Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio!

QUOTE(IevaP @ 2008 02 12, 12:44)
Dėkui, pabandysiu.Tavo mezginyje labai gražiai išplatinta, man kažkaip labai matosi tos uždėtos akys, netgi galvojau specialiai daryti, kaip užmetimą.



va cia dariau, kad matytusi mirksiukas.gif lotuliukas.gif
http://images33.fotk....jpg?1202371233


Papildyta:
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 08, 21:24)
as sian savo kates spalvos pukuotuku nusipirkau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  nusimegsiu ir busiu kates "mama"  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


02 08 nusipirkau, tai reiskias 09 pradejau g.gif vakar pritruko pusvalandio ir buciau baigusi, ale gi nemezgu nuo ryto iki vakaro ir kitu darbu darbeliu yra lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 12, 13:51)
va cia dariau, kad matytusi  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif
http://images33.fotk....jpg?1202371233
Papildyta:
02 08 nusipirkau, tai reiskias 09 pradejau g.gif  vakar pritruko pusvalandio ir buciau baigusi, ale gi nemezgu nuo ryto iki vakaro ir kitu darbu darbeliu yra  lotuliukas.gif

taigi matau, kad speji ir cia apsilankyti ir nauju ideju mestelti thumbup.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(IevaP @ 2008 02 12, 11:43)
Lusasita, labai gražus pūkutis 4u.gif O gal galėtum paaiškinti kaip megzti nuo viršaus.Kas kiek akių reikia platinti ir ar kiekvienoje eilėje reikia platinti.Manau, kad jis iš pradžių turi būti kaip servetėlė, o tik paskui megzti be papildomų akių uždėjimo.Na ir susimaliau aš čia.Dėkui



va cia gali ideja pasiimt mirksiukas.gif dukart paspaudus labai isdideja mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Lusasita, o kokio storio virbalais mezgi dazniausiai? ar visada 88 akis uzdedi kaklui ar buna ir kitaip?
Atsakyti
QUOTE(Mate @ 2008 02 12, 13:02)
Lusasita, o kokio storio virbalais mezgi dazniausiai? ar visada 88 akis uzdedi kaklui ar buna ir kitaip?


dazniausiai mezgu 4 nr, man jie smagiausi, kartais 3,5 mirksiukas.gif
uzmetu visaip, ir 70 ir 90, nuo modeliuko.
tiesa kates kailiukas ne nuo kaklo megztas bus lotuliukas.gif lotuliukas.gif juokiates, kad serveteles mezgu, tai pakeiciau tongue.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 12, 14:01)
va cia gali ideja pasiimt  mirksiukas.gif  dukart paspaudus labai isdideja  mirksiukas.gif
user posted image


Labai ačiū už tokį operatyvumą. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(IevaP @ 2008 02 12, 13:23)
Labai ačiū už tokį operatyvumą. smile.gif

jei kas tokio tipo rasit, svilptelkit man ( juk lengvai pamisus ant to esu) blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
http://picasaweb.goo...key=r_9Vfv6vAGU

Aš turiu megztų kalnieriukų nuorodą.Nelabai aiškiai matosi, bet tau Lusasita,kaip profesionalei šiame reikale, viskas turėtų būti aišku smile.gif
Atsakyti
tai kad as tik megeja ax.gif
Atsakyti
Mano gimstancio pukuotuko rankove biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
mano jau uzgimes Kates kailiukas lotuliukas.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
[quote=Lusasita,2008 02 13, 14:29]
mano jau uzgimes Kates kailiukas lotuliukas.gif
user posted image

Ką pasakyti, kai trūksta žodžių. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Man labai gražu, tikrai taip sexi, bet neišaukiančiai, subtiliai. Siulas gražus, spalva graži, dailiai numegzta, viskas vietoje:) Nu net nervai im ,kai mano rankos neišto galo išdygusios:) Bet aš treniruojuos. JUk "esli dolgo mučėtca, što nybudi polučėca" smile.gif
Atsakyti