Įkraunama...
Įkraunama...

Suplanuotas mažiukas

O mums is pirmo menesio uzkibo neskaiciuojant jokiu vaisingu dienu nieko, tiesiog naturaliai ax.gif
Atsakyti
sveikos busimos mamytes! smile.gif jungiuosi prie jusu, kadangi veluoja mm ir NT parode ta antra juostele 4u.gif O pasiseke is antro karto smile.gif t.y. pirma menesi praziopsojom ovuliacija, o antra viskas ciki smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,

o mums tik is 11 ciklo..bet uztai labai laukiamas wub.gif
Atsakyti
Mes jau senokai nesisaugojom...bet aš prieš porą metų dar studijavau ir mano mmm buvo BEPROTIŠKAI nereguliarios doh.gif visiškai nėjo jų sugaudyti... doh.gif lotuliukas.gif
ai sakom, kaip bus taip bus, tyčia nesistengsim blush2.gif bet užteko pradėti gerti folio rūgštį...ir bac biggrin.gif po poros mėnesių turėjom rezultatą thumbup.gif
Labai Netikėta, bet Džiugu wub.gif
Atsakyti
planavom ir stengemes,pasirinkom dvigubas atostogas daug ilsejomis, sveikai maitinomis, bet ir tai tik is trecio ciklo 4u.gif
Atsakyti
Aš vaikučio norėjau jau seniai, taigi praeitą sausį nuėjau pas savo ginekologę nuodugniai apžiūrai, birželį nusipirkau folio ir pradėjau vartoti, o liepą jau pradėjau vyrui ziurzinti, kad noriu mažiuko. Jis mielai sutiko bigsmile.gif. Specialiai nieko nedarėm, tiesiog nebesisaugojom, galvojom neskubėti, nes už mėnesio rugp. viduryje numatytos mūsų vestuvės. Turiu daug draugių, kurios ilgai laukė ir vargo, kol pastojo, tai ir aš maniau, kad kol pastosiu, tai ir vestuvės praeis, ir gal net Kalėdos ... Bet mažius greičiausiai irgi norėjo sudalyvauti mūsų vestuvėse, tai tik fit - įsitaisė pilvelyje ir neoficialiai pabuvojo mūsų šventėje bei povestuvinėje kelionėje į Turkiją smile.gif. Yra kaip yra, esu labai patenkinta šiuo "greituoliu" vaikučiu smile.gif.
Atsakyti
Pavyko jau pirma menesi, leksiu pas gydytoja patvirtinimui bigsmile.gif
Atsakyti
man pačiai labai netikėtai pavyko pastot per 2 ciklą bigsmile.gif aš buvau nusiteikusi palaukt ilgiau biggrin.gif
Atsakyti
Tik trylikas ciklas buvo sėkmingas... Kai prieš metus nusprendėm pasidauginti šeimyną, intesyvaus planavimo nesiėmėm, leidom viskam tekėti savo vaga, kad nevirstų tas malonumas darbu, tačiau, kai beveik metus nesisekė pastoti, pagalvojom, kad malonumas malonumu, kad reikia gal kartais ir padirbėti? Na, ir trečias intesyvaus "darbo" mėnuo buvo sėkmingas thumbup.gif
Daug kas sako, kad reikia atsipalaiduoti, negalvoti, nepersistengti ir pastosit, mums ta taisyklė nepasitvirtino, pastojau tik tada, kai pasiraitojom rankoves ir užsiėmėm tuo reikalu rimtai thumbup.gif
Atsakyti
Mes antruką labai planavom, ir priplanavom net "per anksti" lotuliukas.gif Na, turėjo jis ateiti po kokių 3 mėnesių, o atėjo iškart, kai tik nustojau gert KT ax.gif 4u.gif
Trečias nevisai planuotas arba, tiksliau, neplanuotas blush2.gif ciklas buvo nereguliarus ir keletą mėn.nepastojau nesisaugant tam tikrom ciklo dienom (tom pačiom dienom), tačiau vieną mėn. ciklas, matyt, nusprendė sutrumpėt (įtariu, kad gerokai) ir šitaip įsitaisė pilvely mūsų dabar labai laukiamas "pagrandukas" thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos mamos ir busimos mamos 4u.gif
as ejau pas akusere, man apskaiciavo vaisingas dienas, niu ka mes ir stengiames kaip sakoma is visos sirdies smileysex.gif 2.gif niu ir pavyko iskarto, nors to visai nesitikejom, galvojom reikes ilgiau pavargti rolleyes.gif
Atsakyti
per antra cikla pavyko. puikiai zinojau vaisingas/nevaisingas dienas. tik pirma cikla vos viena karta mylejomes per vaisinga.s.o per antra cikla, tai dazniau ir uz keliu savaiciu aju buvo aisku smile.gif
Atsakyti