Įkraunama...
Įkraunama...

Auklių agentūros

Sveikos, mamos, aš čia nauja, tai atsiprašau, jei ką ne taip padarysiu, ne ten parašysiu smile.gif Mano mažiukui metai ir mėnuo tuoj...po truputį galvoju pradėti grįžti į darbą, todėl irgi galvoju apie valandinę auklę. Apie tai, kad "Mama ir auklė" nekažką, jau supratau. Internete dar randu tokią www.auklytes.lt ar esat kas nors išbandę. Ar pavyko susirasti auklę? Tuo pačiu noriu pasiteirauti apie namudinius darželius. Gal kas žino tokį Šnipiškėse?
Atsakyti
Nors Mama ir auklė įdarbino ne vieniems mūsų pažįstamiems, mums vis dar nėra jokių rezultatų. Padėtis tokia tragiška, kad matomai jie nelabai turi ką pasiūlyti. Nežinau net ar pykt, nors avansas sumokėtas ir 0 rezultatas. Surasti auklę iš tiesų sekmės dalykas.....
Atsakyti
QUOTE(kpsh @ 2014 05 03, 22:53)
Nors Mama ir auklė įdarbino ne vieniems mūsų pažįstamiems, mums vis dar nėra jokių rezultatų. Padėtis tokia tragiška, kad matomai jie nelabai turi ką pasiūlyti. Nežinau net ar pykt, nors avansas sumokėtas ir 0 rezultatas. Surasti auklę iš tiesų sekmės dalykas.....

o kur Jus ieskot aukles Kaune? nes mes savo auklyte paleidziame tikrai mielas zmogutis, vaikai darnir dabar klausia kada atvaziuos auklyte pazaisti smile.gif. nebandet kreiptis i www.aukliupagalba.lt
Atsakyti
QUOTE(kpsh @ 2014 05 03, 22:53)
Nors Mama ir auklė įdarbino ne vieniems mūsų pažįstamiems, mums vis dar nėra jokių rezultatų. Padėtis tokia tragiška, kad matomai jie nelabai turi ką pasiūlyti. Nežinau net ar pykt, nors avansas sumokėtas ir 0 rezultatas. Surasti auklę iš tiesų sekmės dalykas.....

smile.gif nenustebkit jei pasiulys "bile ka", lad uzsidet pliusa jog siule, o vat Jums netiko... Bet jei nieko nepasiulys ir pinigu negrazins, tai parasykit i vartotoju teises ir atgausit pinigelius wink.gif
Atsakyti
QUOTE(jeila @ 2014 05 09, 08:48)
smile.gif nenustebkit jei pasiulys "bile ka", lad uzsidet pliusa jog siule, o vat Jums netiko... Bet jei nieko nepasiulys ir pinigu negrazins, tai parasykit i vartotoju teises ir atgausit pinigelius wink.gif

Pritariu smile.gif
Atsakyti
Mano asmeninė patirtis su agentūra "Mama ir auklė" labai teigiama.
Visus kartus kreipiausi į šią agentūrą ieškodama auklės savo vaikams ir radau, ko ieškojusi. Galiu tik labai padėkoti 4u.gif Pažinom ir draugavom su trim nuostabiais žmonėmis wub.gif

Bet aš dabar galvoju, kad man turbūt sekėsi todėl, jog neturiu kažkokių nepamatuotų lūkesčių, kad stengiuosi suprasti kiekvieną žmogų (bet kokios padėties, amžiaus, patirties ir t.t) ir esu lanksti. T.y. aš nenubrėžiau griežtų ribų auklėms. Parašiau savo norus "daugmaž", bet tuo pačiu buvo daug svarbiau pabendrauti gyvai su žmogumi ir tik tada kažką spręsti..
Kas iš to, jei prirašysiu amžiaus cenzų, būtinų išsilavinimų ir t.t. Gal gyvai pabendravus, suvoksiu, jog mano vaikui bus pati mieliausia ir geriausia neturinti išsilavinimo ir labai jauna studenčiokė. Arba nurašysiu dėl amžiaus moterį, kuri savo nuoširdumu ir rūpesčiu atstotų visas pasaulio močiutes..

