Įkraunama...
Įkraunama...

Suplanuotas mažiukas

sveikos,
mum taip pat pavyko iskart per pirma cikla kai pardejome planuoti. kazkaip 50 ant 50 tikejausi kad is karto bus viskas gerai smile.gif taigi va ir mes jau laukiames nestuke.gif
Atsakyti
Pirmoji po antro ciklo, o kiek buvo nervų kai iš pirmo karto neišėjo biggrin.gif
O dabar antras po trečio ciklo, po kontraceptikų nutraukimo, tai manau labai greitai 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif na manoji situacija gan idomi, nezinau kaip vadinti savo turteli, super planuota ar visisku netiketumu g.gif blush2.gif o stengemes mes ilgai, 8 men. Kekviena diena blush2.gif ir nieko schmoll.gif jau praradom vilti, tad nusprendziau imtis veiklos kuri visiskai nebus suderinama su nestumu, tad leliuko gaminima atidejom geresniems laikams lotuliukas.gif praejo menesis kai saugojames ir vienas kartas gavosi netycia blush2.gif ax.gif taciau per daug to nesureiksminome, juk 8 menesius nieko, nejau vienas kartas ka pakeis? g.gif menesines velavo, bet testukas rode I verysad.gif schmoll.gif na jau susiruosiau vykti tvarkytis dokumentu minetajai veiklai, bet kazkas sirdej vietoj to man liepe nuvykti pas gydytoja. Ir ka, suzinojau, kad as nestuke.gif ! Na ir naujiena! Taigi po praktiskai 9 menesiu musu super planuotas netiketumas auga po mano sirdele jau 7 savaites wub.gif thumbup.gif nestuke.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
maziukas buvo svajotas, tik viska darem pagal "plana". Visai nesitikejom taip kaip ivyko...

o gi pastojau turbut is pirmo ar antro karto,kai nustojome saugotis.Buvo didziuuule staigmena 4u.gif

dabar laaabai happy!!!
Atsakyti
Mes nieko ypatingo netaikėme, nes jaučiu savo ovuliaciją pagal požymius. Ėmėme nesisaugoti iš karto po vestuvių-rugpjūtį, bet kadangi mano vaisingos dienos jau buvo pasibaigusios aišku niekas neužkibo. Rugsėjį bandėme vėl, bet nieko. O spalį dariau ov testukus, kurie nieko doro neparodė, tad maniau, kad man ov nėra, bet pastojau blush2.gif Manau tai tiesiog atsitiktinumas. Na gal spalį kiek dažniau mylėjomės, beveik kas antrą dieną blush2.gif Gali dar būti, kad padėjo vyro sugerti vitaminai Wellman Conception, bet iš dviejų vitaminų lapelių, vienas su puse sugertas buvo, tai kažin ar dėl to pavyko smile.gif Laukiam dabar savo stebuklo liepą, o pastojau taip išeina iš antro normalių bandymų ciklo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AfricanSun: 01 lapkričio 2013 - 01:21
Kai nusprendeme, kad norime waikelio, nustojome saugotis, as pasiziurejau kelendoriuje sawo waisingas dienas, ors jas ir taip jauciu, taigi galejau neziureti. Ir po puses menesio pastojau smile.gif namu darbelius darydavome kas 2-3 dienos. Siaip nustebome abu, kad taip greitai pastojau, nes pries pastojant, turejau nemazai ginekologiniu problemu. Netgi kai atejau pas ginekologe apziurai, kai jau buwo patwirtintas nestumas, tai pawarte mano kortele kur buwo surasytos wisos ligos ir klause ka geriau, kad pastociau? blink.gif smile.gif ta wa taip blush2.gif labai labai dziaugiuosi,kad pavyko pastoti ir, kad wiskas gerai smile.gif 4u.gif nestuke.gif
Atsakyti
Mes po vestuviu iskart nusprendeme pradeti planuoti ir pirmas maziukas gavosi per 2savaites:)) su antru irgi maniau jog bus taip viskas labai greitai:))
bet su antru buvo truputeli ilgiau ,po antrojo ciklo suzinojome ,kad laukemes antro smile.gif na ir po poros menesiuku jau turesime antra smile.gif
Atsakyti
As taip pat nescia smile.gif susituokem geguzes menesi, o spali nustojom saugotis smile.gif siandien pasidariau testa ir teigiamas biggrin.gif thumbup.gif uzsiregistravau pas gydytoja, bet priims tik 21 diena. Taip neramu dabar laukt sad.gif bijau, kad tik viskas gerai butu..
Atsakyti
su pirmu 3 men teko stengtis, o si karta is pirmo karto rolleyes.gif nestuke.gif
Atsakyti
taip malonu skaityt, kai nesitiki, o jau laukies ax.gif ir kokios grazios emocijos, pasiilgstu tos busenos blush2.gif
Atsakyti
Na mano istorija tokia, kad nusprendėm nuo rugpjūčio gamint blush2.gif pirma cikla nesigavo, nors ir mylėjomės nereguleriai, o antra nutarėm labiau pasistengti, padirbėjom iš peties ir aš jau 10 savaičių nestuke.gif burbuliukas rolleyes.gif
Visoms, kurios planuojat, sėkmės! thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
As skaiciavau vaisingas dienas ir pataikem smile.gif Skaiciavau du ciklus smile.gif
Atsakyti