Įkraunama...
Įkraunama...

one.lt pašto vartotojams

QUOTE(vatan @ 2006 05 19, 23:20)
Ir as esu susidurusi su prisijungimo sunkumais, bet nesukau sau galvos ir pakartotinai prisiregistravau, bet keista as prisiregistravau tuo paciu senuoju vardu, is tikruju tai turetu atmesti kaip jau esanti toki varda. Akivaizdu, kad sistema netobula. smile.gif

Jeigu per dvi savaites vardas neaktyvuojamas, jis yra ištrinamas, o po to galima vėl jį naudoti registruojantis 4u.gif
Atsakyti
Nu aš vis tiek nieko nesuprantu...
Man meta, kad slaptažodis ne tas, bet jau metai kaip jo nekeičiau ir sekmingai sėdėdavau pas jus. O kas čia per bajeriukai? Ir į on'ą patvirtinamas dėl slaptažodžio priminimo neateina. Tai gal tą priminimą galima ir į kitą paštą atsiųsti? Dabar registravausi naujai doh.gif Bet noriu būti savo snuoju nik'u. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Shium @ 2005 08 11, 20:16)
ale kaip aš anksčiau nemačiau to" keisti el. pašto adresą"??

Bet gi pakeitus el. pašto adresą prarandamos visos turėtos žinutės... verysad.gif

O One paštu esu baisingai nusivylus verysad.gif verysad.gif verysad.gif Dažnai, netgi perdaug dažnai išvis neatidaro, arba laaaaabai ilgai kraunasi psl. Ir pikčiausia, kad pavedė savo išsidirbinėjimais deklaruojant pajamas bash.gif
O buvo taip... neleido atsidaryti - tipo blogas slaptažodis. Išsiuntus slapt. priminimą rašo, kad neteisingas tel. nr.. nors jo nesu keitus niekada gyvenime lotuliukas.gif ir dabar , kad galėčiau sužinot slaptažodį, kurio niekada net nebuvau pamiršus, privalau siųst litą kainuojančią žinutę, nes be jos išvis nebeįsileidžia į paštą. Betgi aš nieko, nei niko, nei slaptažodžio nesu pamiršus, tai pasakykit, kam tie blokavimai... blink.gif GAL TOKIU BŪDU UŽDIRBINĖJAMI PINIGĖLIAI... blush2.gif
Iš principo nebenoriu turėt jokių reikalų su ta nelemta one. Tik gaila prarastų kontaktų.
Atsakyti
QUOTE(Mate @ 2005 05 23, 22:18)
As apskritai negaliu prisijungti prie forumo. Sako, kad pamirsau slaptazodi, nors isitikinus, kad jo nepamirsau. Priminimo el. pastu taip pat neatsiuncia. mano el. pastas One. Mano slapyvardis braske, Sos, padekit kas nors  4u.gif . (Dabar naudojuos drauges vardu)



QUOTE(Baiba @ 2005 08 04, 16:21)
Ir man buna, kad negaliu prisijungti savuoju vardu, raso, kad neteisingas slaptazodis  g.gif


Pgaliau radau apie šią problemą pasisakymus doh.gif Jau kelios dienos kaip negaliu prisijungti su savo nicku Meilė verysad.gif rašo, kad blogas slaptažodis. O į pašto dėžutę taip pat nesiunčia nuorodos verysad.gif Nesuprantu, kas čia per bardakas wink.gif

Noriu savo senojo profilio!!! Ten pas mane apie 350 žinučių, parašas, dienoraštis unsure.gif Tai kam aš visą tai rašiau ir kūriau? Taigi sau! Grąžinkit help.gif
Atsakyti
QUOTE(Mate @ 2005 05 23, 22:18)
As apskritai negaliu prisijungti prie forumo. Sako, kad pamirsau slaptazodi, nors isitikinus, kad jo nepamirsau. Priminimo el. pastu taip pat neatsiuncia. mano el. pastas One. Mano slapyvardis braske, Sos, padekit kas nors  4u.gif . (Dabar naudojuos drauges vardu)