Buvau susitikusi ne su viena kandidate ir nė apie vieną nepasakyčiau kažko blogo. Atvirkščiai, visad pabrėžiu, kad renkamės ne tik mes tėvai, kad svarbu ne tik kaip naują žmogų priima vaikas, bet renkasi ir pati auklytė. Juk mes ar vaikai irgi galime nepatikti. Kiekviena pusė įvertina savo simpatijas, auklytės įvertina savo jėgas prižiūrėti vaikutį.
Kaip bebūtų, man mano vaikai patys geriausi ir mylimiausi, aš daug ką galiu dėl jų padaryt, ištvert ir t.t., bet lygiai taip pat žinau, kad toli gražu, jie nebūna vien pupuliukai, pūkuotukai. Kad būna su jais ir sunku, ir reikia daug kantrybės, ir t.t. Ir aš esu žmogus su savo fanaberijom biggrin.gif

Nemanau, kad esu kažkoks laimės kūdikis, bet neturėjom problemų su auklės paieškom per agentūrą.
Atsakyti
sveki,dirbau kaip aukle sitoi firmoi ir labai silti prisiminimai apie Ieva-direktore.dabar dirbu savarankiskai,bet dar nepamirsau:)) 4u.gif
Atsakyti
Labai pamirsta tema. Man pasidare aktualu, galvoju klustelsiu. Kokia agentura siai dienai rinktis? g.gif

Dedama skelbimus pati "nusvilau" dukart jau, nebenoriu rizikuoti - norisi kakzokiu garantiju ir lojalaus zmogaus.
Atsakyti
Sveikos,
Gal turite patirties su agentūra Vilniuje Aukle.lt?

-Ačiū!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agotha: 30 rugsėjo 2016 - 12:18
QUOTE(Agotha @ 2016 09 30, 13:17)
Sveikos,
Gal turite patirties su agentūra Vilniuje Aukle.lt?

-Ačiū!


turejau patirties smile.gif visu pirma - gavom aukle "prisitaikancia prie seimos poreikiu", vyresnio amziaus, bet juk tai ne beda! Pasijuto beda tada, kai ji mus pavede vasario 16 d, kai man buvo kursai, nesvarbu, kad valstybine svente, o vyras turejo susitikima ir aukle nepasirode ir net nepranese! Nors pries tai derinom ir klausem ar gales, jei negales lai pasako, bet ji sutiko. Tai va, ji man pareiske, kad JUK valstybine svente nors pries diena buvom susitare. Sios imones savininke pasilauze, bet pinigus atgavom, visa suma. Jie pasiulyt nelabai ka turi - praktiskai be pagyvenusiu (pensininkiu) nesu macius.

Zodziu, ieskojau visais kanalais aukliu, iki gaunant darba - jos visos TOBULOS, gavusios - issivercia savo kailinius ir grizta i tikraji AS. Juokingai graudu. Vaaiku nepriziuri, maisto negamina, nors viskas buna sutarta, vistik noredami savo vaikams gero, mokejom daug pinigu, bet tai nepasiteisino. Net vaikas nuo lovos buvo nukrites del aukles neprieziuros, o ji to net nesureiksmino! Tragiska.
Atsakyti
Kadangi ir as esu cia pasisakiusi, ir pasibedavojusi kai neradom aukles. Dabar jau turim puikia (beje, be agenturos pagalbos, o su vienos is cia esanciu merginu rekomendacijomis mums "padovanota" wub.gif ).

Tuo paciu dar gi turiu ir nuo lapkricio menesio naujos seimos pradesiancia ieskoti visiskai nerealiai nuostabia aukle 48 m. (savo 2 uzaugino ir man padejo kai reikejo maniskius 3 paziureti!) - energinga, su pedagoginiu issilavinimu (turinti magistra) + vairuojanti su savo auto, kuria galiu drasiai rekomenduoti. Placiau apie ja pacia ir jos kontaktai i AZ, jei kuriai idomu (Vilnius). 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MoulinRouge: 12 spalio 2016 - 21:32
QUOTE(Tiffany @ 2016 10 12, 20:20)
turejau patirties  smile.gif visu pirma - gavom aukle "prisitaikancia prie seimos poreikiu", vyresnio amziaus, bet juk tai ne beda! Pasijuto beda tada, kai ji mus pavede vasario 16 d, kai man buvo kursai, nesvarbu, kad valstybine svente, o vyras turejo susitikima ir aukle nepasirode ir net nepranese! Nors pries tai derinom ir klausem ar gales, jei negales lai pasako, bet ji sutiko. Tai va, ji man pareiske, kad JUK valstybine svente nors pries diena buvom susitare. Sios imones savininke pasilauze, bet pinigus atgavom, visa suma. Jie pasiulyt nelabai ka turi - praktiskai be pagyvenusiu (pensininkiu) nesu macius.

Zodziu, ieskojau visais kanalais aukliu, iki gaunant darba - jos visos TOBULOS, gavusios - issivercia savo kailinius ir grizta i tikraji AS. Juokingai graudu. Vaaiku nepriziuri, maisto negamina, nors viskas buna sutarta, vistik noredami savo vaikams gero, mokejom daug pinigu, bet tai nepasiteisino. Net vaikas nuo lovos buvo nukrites del aukles neprieziuros, o ji to net nesureiksmino! Tragiska.


Aš dabar taip pat bendrauju su šia agentūra, ir kol kas nieko gero... Gal galite pasidalinti, koks buvo tos Jūsų auklės vardas?
P.s. Parašiau Jums ir až.
Atsakyti