Įkraunama...
Įkraunama...

Suplanuotas mažiukas

Na, mes abu leliukus planavome. Pirmąjį iškarto, net nelabai tiksliai žinojau kada ten reikia. Tiesiog po mėnesinių per 1 savaite, kokius keturis kartelius pasistengėm wub.gif ir užkibo blush2.gif . O antrąjį tik iš trečio ciklo. Per pirmąjį ciklą pavėlavome, per antrąjį nebuvo laiko blush2.gif , o trečiam pasiruošėme. Paskaičiau internete kada tiksliai ir kad užsitikrinti prieš 14 vaisingą dieną ir po... dar pora kartelių. Vot ir vėl yra nestuke.gif . Labai džiaugiuosi, kad vaikų laukiame planuotai.
Papildyta:
Dar tiesa, gerai palaikyti kojytes į viršų pakėlus po pasimylėjimo. "Greičiau nuplauks... blush2.gif .Bet čia kaip kam... biggrin.gif
Atsakyti

tai, pats vaikutis žino, kada jis įsikurs mamytės pilvuke wub.gif Čia jau planuok neplanavęs - bus kaip turi būti smile.gif




mes tris menesius bandem ir labai daznai kas antra diena
Atsakyti
Ir mūsų abu vaikai planuoti nestuke.gif , pirmas iškart pavyko, o vat su antru, net 6mėn. teko padirbėti ax.gif ...........ir per Kalėdas sužinojau kad nestuke.gif pagaliau pavyko, buvo nuostabiausia dovana.........dabar laaaabai laukiam nestuke.gif savo leliuko
Atsakyti
Pirma kai nusprendem tureti, tai pasakem, kada bus, tada gerai. Ir per 1 cikla jau buvau nescia, nors pagal apskaiciuotas dienas taip neturejo buti - nes pagal apskaiciavimus ispuole vidury savaites, kada maziau laiko ir labiau pavargus, ir tiesiog praleidom 4 dienas. Taigi pastojau, nes tikrosios vaisingos dienos tikriausiai ispuole arba viena, arba kita savaitgali. Antraji bandem is pradziu planuoti pagal tiksliai apskaiciuota diena (didesne tikimybe susilaukti berniuko) ir stengemes bent kas antra diena. Du ciklai buvo tusti. Tada pasakiau savo brangiausiam, kad man nesvarbu vaiko lytis ir as nieko nedarysiu pagal skaiciavimus. Taigi, per trecia cikla as jau buvau nescia smile.gif. Mylejomes tada, kai as labiausiai to norejau. Kazkur skaiciau, kad moterys aktyviausios, kaip tik para pries vaisinga diena, del harmonu lygio pakilimo. Be to, uzsienyje vyrai buvo sokiruoti, kiek daug ju augina ne savo vaikus, nes ju zmonos visiskai pamirsdavo ta vieninteli nukrypima i sona su atsitiktiniu vyriskiu.
Papildyta:
Kitas patarimas toms, kurios ilgeliau nepastoja. Pabandykit namie spaustis svieziu vaisiu ir darzoviu sultis. Tai brangiau kokius 2.5 karto, nei perkant pakeliuose, bet rezultatas puikus - gerokai pravalo organizma, gal dar kompensuoja vitaminu trukuma. Tokie mano ir mano klasiokes pastebejimai - buvo baisus poreikis kazkam svieziam, o po to abi pastojom.
Atsakyti
Mum teko kaip reikiant papluseti blink.gif . Na ne tai kad ka skaiciavau ar kokia ipatinga poza, tik va nesisaugojom ir tikejomes. Sakom zmonem gi netycia is pirmo karto gaunasi , isseis ir mums. Na bet kai po metu jokiu schmoll.gif rezultatu , sunerimom. Tai nusipirkau testa vaisingom dienom nustatyti, nes ciklas labai nereguliarus tai sakau pagalbos reikia. Na ir ka is pirmo karto gavosi. O mes kvailuciai metus niekaip neuztaikem ant tinkamos dienos. blush2.gif, is dalies gal ir gerai nes turejom laiko pasiruosti mazyliui. thumbup.gif
Atsakyti
Mes po vestuviu atsipalaidavom... medaus menesio vaisius rolleyes.gif
Atsakyti
Kai sunui buvo beveik 8 metai, pradejome planuoti antraji vaika. Bet maziukas vis nenorejo ateiti. Jau pradejau manyti, kad turiu problemu ir vis klausinejau savo ginekologes, kas man. Bet ji man pasake, kad gali taip buti ir jei nepavyksta pastoti apie 2 metus, tai nieko tokio, o jei jau daugiau - reikia ziureti, kas yra. Ir stai po pusantru bandymu metu pasijutau nestuke.gif . O dabar auginame nuostabia 4 menesiu mergyte 2.gif
Atsakyti
Pirmą kartą suplanavome pupą tik iš trečio karto, dabar - iš pirmo thumbup.gif Matyt, patirtis pravertė wub.gif
Atsakyti
o mes apie pusę metų vis skaičiavom, bandėm ir nieko, o paskui atsibodo man skaičiuot sakau kaip bus taip bus, ir iš karto gavosi smile.gif
Atsakyti
skaiciavau vaisingas dieneles,tai ir pavyko is pirmo kart
Atsakyti
Mums ir su pirmu, ir su antru pavyko per tris menesius. Nieko neskaiciavau, nes menesines pas mane nereguliaros...tiesiog saziningai atlikinejom namu darbus kas antra diena ir pasiseke thumbup.gif
Atsakyti
mums is pirmo karto. grizo is juros gruodzio 19 d., 23 menesines prasidejo, o 6 sausio jau pastojau. manau , kad labai pasiseke. linkiu visiems tuo paties.
Atsakyti