Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio!

O ar sitie Yarnart moheriniai netysta? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratela: 13 vasario 2008 - 16:28
Labai dailus Lusasitos megztukas wub.gif Tiesa, gal gali įmesti raštuką ax.gif
Ir aš ruošiuosi megzti iš mocheros megztuką su V kaklu. Jau ir raštą susiradau, tik niekaip nesugalvoju kaip geriau uždėti siūlus g.gif Kaip jūs pradedat, kad paskui apačia neišsitampytų? Ir kiek daugmaž akių dedat?
Atsakyti

[quote=Lusasita,2008 02 13, 14:29]
Lusasita ,saunuole, Tu nepakartojama ir greitis ir mezgimas ,kruopstumas,darbeliu dailumas 4u.gif Labai grazu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Lusasita thumbup.gif .
O prie pilkos mocheros dėjai paprastą siuvimo siūlą, kad nesitampytų mezginys?
Atsakyti
QUOTE(everesta @ 2008 02 10, 21:50)
Saldainia, kokiu rastu megztas pirmas salis?  ax.gif  4u.gif



atsakinėti man turbūt jau nereikai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sniege26 @ 2008 02 13, 19:15)
Labai dailus Lusasitos megztukas wub.gif Tiesa, gal gali įmesti raštuką ax.gif
Ir aš ruošiuosi megzti iš mocheros megztuką su V kaklu. Jau ir raštą susiradau, tik niekaip nesugalvoju kaip geriau uždėti siūlus g.gif  Kaip jūs pradedat, kad paskui apačia neišsitampytų? Ir kiek daugmaž akių dedat?


rastuko kompe neturiu, jei rasiu, ikelsiu
akis uzdedu ant plonesniu virbalu, jei nenoriu kad temptusi mirksiukas.gif priekiui dedu apie 70 akiu priklausomai nuo siulo, virbalu storio ( geriausia butu pasimegzti pavyzduka ir issimatuot, kiek akiu reikia mirksiukas.gif )


Papildyta:
QUOTE(janike1 @ 2008 02 13, 20:30)
Lusasita ,saunuole, Tu nepakartojama ir greitis ir mezgimas ,kruopstumas,darbeliu dailumas  4u.gif  Labai grazu wub.gif  wub.gif  wub.gif

dekuj 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Rūtelė @ 2008 02 13, 21:00)
Lusasita  thumbup.gif .
O prie pilkos mocheros dėjai paprastą siuvimo siūlą, kad nesitampytų mezginys?



aciu mirksiukas.gif
nedejau nieko ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lusasita: 13 vasario 2008 - 22:09
Rodausi ir as savo pilkiuka,svelniuka biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
[quote=Ristina,2008 02 14, 00:20]
Rodausi ir as savo pilkiuka,svelniuka biggrin.gif

Grazu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2008 02 14, 00:20)
Rodausi ir as savo pilkiuka,svelniuka biggrin.gif
user posted image


Ristina gražu, gaila, kad neapsivilkai, nes nesimato viso grožio. Bet bus smagu nešioti, jaučiu jau dabar.Labai spalva graži. Kokie siūlai, kiek sunaudojau? thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes,

na va ir as pribaigiau savo voratinkli... ir nusivyliau... verysad.gif
darbo idejau, o jis velniukstis platokas gavosi... kadangi esu nestuke.gif tai matuotis neisejo... o kai visa pabaigiau su apdaila ir apsrengiau, tai supratau, kad dabartiniam mano pilvukui kaip tik, bet po 1 menesiuko, tai to pilvo neliks..... ir visas triusas veltui... doh.gif nzn ka daryti g.gif jauciu reikes arba kam nors parduoti arba padovanoti... ir jau antra karta su sio rasto mezgineliu man taip........ ech.... doh.gif

tai gi jusu ivertinimui ax.gif
voratinklis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 14 vasario 2008 - 11:27
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 02 14, 11:23)
Sveikutes,

na va ir as pribaigiau savo voratinkli... ir nusivyliau... verysad.gif
darbo idejau, o jis velniukstis platokas gavosi..., kadandi esu nestuke.gif  tai matuotis neisejo... o kai visa pabaigiau su appdaila ir pasrengiau, tai supratau, kad dabartiniaum mano pilvukui kaip tik, bet po 1 menesiuko, tai to pilvo neliks..... ir visas triusas veltui...  doh.gif nzn ka daryti g.gif  jauciu reikes arba kam nors parduoti arba padovanoti... ir jau natra karta su sio rasto mezgineliu man taip........ ech.... doh.gif

tai gi jusu ivertinimui ax.gif
user posted image

http://images33.fotk....jpg?1202980080

labai labai wub.gif thumbup.gif ir nedejuok, kad bus platus, tam yra visoki dirželiai, sniureliai, kaspineliai mirksiukas.gif sumastysi kaip "pasiaurint"

o rasteli galetum imest mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Ristina @ 2008 02 13, 23:20)
Rodausi ir as savo pilkiuka,svelniuka biggrin.gif
user posted image


o kad dar ant modeliuko taip , a mirksiukas.gif labai grazus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lusasita: 14 vasario 2008 - 11:28
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 14, 12:27)
http://images33.fotk....jpg?1202980080

labai labai  wub.gif thumbup.gif  ir nedejuok, kad bus platus, tam yra visoki dirželiai, sniureliai, kaspineliai  mirksiukas.gif  sumastysi kaip "pasiaurint"

o rasteli galetum imest  mirksiukas.gif


aciu 4u.gif o su kaspineliu ideja mannet nebuvo atejusi... aciu blush2.gif matysim pavasari ka cia su juo daryti mirksiukas.gif
Papildyta:
rasteli zurnale turiu, bet paieskosiu i-nete irgi maciau;)
Atsakyti