Įkraunama...
Įkraunama...

Suplanuotas mažiukas

Sveikinimai su II 4u.gif
mes savo leliu saukem 7 menesius ax.gif
Atsakyti
pasiseke jums mes savo pirmaji 8men gaminom, o antraja 9 metus, tai dabar vis kai apie trecia pagaunu save galvojant, tai turbut jau ir pradet reiktu, bo tai pries 50 sulauksiu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Visu pirma sveikinu su gerais rezultatais smile.gif mirksiukas.gif
Pasidalinsiu savo patirtim smile.gif Pirma vaikiuka kaip ir neplanavom bet metus nesisaugojom ir stai atsoke vestuves nesulaukem niekaip menesiniu ir po medaus menesio grizus padariau testuka kurio atsakymas buvo II biggrin.gif
Gime dukryte 2008 m. Gime po ,,cezariuko" todel buvau daktaru prigasdinta kad antra galiu planuot maziausiai po 3 metu. Nuliudau nes labai norejau mazo skirtumo tarp vaikiuku verysad.gif Bet praejus metam po gimdymo nuejau pas savo ginekologe ir ji mane tik ISBARE KAD TAIP IR PENSIJOS galiu sulaukti jei tiek lauksiu ir dave man zalia sviesa. Ilgai nelauke pradejom su vyru darbuotis. Ir taip vienas menuo, antras, trecias, ketvirtas, penktasir nieko. Tada jau labai susiemiau, uzsirasiau konsultacijai pas ginekologe (na maza gal ka pasiulys ko dar neznau juk pirmo neplanavom, o cia planuojamas neiseina), pradejau gert foline rugsti. Per konsultacija gydytoja mane apziurejo pasake kad sveika ir israse vitaminus besiruosiancioms pastosi ,,Pregnacare Conseption" Nespejau ir 8 vitamino isgert kai nepasirode menesines, o ir susapnavau kad daktare man sako jog esu savaite kaip nescia biggrin.gif Na galvoju gerai pasidarysiu testuka o ten II thumbup.gif tada padariau antra ir trecia ir visi jie buvo II. Siandien buvau pas ginekologe tai echo dar nelabai matosi tai atidejom echo kitai dar savaitei smile.gif Tada viskas jau bus matyt ir stosimes iskaiton thumbup.gif

Tikiuosi viskas bus gerai!! thumbup.gif

Visom mamytem linkiu lengvo, sklandaus nestumo nestuke.gif ir lengvo ir greito gimdymo terminui atejus 4u.gif
Atsakyti
na, mums pavyko viskas labai greitai... thumbup.gif
jau kai nusprendem, pasiskaiciavau is karto vaisingas dienas, ta savaite\le is peties pasidarbavom... lotuliukas.gif ir... po dvieju savaiciu testas jau rode II... wub.gif
Atsakyti
o mums planas pavyko tik po 8 men... ax.gif
Atsakyti
Pasiulymas busimom mamytem. Kam labai skauda nugara siulau lankyti baseina, tikrai padeda. turiu parduoti abonementa i mazylio baseina, pati nespejau jo jau panaudoti. Eidavau i savaite po 2k. tai nugaros neskaudejo jau po pirmo apsilankymo. Abonemento kaina 200 lt. parduosiu uz 150 lt. jei ka sudomino rasykite i az.
Atsakyti
Musu abu kartus leliukai uzkibo is pirmo bandymo... Snaiperis mano vyras, ir nekitaip didis.gif
Atsakyti
QUOTE(Andraja @ 2008 01 06, 23:01)
Mums labai greitai gavosi ax.gif Nusprendem, kad norim, pati pirma menesi nesissaugojom ir pastojau.  Net nesitikejau, kad taip greitai bus thumbup.gif

mums taip pat pavyko pirmaji nesisaugojimo menesi... wub.gif taciau stebuklelio neturesim-nesivystantis nestumas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(tikroji meile @ 2009 11 17, 16:50)
mums taip pat pavyko pirmaji nesisaugojimo menesi... wub.gif taciau stebuklelio neturesim-nesivystantis nestumas  verysad.gif

Labai užjaučiu verysad.gif
Na,o mums su vyru taip pat pavyko po pirmojo nesisaugojimo mėnesio blush2.gif Iš tikro,tai aš nelabai tikėjau,kad taip greit mums pavyks ax.gif
Atsakyti
Mums labai greitai mažiukas užkibo, iš pirmo bandymo biggrin.gif tiesiog nebesisaugojom ir smileysex.gif per ovuliaciją tiek ir tereikėjo ax.gif
Papildyta:
QUOTE(tikroji meile @ 2009 11 17, 15:50)
mums taip pat pavyko pirmaji nesisaugojimo menesi... wub.gif taciau stebuklelio neturesim-nesivystantis nestumas  verysad.gif


Labai užjaučiu verysad.gif bet galvok teigiamai mirksiukas.gif kada nors tikrai sulauksit gandro mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano menesines laaaaabai nereguliarios bet tai netrugdo greit pastot, su abiem vaikiukais pastojau per pirma cikla 4u.gif
Atsakyti
Mums beveik is karto gavosi smile.gif Pirma cikla tik i pabaiga nesisaugojom, tai matyt praziopsojom tinksmas dienas, o antra jau nuo pradziu, tai ir pavyko thumbup.gif
Atsakyti