Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio!

QUOTE(polo @ 2008 01 09, 00:25)
grazu. labai labai smile.gif

thumbup.gif labai puikus darbelis,nerealu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Dovyda mirksiukas.gif kepuriuks be žodžių thumbup.gif .Aš irgi jų nemegėja g.gif , pasižiūriu , seilę pavarvinu nes ant kito man labai labai garžu wub.gif .Bet Dovyda mirksiukas.gif , tavo akytės kokios žavingos blush2.gif , tas viliojantis žvilgsnis blush2.gif .Iš karto matosi kad sava.... wub.gif Šaunuolė wub.gif .Man labai patiko wub.gif .
Atsakyti
Dovyda, noriu ir as pagirti tavo kepuriuku - labai labai mielas darbelis. 4u.gif Galiu pasakyt ir vienu zodziu - veeeeeezantissss thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 01 08, 17:34)
Nebliauk, jedinka, bus ir tavo kieme šventė - yra minčių. Bet dirbt reikės VISOMS smile.gif

QUOTE(dovyda @ 2008 01 08, 23:04)
pasidemonstruosiu savo paskutini darbeli is su tais moheriniais pukuciais....

Kur jau čia bebliausi, kai pamatai tokį GROŽĮ wub.gif
Atsakyti
Dovyda, kepuriukas nerealus !!! Superinis grozis!
Atsakyti
user posted image

Toookia dekadentiška, tokia moherinė smile.gif
Papildyta:
user posted image

Įdomi.

user posted image

Tokia MĖĖĖLYNA.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 09 sausio 2008 - 11:00
4u.gif suknelies puikios,bet labiausiai patiko ta juoda thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 01 08, 23:04)
pasidemonstruosiu savo paskutini darbeli is su tais moheriniais pukuciais.... ax.gif suknele nesineria kazko g.gif , tai per savaitgali va sau nuo sniegucio ir salcio nusirapaliojau blush2.gif

user posted image

Labai puikus darbas ir as jau tokio noriu . bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(laimike @ 2008 01 09, 13:40)
Labai puikus darbas ir as jau tokio noriu . bigsmile.gif

4u.gif norejau paklaust,tu tas gelytes ackirai neriai?ir prisiuvai?aciu. thumbup.gif aciprasau ne ten ikieliau :mirksiukas doh.gif ,cia klausiu dovydos kuri nere ,aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valentinuke: 09 sausio 2008 - 14:04
QUOTE(1RUGILE @ 2008 01 09, 09:22)
Dovyda mirksiukas.gif kepuriuks be žodžių thumbup.gif .Aš irgi jų nemegėja g.gif , pasižiūriu , seilę pavarvinu nes ant kito man labai labai garžu wub.gif .Bet Dovyda mirksiukas.gif , tavo akytės kokios žavingos blush2.gif , tas viliojantis žvilgsnis blush2.gif .Iš karto matosi kad sava.... wub.gif Šaunuolė wub.gif .Man labai patiko wub.gif .


be zodziu... wub.gif group.gif
Papildyta:
QUOTE(laimike @ 2008 01 09, 12:40)
Labai puikus darbas ir as jau tokio noriu . bigsmile.gif


tai ir pirmyn thumbup.gif nusineri kepaliusiuka bigsmile.gif tada nusineri gelyciu blush2.gif o tada jas prisiuvi...o tada pynele apraizgai kaip jau tau iseina, nerdama uzkabini kepuriuko siuliukus ir viskas mirksiukas.gif

ir aciu dideliausias visoms gyrejoms blush2.gif nemaniau, kad toks paprastas darbelis sussilauks tooookiu liaupsiu wub.gif
Papildyta:
QUOTE(valentinuke @ 2008 01 09, 14:55)
4u.gif norejau paklaust,tu tas gelytes ackirai neriai?ir prisiuvai?aciu. thumbup.gif aciprasau ne ten ikieliau :mirksiukas doh.gif  ,cia klausiu dovydos kuri nere ,aciu


taip valentinuke, gelytes neriau atskirai, kaip jau minejau ankstesneje zinuteje, tada prisiuvau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 09 sausio 2008 - 14:21
Dovyda, koks grožis thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif Aciu DOVYDA uz paaiskinima,kaip baigsiu sali megzt,pabandysiu dukrai nunert,nes ji kaip pamate tai iskart pareiske kad tokios nori,tik nezinau kaip pavyks g.gif schmoll.gif
Atsakyti