Įkraunama...
Įkraunama...

one.lt pašto vartotojams

QUOTE(ruta79 @ 2006 10 18, 09:22)
ir man tas pats buvo o poto kazkaip viena diena vel leido prisijungti. kas cia darosi?

Gal patvirtinai registraciją wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta79 @ 2006 10 18, 08:22)
ir man tas pats buvo o poto kazkaip viena diena vel leido prisijungti. kas cia darosi?


Aš patvirtinu tas registracijas, kurių (kaip matau) patvirtinimo el.laiškai nepraėjo.
Atsakyti
sveiki,as jau antri metai niekaip negaliu prisijungti,na kaip cia pasakius, uzregistruoja bet neatsiuncia patvirtino laiskelio, esu one.lt,o kur dar galeciau pasidaryti savo pasto dezute, kad galeciau visur registruotis.aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mother23 @ 2006 11 12, 16:35)
sveiki,as jau antri metai niekaip negaliu prisijungti,na kaip cia pasakius, uzregistruoja bet neatsiuncia patvirtino laiskelio, esu one.lt,o kur dar galeciau pasidaryti savo pasto dezute, kad galeciau visur registruotis.aciu 4u.gif

Kaip pastebėjau, jau esi narys, gali rašyt žinutes wink.gif


Apie elektroninius paštus pasiskaityk čia wink.gif
Atsakyti

Sveiki,
ka daryti, jeigu niekaip neateina ta patvirtinanti zinute, kad mano drauge galetu isiregistruoti? Kiek laiko reikia laukti tyliai, ir kada jau kelt alerma? g.gif
Atsakyti
Jeigu negaunat registracijos patvirtinimo laiškelio, rašykite el.paštu forumas@supermama.lt
Atsakyti
QUOTE(Sindy @ 2006 11 12, 20:31)
Sveiki,
ka daryti, jeigu niekaip neateina ta patvirtinanti zinute, kad mano drauge galetu isiregistruoti? Kiek laiko reikia laukti tyliai, ir kada jau kelt alerma?  g.gif

Patvirtinimas paprastai ateina po kelių min nuo registracijos smile.gif
Atsakyti
Sveiki,rasau is drauges.As esu prisiregistravusi kaip stase4887,jau antra savaite laukiu registracija patvirtinancio laiskelio,deja...I forumus dalyvaut neisileidzia.Tai kiek man dar laukti? Stase4887
Atsakyti
QUOTE(leni @ 2006 11 28, 15:26)
Sveiki,rasau is drauges.As esu prisiregistravusi kaip stase4887,jau antra savaite laukiu registracija patvirtinancio laiskelio,deja...I forumus dalyvaut neisileidzia.Tai kiek man dar laukti?                                                                                                                            Stase4887

jūsų registracija patvirtinta.
Atsakyti
QUOTE(Datulė @ 2006 05 20, 13:55)
Pgaliau radau apie šią problemą pasisakymus  doh.gif  Jau kelios dienos kaip negaliu prisijungti su savo nicku Meilė verysad.gif rašo, kad blogas slaptažodis. O į pašto dėžutę taip pat nesiunčia nuorodos verysad.gif Nesuprantu, kas čia per bardakas wink.gif


Man ana savaite taip pat buvo..Va dabar namie esu visada prisijungusi, todel nereikia kaskart prisijunginet, o stai nuvariau i darba, bandau ilyst i SM, o man raso, kad neteisingas slaptazodis... doh.gif nugis zinau kad teisingas...ji jau ilgai nekeiciu, prasiau priminimo turbut 3kartus, ir iki siol negavau (one'e)....tai taip ir negaliu darbe prisijungt... verysad.gif
Atsakyti
Niekaip nesuprantu, kodėl, kai esu pastoviai prisijungusi, noriu kokioje nors temoje parašyt komentarą, išlenda įspėjamoji lentelė su užrašu, kad aš neturiu teisės naudotis šiuo forumu. Bandžiau atsijungti ir vėl prisijungti, tada vėl bandžiau parašyti komentarą, vėl tas pats. Kodėl taip darosi?
Atsakyti
O tai kaip tada parašėte čia komentarą? biggrin.gif
Atsakyti