Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio!

QUOTE(gadget3 @ 2008 01 07, 22:44)
user posted image

Va ka dar galima gaminti iš moherio smile.gif

Iš šio puslapio http://www.xtreme-knitting.com



geras thumbup.gif
Atsakyti
thumbup.gif na dar reiktu pridet 100kojiciu,ir gautusi saunus simtakojai,puikus zaisliukai vaikams mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(evax @ 2008 01 07, 20:44)
na, pabandysiu dar karteli. o toki kaip tavo paskutinis salis tai kazkada mezgiau jau, man tas rastas patiko  ax.gif

schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
Nebliauk, jedinka, bus ir tavo kieme šventė - yra minčių. Bet dirbt reikės VISOMS smile.gif
Atsakyti
pasidemonstruosiu savo paskutini darbeli is su tais moheriniais pukuciais.... ax.gif suknele nesineria kazko g.gif , tai per savaitgali va sau nuo sniegucio ir salcio nusirapaliojau blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 08 sausio 2008 - 22:04
QUOTE(dovyda @ 2008 01 08, 23:04)
pasidemonstruosiu savo paskutini darbeli is su tais moheriniais pukuciais.... ax.gif suknele nesineria kazko g.gif , tai per savaitgali va sau nuo sniegucio ir salcio nusirapaliojau blush2.gif

user posted image

grazu. labai labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(polo @ 2008 01 08, 23:25)
grazu. labai labai smile.gif


aciu labai labai 4u.gif
Atsakyti
Labai grazi kepuryte ir taip tinka 4u.gif wub.gif Cia turbut pagal fantazija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 01 08, 23:04)
pasidemonstruosiu savo paskutini darbeli is su tais moheriniais pukuciais.... ax.gif suknele nesineria kazko g.gif , tai per savaitgali va sau nuo sniegucio ir salcio nusirapaliojau blush2.gif


UI KOKS GROŽIS bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif

Ir akytės ar tavo ten matosi vylingos, a?
Atsakyti
QUOTE(janike1 @ 2008 01 08, 23:37)
Labai grazi kepuryte ir taip tinka 4u.gif  wub.gif  Cia turbut pagal fantazija 4u.gif


aciux, nea, radau kazkokiam web zurnaliuke blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(gadget3 @ 2008 01 08, 23:43)
UI  KOKS GROŽIS  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif

Ir akytės  ar tavo ten matosi vylingos, a?


naaa.....mano mano ir akytes TOS mano mirksiukas.gif nemoherines biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 01 09, 00:04)
pasidemonstruosiu savo paskutini darbeli is su tais moheriniais pukuciais.... ax.gif suknele nesineria kazko g.gif , tai per savaitgali va sau nuo sniegucio ir salcio nusirapaliojau blush2.gif


wow!!! Nemegstu kepeliusu, bet sita thumbup.gif noreciau net uzsidet tokia visai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Muske @ 2008 01 09, 00:00)
wow!!!  Nemegstu kepeliusu, bet sita  thumbup.gif noreciau net uzsidet tokia visai  ax.gif


yeahhhh ...ir as nelabaiii...bet sita va pakabino ir labai dabar ja dziaugiuosi mirksiukas.gif aciu uz grazu ivertinima 4u.gif
Atsakyti