Tai merginos, ar pavyko gauti į savuosius paštus slaptožodžių priminimus? Aš vis dar negavau. Ir kodėl iš viso taip atsitiko, kad jie tapo neteisingi, nors jų ir nekeičiame? Taip suprantu, kad mūsų tokių daugėja.
Datule, o kada tavo slaptažodis tapo "neteisingu"?
Atsakyti
Man taip atsitiko užvakar, kai eilinį kartą bandžiau prisijungti. Jei čia dėl kraustymosi į kitą serverį, tai, labai tikiuosi, kad šis nesusipratimas greitai susitvarkys. Norėjau parašyti Supermamai, bet jos dėžutė pilna ir nepriima žinučių. Parašiau moderatorei Vikšrelis. Dabar laukiu ką ji man parašys. Negi taip ir "nuplauks" mano profilis? Kažkodėl jaučiuosi biški išdurta cool.gif
Atsakyti
Nu aš irgi nuo vakar neįeinu. Tuo labiau, kad į mano on'ą ateina žinutės iš forumo, kad yra nuojų žinučių atėjusių į až.Tai net nežinau ką daryti. Duok žinutę ką atsakys Vikšrelis.
Atsakyti
Vikšrelis parašė, kad pranešė administratoriams. Na, ką gi, laukime žinių... rolleyes.gif
P.S. Mane šiek tiek ramina, kad ne man vienai taip atsitiko... bo pagalvotų, kad aš, vėpla, nemoku prisijungti lotuliukas.gif
Atsakyti
Turėtų jau visiems būti susitvarkę su nik'o prisijungimu. Praneškit, jei dar kam nors neišeina prisijungt rolleyes.gif
Atsakyti
Padėkit!!! Jau visą dieną vargstu su elektroninio pasto adreso pakeitimu,bandžiau įvairius variantus, niekaip nepavyksta.Užsiregistravau "one.lt" niekaip neiseina pagal Jūsų nurodymus susitvarkyt, kad galėčiau rašyt žinutes, todel nebenoriu "ones"Bandau pasikeisti adresą,viską užpildžius išmeta klaida su užrašu: jūs jau turite laukiantį patvirtinimą....Ką tai reiškia,ka man tolia daryti???Gal reikia laukti,gal žinote kaip ilgai?Mano vardas Jumase,o paštą noriu pakeist "jurate1979@one.lt į emass@yandex.ru.Būsiu dekinga už pgalbą.

Papildyta:
Padėkit!!! Jau visą dieną vargstu su elektroninio pasto adreso pakeitimu,bandžiau įvairius variantus, niekaip nepavyksta.Užsiregistravau "one.lt" niekaip neiseina pagal Jūsų nurodymus susitvarkyt, kad galėčiau rašyt žinutes, todel nebenoriu "ones"Bandau pasikeisti adresą,viską užpildžius išmeta klaida su užrašu: jūs jau turite laukiantį patvirtinimą....Ką tai reiškia,ka man toliau daryti???Gal reikia laukti,gal žinote kaip ilgai?Mano vardas Jumase,o paštą noriu pakeist "jurate1979@one.lt į emass@yandex.ru.Būsiu dekinga už pgalbą. thumbup.gif
Atsakyti
Jūratė+Emilijus, pirma, jau gali rašyti žinute skaip matau tongue.gif , o antra, turi pirma patvirtinti savo narystę one.lt pašte, o tik paskui prisijungti šiuo niku ir jau keisti "mano nustatymuose" mirksiukas.gif Kai pakeiti jau į naują el. paštą, lauk patvirtinimo naująjame pašte. Ten paspaudus ant nuorodos patvirtinsi narystę, kitaip būsi narys "validating" unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mate @ 2005 05 23, 22:18)
As apskritai negaliu prisijungti prie forumo. Sako, kad pamirsau slaptazodi, nors isitikinus, kad jo nepamirsau. Priminimo el. pastu taip pat neatsiuncia. mano el. pastas One. Mano slapyvardis braske, Sos, padekit kas nors  4u.gif . (Dabar naudojuos drauges vardu)


ir man tas pats buvo o poto kazkaip viena diena vel leido prisijungti. kas cia darosi?
Atsakyti