Įkraunama...
Įkraunama...

Suplanuotas mažiukas

Mums pavyko iš pirmo karto, gėriau kontraceptines 6 metus, o kai pradėjom galvoti apie vaikutį, du mėnesius negėriau tablečių, taip rekomendavo gydytoja, o paskui iškarto "užkibau" smile.gif
Atsakyti
mum tai pirmoji uzkibo nuo vieno vienintelio karto smile.gif
o antrasis tai gal 4kartai buvo be nieko ir yra smile.gif
dziaugiuosi kad galejau pastoti ir nereikejo kankintis kaip kitiems buna
Atsakyti
Labai norejau, kad vaikelis gimtu rugpjuti arba rugseji blush2.gif Kadangi vyras namuose pasirodydavo tik savaitgaliais (dirbo kitam Lietuvos pakrasty), tai prie sio "projekto" teko darbuotis pora men. MM buvo gruodzio 2, o per Kaledas jau buvau nestuke.gif Puikiausia dovanele is Kaledu senelio wub.gif
Atsakyti
mums pavyko is pirmo karto. kai sutarem, kad jau reikia leliuko, po poros savaiciu pamatem tas dvi juosteles yahoo.gif nreikejo net laukti tu, taip ir neprasidejusiu, menesiniu thumbup.gif
Atsakyti
Pirmas užkibo šeštą mėnesį, o antrasis trečią thumbup.gif
Atsakyti
Abu pastojimai ivyko is pirmo karto thumbup.gif esu labai laiminga wub.gif
Atsakyti
Pirma tekoilgiau planuoti,o stai antras is pirmo karto
Atsakyti
o mums, tai net nezinau kaip cia yvardint-pavyko per pusantro ciklo biggrin.gif tiesiog pirma men.kai jau tikrai nusprendem kad norim leliaus-vaisingos dienos buvo visai i gala, bet pagalvojom-o gal.pasirodo-blogai galvojom tongue.gif o va antra(teisingiau pirma normalu) bandyma is kart ir pavyko. tongue.gif tai net nezinau, kogero ta puse reikia nubraukt ir prisirasyt prie greitukiu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes, mes irgi planavom, nors tikslaiu as planavau ir pavyko is pirmo karto!!! Vieno vienintelio kartelio uzteko ir maziukas isitaise pas mamyte, o dabar net nuomone reiskai su savo rankytem ir kojytem, net nebandyk buti alkana, tai spirs taip, kad maza net nepasirodys, o jei ir saukiu, tai irgi maziukiui labai nepatinka smile.gif uosvienes balso nemego, bet dabar lyg ir priprato, nebesimaskatuoja taip baisiai, kai ji pradeda kalbeti:)
Atsakyti
turbut per 5 menesius pavyko,nors nesisaugojom...
Tiesiog as strese,nuovargy ir issekime kuri laika buvau... smile.gif
Tai kai atsigavau iskart nestuke.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE
norejau paklausti kaip pavyko suplanuoti mazaji stebukla? 
ar turi itakos kuo dazniau? kadiena kas antra namu darbai ar kelis kart i diena?
ar kaip tik pasiseke tada kai buvo vos keli kartai i menesi, taciau sekmingi 
kas padejo suplanuoti?  gerai nuotaika ir uzsimirsimas, ar nuoseklus saziningi namu darbai?


Na, mes su vyru nustojome saugotis ne del to, kad jau uzsimeneme vaiko, o todel kad gydytojai mane prigasdino, kad jei dar ilgai tempsiu, tai galiu isvis likti bevaike - buvo sutrikusi vyr-mot hormonu pusiausvyra, kiausidese atsirado cistu.

Stangiausi viso to nesureiksminti ir nieko savo iprociuose nekeisti: myledavomes kada panoredavome - kartais tik kelis sykius per savaite, kartais po kelis sykius i diena blush2.gif Jokiu ten ovuliacijos testu, temperaturu matavimu ar kitu zaidimu nezaidziau smile.gif Uzkibo daugiau nei po metu. Per ta laika jau ir pati vaiko pradejau noreti, taigi po metu nesisaugojimo nuejau pas gine prasyt siuntimo tirtis del galimo nevaisingumo. Gine mane patikrino ir pareiske kad cistos isnyko ir esu visiskai sveika moteris bigsmile.gif O veliau paaiskejo, kad per ta vizita jau buvau savaite kaip pastojusi, tik gine dar aisku nieko ten nepamate biggrin.gif

Taigi sakyciau man padejo gera nuotaika ir uzsimirsimas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Džerimi @ 2008 05 20, 17:15)
o mums, tai net nezinau kaip cia yvardint-pavyko per pusantro ciklo biggrin.gif tiesiog pirma men.kai jau tikrai nusprendem kad norim leliaus-vaisingos dienos buvo visai i gala, bet pagalvojom-o gal.pasirodo-blogai galvojom tongue.gif o va antra(teisingiau pirma normalu)  bandyma is kart ir pavyko. tongue.gif tai net nezinau, kogero ta puse reikia nubraukt ir prisirasyt prie greitukiu biggrin.gif


Man taip pat buvo. Tik dar naudojau prietaisiuka ovuliacijos dienoms nustatyti. Tai iskart pataikem mirksiukas.gif
Atsakyti