Įkraunama...
Įkraunama...

Suplanuotas mažiukas

Baigiau gerti kontraceptines ir pastojau iskart pati pirma menesi biggrin.gif Nieko neskaiciavau ir neplanavau ax.gif

QUOTE(mama_Carina @ 2009 05 28, 00:15)
mielosios, negaliu uzmigt, tai sumaniau parasyt...siandien buvau pas savo ginekologe issitirt ar viskas man gerai, nes norim su vyru turet kudikeli. Padare PAP tyrima (citologini), tada po tyrimo apzurejo ir pasake: brangioji, gali buti, kad tu nescia!Bet nestumas butu tik kelios dienos, todel tiksliai pasakyt negaliu!
Man akys ant kaktos issoko!Liepe palaukt kokia savaite... 
Ar galima nestumo metu, jei aisku, tai pasitvirtins, daryti PAP tyrima?!nerandu info internete  !
o is nustebimo apie tokias naujienas, nes nepaklausiau ar galima buvo man atlikti PAP tyrima! 
gal kuriai buvo panasi situacija?
jau per kelis forumus to klausiau, bet gal kas atsakys 4u.gif
nes dabar ir blogai jauciuos, skauda kazkur pilvo apacioje... verysad.gif

Nesijaudink tik smarkiai 4u.gif O negali savo ginei paskambint ir pasiklausti? g.gif Gi gal neprimus, kad pasiskambinsi, ir paciai ramu bus mirksiukas.gif
Man, kai tik pastojau, irgi pilvo apacia mausdavo, ir tepliojo truputi rausvai. Tai vis bijojau, kad kazkas negerai doh.gif Bet tai normalu.
Del sventos ramybes, passiskambink savo ginei mirksiukas.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aide: 28 gegužės 2009 - 07:45
As su pirma dukryte pastojau is vieno vienintelio bandymo o su antru nestumu teko pavargti dumenesiukus ir antrasis jau dave laukiamu rezultatu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(BAiste @ 2009 05 25, 16:31)
O mes planavom, kad man iseiti i dekreta lapkriti (biski per velai buvom pradeje planus, jei is pirmo karto nebutu iseje), ir oliaaa, pirmas kartas - garantuotas  thumbup.gif


Labas, Baiste thumbup.gif
panasu, kad kiek anksciau iseisime i dekreta 4u.gif
mums pasiseke is antro karto thumbup.gif
Atsakyti
Su pirmu pastojau iš vienintelio karto,o su antru teko padirbėti ir pasisekė antram cikle wub.gif
Atsakyti
Mes planavome, bet negreit sulaukeme rezultatu praejo net 1.5 metu ir kai emiau maziau galvot apie pastojima ir daugiau demesio skirti darbui ir mokslams tai va ir tapau nestuke.gif ta zinia buvo labai laukta ir tuo paciu netiketa smile.gif
Atsakyti
Mes pradejome planuoti dar praeitu metu pradzioje, bet maziukas vis nenorejo ateiti i musu seima. Po metu nepastojimo pasidariau keleta tyrimuku ir paaiskejo priezastis, kodel negaliu pastot. Kai tik ta priezasti panaikinau, uzkibo per pirma cikla, o is viso laukem net 14 ciklu. Pagaliau nestuke.gif thumbup.gif
Atsakyti
Turiu daug draugių neštukių, tai visoms teko nemažai palaukti kol pastojo, kai prasitariau, kad ir mes norime vaikelio, tai jos man patarė pradėt darbus, nes gali tekti laukti nemažai... mes nesisaugodami pasimylėjom kelis kartus, daug maž turėjo būti vaisingos dienos ir pastojau, per pirmą ciklą biggrin.gif
Atsakyti
AS SUPERMAMOJ.LT PERSKAICIAU, KAD VAISINGIAUSIA YRA 8-TA DIENA PO MENESIUNIU smile.gif . Tada ir "pvarem" smile.gif . Pavyko is pirmo karto thumbup.gif
Atsakyti
Iš pradžių tikriausiai per daug norėjom gerų rezultatų, dėl to daug jaudinausi, todėl ir nesisekė. O vėliau tiesiog užsimiršau ir taip pavyko. Tiesa, mylėtis reikia dažnai, nes vyro sperma tada būna kokybiškesnė ir šiaip, kad nepražiopsoti tos dienos smile.gif Mes specialiai nesimylėdavom atėjus laikui kasdien ar kas dvi dienas, kaip kiti daro, bet mums ir skatinimų tokių nereikėjo, nes ir taip mylėdavomės vos ne kasdien ne dėl pastojimo, o dėl malonumo ... smile.gif
Atsakyti
mes tai planavom ilgai, apie 3 metus, ir visiskai nesiseke. Jau gydytojai buvo itikine, kad negalim turet vaiku be ju isikisimo. Isbandem 3 IUI, visos nesekmingos. Paskutinis vyro tyrimas isvis buvo tragiskas - visi rezultatai 0.
Tada numojom i viska ranka, pradejom gyvent sau, su mintim, kad pagerejus finasinei situacijai isivaikinsim vaikeli, isigijom katineli ir po keliu dienu suzinojau, kad as nestuke.gif smile.gif negalejau patiket, ir netgi dabar tuo netikiu. Turbut netuikesiu, kol nesupuosiu leliuko ant ranku. Tai va kaip buna su tais planavimai lotuliukas.gif
Atsakyti
buvau prisiklausiusi is draugiu,kad is pirmo karto nieko nebus ir kad bent kelis menesius reikia vargti,o mums is pirmo karto uzkibo thumbup.gif dabar ziuresime ar su antru taip pat bus ax.gif
Atsakyti
Musu kudikis planuotas, laimingas buvo trecias ciklas wub.gif Stebejau save matuodama BT, mylejomes kas antra diena ir rezultata turime smile.gif
Atsakyti