Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio!

QUOTE(Lusasita @ 2008 02 13, 14:29)
mano jau uzgimes Kates kailiukas  lotuliukas.gif
user posted image

user posted image

wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Dar noriu Lusasita info, ar čia irgi tuo mistiniu būdu nuo kaklo mezgei? jaučiu, kad ne:) Bet....
Negaliu man tavo tobulas rankovių įstatymas ir kaklo tobulas užbaigimas, varo iš proto.Man tai taip idealiai.
Žodžiu gražūs siūlai, (mochero man gražiausi siūlai,patys patys),kruopštus darbas, įgimtas talentas(paveldetas kartu su vašeliais), ir tai jog tai daroma nuolat, treniruojamasi ,daro savo.Rezultatas pritrenkiantis smile.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Lusasita, nu super!!! wub.gif wub.gif wub.gif
Abi katytes nepaprastai gerai ziurisi!!! lotuliukas.gif
Niekad tokio tipo bliuzeliu/megztinuku nemezgiau, t.y. is mocheros, kiaurarascio ir su tokio storio virbalais. Ar galetum man kada padet su skaiciavimais, kai uzsiimsiu tuo? Butum mano pirmo tokio darbo krikstamote 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2008 02 13, 13:44)
Dar noriu Lusasita info, ar čia irgi tuo mistiniu būdu nuo kaklo mezgei? jaučiu, kad ne:) Bet....
Negaliu man tavo tobulas rankovių įstatymas ir kaklo tobulas užbaigimas, varo iš proto.Man tai taip idealiai.
Žodžiu gražūs siūlai, (mochero man gražiausi siūlai,patys patys),kruopštus darbas, įgimtas talentas(paveldetas kartu su vašeliais), ir tai jog tai daroma nuolat, treniruojamasi ,daro savo.Rezultatas pritrenkiantis smile.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif



nea, sitas nuo apacios ax.gif lotuliukas.gif siulai labai svelnuciai nu kaip malonu buvo su jais megzt, nors labai plonuciai wub.gif

liga tas mezgimas, liga lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 13, 13:29)
mano jau uzgimes Kates kailiukas  lotuliukas.gif

trūksta žodžių kaip gražu wub.gif thumbup.gif
o nugarytė irgi raštas iki pusės? ar kaip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mate @ 2008 02 13, 13:46)
Lusasita, nu super!!!  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Abi katytes nepaprastai gerai ziurisi!!!  lotuliukas.gif
Niekad tokio tipo bliuzeliu/megztinuku nemezgiau, t.y. is mocheros, kiaurarascio ir su tokio storio virbalais. Ar galetum man kada padet su skaiciavimais, kai uzsiimsiu tuo? Butum mano pirmo tokio darbo krikstamote  4u.gif



jei tik sugebesiu, butinai padesiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 13, 14:49)
nea, sitas nuo apacios  ax.gif  lotuliukas.gif  siulai labai svelnuciai nu kaip malonu buvo su jais megzt, nors labai plonuciai wub.gif

liga tas mezgimas, liga  lotuliukas.gif

O koks siūlikas Lusasita, gal matkelio info turi:) Kaina?? Nes aš vistiek paskaičiuoju kiek kainuos megztinis:)
Ir dar aš kažkaip tujinuosi, ar nieko tokio, labai jau man artima siela ir kūryba tavoji?
Atsakyti
QUOTE(gida @ 2008 02 13, 13:49)
trūksta žodžių kaip gražu  wub.gif  thumbup.gif
o nugarytė irgi raštas iki pusės? ar kaip?  g.gif


nugarinej dalyje rastas taip pat, tik iskirptes ner tongue.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(ingriduska @ 2008 02 13, 13:52)
O koks siūlikas Lusasita, gal matkelio info turi:) Kaina?? Nes aš vistiek paskaičiuoju kiek kainuos megztinis:)
Ir dar aš kažkaip tujinuosi, ar nieko tokio, labai jau man artima siela ir kūryba tavoji?


YarnArt angora de luxe 100 gr 520 m, kaina 9 Lt, megztukas sveria 130 gr mirksiukas.gif

malonu, kad tujinames group.gif
Atsakyti

malonu, kad tujinames group.gif
[/quote]
Va tuos nusipirkau šiandiena, tik žydrai, baltai ,violetiniai margi. Bet kol suvijau į kamuoliuką labai apsiplaukavo kelnės, bet mochera turi "tokį bruožą". Pas mus jie 7 litai:)
Nuotaika mano vėl aukščiausiam taške:) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 13, 13:29)
mano jau uzgimes Kates kailiukas  lotuliukas.gif
user posted image

user posted image

Seilė taip ir nutyso :wub:Kaip gražu bigsmile.gif Noriu, noriu tokių pilkiukų siūliukų (vaikystę man primena tas megztukas, nes tuomet mama turėjo kostiumėlį tokios spalvos moherio wub.gif wub.gif )
P.S. mano katė irgi ant monitoriaus mėgsta kailiuką šildyt lotuliukas.gif
Papildyta:
Šitie siūliukai ?
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 13, 14:29)
mano jau uzgimes Kates kailiukas  lotuliukas.gif
user posted image

user posted image


Lusasita thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif lkatytes abi labai, labai thumbup.gif
surisimas po krutine graziai ziurisi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Christyyyn @ 2008 02 13, 15:04)


aga mirksiukas.gif

dar karta visom mergikem , aciu uz grazius zodelius smile.gif
sese pilvuka augina, tai praktikuojuosi , gal ir ji uzsimanys ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lusasita: 13 vasario 2008 - 16:24