Įkraunama...
Įkraunama...

Suplanuotas mažiukas

Mus laimė aplankė tik po 8 mėnesių pastangų... Abu žali, pirmas vaikiukas tai ir patys kūrėm teorijas, o ir iš interneto beveik neišlindom... biggrin.gif
Pastojau, kai buvome užsienyje, net nežinojau, nors testus darėm, nieko nerodė, o ir MM nevėlavo. rolleyes.gif
Grįžom per šventes Lietuvėlėn, tęsėm pastangas, labai jau laukėm tos dienos, o po mėnesio sužinojom, kad laukiuos nuo Kalėdų. LAbai laimingi tapom, labai laukiam pasirodančio mažylio nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
Be jokių pastangų ir viskas tada, kada suplanavau smile.gif Su vyru gyvenom 8 metus ir nusprendėm, kad atėjo laikas šeimos pagausėjimui. Pasiskaičiavau vaisingiausią ciklo dieną ir per ją viskas puikiai pavyko. Dar sutapo taip, kad tą dieną buvo mano gimtadienis smile.gif Nuostabi dovanėlė smile.gif
Atsakyti
Su draugu 8metai,kaip kartu.Mes planavom mažiuką,abu labai norėjom.Kelis kart pabandžius,nepanoro jis pasirodyt.Nusprendėm pertraukėlę padaryti.Prieš nepilną mėnesį pabandėm 3-ią kartą.Šiandien testas parodė dvi juosteles.Esu neapsakomai laiminga. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutinaldija @ 2014 06 17, 22:16)
Be jokių pastangų ir viskas tada, kada suplanavau smile.gif Su vyru gyvenom 8 metus ir nusprendėm, kad atėjo laikas šeimos pagausėjimui. Pasiskaičiavau vaisingiausią ciklo dieną ir per ją viskas puikiai pavyko. Dar sutapo taip, kad tą dieną buvo mano gimtadienis smile.gif Nuostabi dovanėlė smile.gif


Mums lygiai taip pat drinks_cheers.gif Su abiem nestumais pastojau is pirmo karto, o antraji irgi per mano gimtadieni smile.gif
Atsakyti
Mes dar tik planuojam pradėti savajį mažulėlį wub.gif kadangi išvykstame slidinėti, tai nutarėm po kelionės jau laukti savojo žirniuko 4u.gif tikiuosi mum pasiseks taip pat greitai kaip daugumai čia esančių mamyčių ir galėsiu prisijungti prie gausaus jūsų būrio nestuke.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Niloticus*: 12 vasario 2015 - 13:05
Sveikos,

Pirmas mano berniukas buvo planuotas, bet pastumejimas buvo toks, kad turiu igimta kaklelio zaizda, kuria galima butu gydyti tik po pastojumo, cia tuo atveju jei gydymas sukeltu komplikacijas ir paveiktu vaisinguma.
Padare man viena gydyma, t.y. prideginima, kurio neuzteko pilnam zaizdos panaikinimui. Antro karto daktarai nesiryzo, nes buvau jauna ir sake, kad gali but taip kad noresi antro vaikucio po kurio laiko, ir jei butu padare antra sesija ir tik poto pagimdcius tai mano kaklelis butu isdraskytas gymdymo metu.

po devyniu metu pertraukos nusprendeme kad reikia antro vaikucio, nors vyras jau seniai norejo, bet as vis stabdziua.

Taigi pirmas vaikas protu, sirdim ir ligos pastumas, o antras kurio dabar laukiuos protu ir sirdimi smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
Po 9 metu kartu galiausiai nusprendem kad laikas padidinti seima smile.gif pasitikrinau vaisingas dienas, nesisaugojom, ir NT rodo kad planas pavyko nestuke.gif nesitikejom, taip greit bet esam labai lamingi kad pavyko thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Apsisprende, kad jau laikas ir tikrai norim vaikiuko, sugalvojom, kad noretumem zieminuko, kad stiprus uzaugtu, o dar nebutinai, bet tarp kitko, kad gal ir musu zodiako zenklu butu, mes abu gime vasari, vandene ir zuvinas, daug gimtadieniu vasari smile.gif . Nusprendem pradeti geguzi ir kaip bus, taip bus gerai. Bet tabletes pasibaige balandi ir nusprendem nebesisaugoti, vis tiek is karto nepastosiu. Perspejom laukiancius ir zyziancius busimus senelius, kad neskubetu laukti, gali ir ilgai uztrukti ar net ir nepavykti. O atsitiko taip, kad isgerus paskutine tablete, po savaites ar pan. pirmasis kiausinelis ir bac. Mes nei stresavom, nei labai bandem, tiesiog gerai leidom laika smile.gif . Po sesiu savaiciu paastrejo kvapai ir krutine pajautrejo, po dar dvieju pradejo pykint ir testas parode teigiamai. Data buvo paskaiciuota sausio vidury, o as juokaudama sakiau, kad tegu dar palaukia keleta dienu ir bus vandene, kaip ir as. O ji taip ir padare, savaite extra palauke ir gime grazuoliuke. Beje, visi seimoje vis sapnuodavo ir planuodavo, kad tikriausiai bus berniukas. O as sakiau, ot pamatysit, is principo bus mergaite. Va taip ir buvo.
Atsakyti
Mums suplanuoti pavyko is antro karto, todel del to labai dziaugiuosi lotuliukas.gif
Atsakyti
Pirmas vaikas atsirado po trijų mėnesių, antras ir trečias pavyko iš pirmo karto, o ketvirto turėjom net 5 mėnesius laukti... Net išsigandau, kad gali nepavykti, nes tikrai tikėjausi sėkmės iš pirmo ar antro karto. Bet vis dėlto pavyko smile.gif
Atsakyti
Pirmukas - pirmu bandymu. Antrukas - pirmu bandymu. Princesė - po 8 m. nesėkmių, nusivylimų, tyrimų ir operacijų. Būna ir taip. Svarbu su laimingai stebuklinga pabaiga. Bet būtina pažymėti, kad tarp vaikų 21 ir 16 m. skirtumas wub.gif
Atsakyti
O mes savo kruopos laukėme pusantrų metų, sekiau kalendorių, ovuliaciją, bandėm ir galvoti ir nebegalvoti apie tai, kad pradedame kūdikį, bandėm laikytis visų nurodymų, jokio alkoholio, jokių pervargimų, pirčių ir tt, ir vieną dieną kai jau nustojom planuoti ir sekti, aš tapau nestuke.gif thumbup.gif .
Net nežinočiau ką kitam patarti, nes dabar manau, kad vaikelis atėjo, tada kai jis norėjo ateiti biggrin.gif
Atsakyti