iki kol lieka 2 eilutės iki galo. tada įdedu į "kepurytę" karoliuką ir neriu į kas antrą stulpelį kol pasislepia karoliukas. tada užtaisau ir paslepiu siūlo galą.

user posted image

Papildyta:
QUOTE(krivai @ 2008 01 07, 21:52)
Reikia nuotrauką temos pradžioj įdėt  ax.gif

Auksiukai (tikrosios spalvos, aišku, nesimato  doh.gif )


labai gražūs ir tvarkingi thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
mergaites, gal kur uzmatet tokiu siuliuku, tik svelniai kremines spalvos? kad butu ne sniego baltumo, net ir ne rusva unsure.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(krivai @ 2008 01 07, 22:52)
Reikia nuotrauką temos pradžioj įdėt  ax.gif

Auksiukai (tikrosios spalvos, aišku, nesimato  doh.gif )

user posted image

gražuoliai wub.gif merginos,arba aš negerai neriu žemą stulpelį,arba nežinau...pas mane niekad nesigauna tokie kaip pas jus doh.gif su tokiais gražiais tarpeliais g.gif krivai,gal gali nufotografuoti siūlą kuriuo neri?
Atsakyti
QUOTE(Rose Prick @ 2008 01 09, 14:32)
gražuoliai  wub.gif  merginos,arba aš negerai neriu žemą stulpelį,arba nežinau...pas mane niekad nesigauna tokie kaip pas jus  doh.gif  su tokiais gražiais tarpeliais  g.gif  krivai,gal gali nufotografuoti siūlą kuriuo neri?

apžiūrėjau ankstesnėj temoj tavo žalius karolius. nžn kur tu bedi, kai neri žemą stulpelį, arba giliai į praeitą eilutę, o gal kabini tik už vieno pynutės siūlo g.gif , nors nžn schmoll.gif
aš tai bedu taip, kad apkabint tik 2 siūliukus, t.y. ankstesnės eilutės visą pynutę (kasytę), tą kur viršuje.

jei pavyks vakare nuotrauka, kad suprantama būtų, tai įdėsiu, bet neprižadu, nes sufotoaparatu nesiseka susidarugaut doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rose Prick @ 2008 01 09, 14:32)
krivai,gal gali nufotografuoti siūlą kuriuo neri?

Bandžiau fotografuoti, bet fotoaparatas su manim nedraugauja cool.gif
Aš neriu iš įvairių siūlų, vieni nėrimui skirti, kiti siuvimui (šie labai ploni, tai dvigubą siūlą imu), tik medvilniniai nebepatinka, nes jie blizgesio neturi.

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(lukasta @ 2008 01 09, 16:21)
apžiūrėjau ankstesnėj temoj tavo žalius karolius. nžn kur tu bedi, kai neri žemą stulpelį, arba giliai į praeitą eilutę, o gal kabini tik už vieno pynutės siūlo g.gif , nors nžn  schmoll.gif
aš tai bedu taip, kad apkabint tik 2 siūliukus, t.y. ankstesnės eilutės visą pynutę (kasytę),  tą kur viršuje.

jei pavyks vakare nuotrauka, kad suprantama būtų, tai įdėsiu, bet neprižadu, nes sufotoaparatu  nesiseka susidarugaut doh.gif

dabar au aišku man ax.gif aš tik už vieno kilputės siūlo kabinau blush2.gif nieko,pasitaisysiu biggrin.gif ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Rose Prick @ 2008 01 09, 16:35)
dabar au aišku man  ax.gif  aš tik už vieno kilputės siūlo kabinau  blush2.gif nieko,pasitaisysiu  biggrin.gif ačiū.

manau, kad gausis smile.gif
lauksim patobulintų birbuliukų nuotraukyčių.
Atsakyti
Ziuriu senokai nauju darbeliu cia nieks nekele. Tai skubu pataisyt padeti tongue.gif
Kaledu proga draugems darytos dovaneles :
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti