Įkraunama...
Įkraunama...

Suplanuotas mažiukas

QUOTE(TOMIENE @ 2008 01 05, 16:56)
aš ir galvojau,kad niekas taip greitai  nevyksta, bet kažkaip mums iš pirmo karto pasisekė, net dieną tiksliai žinau ,kurią pastojau 4u.gif

Mums ir is pirmo karto pasiseke drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
p.s. mano teta sako (nors ir negraziai , bet..) gera pyzd.. ir nuo paklodes susirenka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(...munde @ 2009 07 13, 14:57)
Mums ir is pirmo karto pasiseke  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif 
p.s. mano teta sako (nors ir negraziai , bet..) gera pyzd.. ir nuo paklodes susirenka  blush2.gif




ce tai posakis lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes abu leliukus per 3 menesius pastangu susizvejojome 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(...munde @ 2009 07 13, 13:57)
Mums ir is pirmo karto pasiseke  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif 
p.s. mano teta sako (nors ir negraziai , bet..) gera pyzd.. ir nuo paklodes susirenka  blush2.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mums pavyko is karto smile.gif Mazyli planavom, ir praejus pusei metu, kai nustojau gerti kontraceptines tabletes, pradejom bandyti ir valio!!! ax.gif Jau penktas nestumo menuo prasidejo smile.gif
Atsakyti
Skaitau, ir dziaugiuosi, kiek daug seimu pasiseka susilaukti savu angeliuku thumbup.gif
Bet kaip gaila tu seimu, kurioms nesiseka verysad.gif
Tad brangiosios, koks skirtumas ar is pirmo, antro o gal 20 karto pasiseka, bet PASISEKA nestuke.gif ir auginame savo kleckiukus... tad bukime pacios laimingiausios mamytes 4u.gif

p.s. matyt hormonai savo daro, tokia jautruole palikau blush2.gif
Atsakyti
Аs kai nusprendziau kad noriu pastoti pasiskaicaivau vaisingas dienas, 3 dienas pasimylejom ir pastojau, tiesa iskart nesikeliau 10 min pagulejau pakisusi pagalvele po klubais. Ir dabar jau beveik sesta menesi laukiuosi
Atsakyti
Abudu pagavom per pirmą mėnesį biggrin.gif Net nesitikėjau,kad taip iš vis įmanoma ax.gif Antrą planuot pradėjus,galvojau pastosiu po kokio pusmečio,o čia bac ir pavyko biggrin.gif
Po gimdymo reiks labai gerai apgalvot apsisaugojimo priemones,bo taip ir amžinai nėščia būsiu doh.gif
Atsakyti
Pirmą vaiką "gaminom" 9 mėn., antrą 5, o trečiasis atėjo po pusmečio ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sweet Dreams: 01 lapkričio 2009 - 11:12
4u.gif sveikos mamytės, mes tai turim dukrytę jau 5, tai galvojam kad laikas į pasaulį suplanuoti sesutę ar broliuką...ir štai mažylis jau pilvelyje 5 mėnesiai.pradėjome balandžio mėnesį planuoti aš prieš tai pusmetį gėriau folio rūgštį ir elevit vitaminus. Ir ką gi taip norėjom bet aišku pirmą mėn nepavyko,jau gegužis ir birželis o vis nėra jau prisigalvojau kad kas ne taip, bet štai liepos mėnesį mėnesinės ir neprasidėjo... ir jau liepos 20 laikėm juostelę su 2 brukšniukais wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samantila: 05 lapkričio 2009 - 09:51
mums pavyko is pirmo ciklo, stebejau BT, tai zinojau kada mazdaug O, tai ir darbavomes kasdien is pradziu, po to kas antra diena ax.gif pradejome iskart po mm, kazkur spalio 14, spalio 20 buvo O ir siandien padarius NT pamateme II ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo babsi: 05 lapkričio 2009 - 15:01
mūsų lelius buvo suplanuotas labai kruopščiai ir pavyko iki smulkmenu smile.gif
Atsakyti