Įkraunama...
Įkraunama...

Šaldytuvai - 3

Donatai ir Monika, o kurio iš šių šaldytuvų paviršius geriau valosi ? g.gif

Samsung RL41ECIS toks
Samsung RL41ECPS arba toks

Man minėjo, kad būna lakuoto metalo paviršius ne toks teplus ir nelieka pirštų antspaudų po kiekvieno prisilietimo ... bigsmile.gif
Atsakyti
na va mes jau uzsisakem saldytuva ELEKTROLIUX ERB 34301X bigsmile.gif tikiuos neteks gailetis g.gif
Atsakyti
As ilgai rinkausi saldytuva. Susidariau nuomone, kad geriausia rinktis is Liebherr arba AEG. Todel pirkau Liebheri. Dziaugiuosi pasirinkimu.
Žilvinas padejo issirinkti 4u.gif
Samsungo neimciau. Pazystami nusipirko ir po keliu menesiu sugedo. Mokejo apie 2000lt. Metalo spalvos jis buvo. Gerai, kad garantija buvo. Atsieme pinigus.
Tai va.
Atsakyti
QUOTE(Petras @ 2008 03 26, 21:08)
As ilgai rinkausi saldytuva. Susidariau nuomone, kad geriausia rinktis is Liebherr arba AEG. Todel pirkau Liebheri. Dziaugiuosi pasirinkimu.
Žilvinas padejo issirinkti  4u.gif
Samsungo neimciau. Pazystami nusipirko ir po keliu menesiu sugedo. Mokejo apie 2000lt. Metalo spalvos jis buvo. Gerai, kad garantija buvo. Atsieme pinigus.
Tai va.

Na nuo sugedimo niekas nėra apsaugotas g.gif , o garantija 3 metai, tad 3 metus būsiu rami bigsmile.gif . Nors manęs dar nė vienas Samsung prietaisas nepavedė ( tfu tfu tfu, kad neprisišnekėčiau...) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ashai @ 2008 03 26, 13:49)
Donatai ir Monika, o kurio iš šių šaldytuvų paviršius geriau valosi ?  g.gif

Samsung RL41ECIS toks
Samsung RL41ECPS arba toks

Man minėjo, kad būna lakuoto metalo paviršius ne toks teplus ir nelieka pirštų antspaudų po kiekvieno prisilietimo ... bigsmile.gif


Man atrodo, kad Samsung RL41ECIS lengciau valosi, bet reiktų pasitikslinti parduotuvėje. Nesu 100% tikra
lakuoto metalo paviršius tikrai lenviau valosi ir taip stipriai nesičiupinėja.
Atsakyti
Sveiki saldytuvu zinovai smile.gif ar galetumet man atsakyti i toki klausimeli, ar labai skiriasi saldytuvai, A ir A+ energijos sanaudomis? ax.gif
Atsakyti
Gal galite patarti: ieškau įmontuojamo šaldytuvo ~177 cm aukščio iki 2000 Lt. Kažkaip akys krypsta į AEG Santo N81840 -5I
http://www.naminukas...P...7&ID=209412
Gal kas galit pakomentuoti šį modelį - pliusai, minusai.
Ir ką aplamai normalesnio galima nupirkti už tokią sumą iš montuojamų šaldytuvų?
Atsakyti
QUOTE(escada_ @ 2008 04 02, 12:26)
Sveiki saldytuvu zinovai  smile.gif ar galetumet man atsakyti i toki klausimeli, ar labai skiriasi saldytuvai, A ir A+ energijos sanaudomis?  ax.gif


http://www_ceecap_or..._...8 02 01.pdf
17 psl.
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2008 04 02, 17:36)




ACIU uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Gal kas galit zmoniskai paaiskint siuolaikiniu saldytuvu tie pribumbasai ka realiai duoda, pvz kam ta 0 zona reikalinga ir tt.

mes ziurejom apie 2 m saldytuvo. Kazkoki LG prisiziurejom Su no frost ir tt apie 2000 kaina (kai ziurjeom topo centr 18xx su akcija kainavo)
Atsakyti
QUOTE(sauluciukas @ 2008 04 04, 16:01)
Gal kas galit zmoniskai paaiskint siuolaikiniu saldytuvu tie pribumbasai ka realiai duoda, pvz kam ta 0 zona reikalinga ir tt.

mes ziurejom apie 2 m saldytuvo. Kazkoki LG prisiziurejom Su no frost ir tt apie 2000 kaina (kai ziurjeom topo centr 18xx su akcija kainavo)


O zona — tai kur laikosi temperatura 0 laipsniu, produktai neužšala ir mėsa ar daržovės laikosi švieži daug ilgiau, bei neatsiranda jokio kvapo
Su no frost sistema nešerkšnoja šaldytuvo sienelės.
Atsakyti
hi.gif
Rinkomės mes čia rinkomės, ir pagaliau vakar užnešė Liebherr CBP 40560 wub.gif
Pastatė, paliko ir išvažiavo tongue.gif
Vyrui išpakavus ir bedarinėjant pradėjo detalės byrėti blink.gif Aš ten bandžiau akinius prisikišus žiūrėti - kaip ir truputį viršutinių durelių rankena kreivai įstatyta g.gif , ir kai ją traukiant lenkiasi - nesilaiko tokie pypukai iš vidaus cool.gif Gal mes ten nelabai griežtai juos ir kišam rolleyes.gif , bet apatinės durelės tvarkoj tongue.gif Tuo labiau, kad gi nieko ten nekrapštėm g.gif - patys savarankiškai iškrito blink.gif Aš pradėjau panikuoti - ten kaip ir mano išrinktas, tai mano ir atsakomybė, jei kas ne taip doh.gif MB aiškina, neva tai tik apdailos detalė, niekai, ir neverta kreipti dėmesio, o aš jau noriu eiti aiškintis į parduotuvę unsure.gif Dėl dizaino tai dar tiek to - nors pirkom iš TOPO CENTRO, o ne "su nežymiais išorės defektais" tongue.gif Bet kas bus, jei laiku bėgant ta rankena visai išsiklebetuos blink.gif doh.gif
Kol kas dar nepajungėm, tai gerai būtų sužinoti greitą komentarą 4u.gif
Atsakyti