QUOTE(dovil-e @ 2008 02 11, 19:48)
astrologijoje zmogaus gimimo laikas yra laikomas tada, kai jis pirma karta ikvepia oro.
zmogaus gimimas- tai labai didele metamorfoze.
mokslininkai visada del kazko gincijasi.
o visi kiti tavo apmastymai yra ne pagal tema...
Horoskopo pradžios atskaitos tašku galima laikyti sekančius įvykius:
Pirmas kūdikio riksmas Kocho sistema. Tai vaikas, kuris bus orientuotas į dabartį ir kūdikis praktiškai pravirksta iš kart vos gimęs. Vos kūdikiui pravirkus reikėtų fiksuoti gimimo laiką.
Virkštelės kirpimo laikas Placido sistema. Virkštelės kirpimo momentas susijęs su atsiskyrimu nuo namų, t.y. motinos kūno, kai kūdikis priima naujas gyvenimo sąlygas.
Vaiko savarankiškumo pasireiškimas Džamaspos sistema. Tai būna tada, kai kūdikis vietoj klyksmo pirmiausia nusišypso arba gimdymo metu pirmiausia pasirodo ranka (arba koja), kurią naujagimis , lyg apsigalvojęs, paslepia atgal. Gali būti ir kiti panašūs kūdikio savarankiškumo pasireiškimo būdai. Tuomet tas įvykis ir turėtų būti užfiksuotas kaip gimimo laikas.
Todėl gimdymo namų žurnaluose užrašytas laikas ne visada būna tikslus, bet tai nedidelės paklaidos, kaip taisyklė, tai būna 5 15 min. vėlesnis laikas, negu vaikas gimė iš tikrųjų.
Kai atliekamas Cezario pjūvis arba vyksta priešlaikinis gimdymas yra sunkiau nustatyti gimimo laiką, bet yra taikoma praktika, kad tais atvejais reikia pridėti 15 30 min. prie užfiksuoto laiko. Kadangi vienas Zodiako ženklas pakyla per ascendento tašką per dvi valandas, tai esminiai dalykai gimimo horoskope nebus iškraipyti. O dėl priešlaikinio gimdymo, tai astrologiškai tokio dalyko iš vis nėra. Kai kūdikis gimė, jo fizinis kūnas susijungia su astraliniu, ir visai nesvarbu kelintame mėnesyje tai įvyko 7, 8 ar 9. Tai daugiau medicininės reikšmės faktas, o žmogaus likimas įsijungia iškart jam gimus. Vieta ir laikas yra konkretaus žmogaus energetinės matricos (halogramos) koordinatės, o tos matricos tolesnis plėtojimasis (nuo gimimo iki mirties) ir yra žmogaus evoliucija, kitaip dar vadinama likimu.