Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio!

QUOTE(Christyyyn @ 2008 02 11, 11:06)
Tuo pačiu, kur aš parašiau  biggrin.gif


nuostabus darbai na tiesiog thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa50 @ 2008 02 11, 16:44)
Va ir man idomu, kaip tas salis uzsisega.

Tikriausiai kaip kas sugalvoja smile.gif Populiariausias, turbūt žiogelis. Jų būna ir dekoratyvinių. Dar yra tokie sagių ruošiniai
Atsakyti
labutes
kaip moheriukai pukiukai?
as pradejau narpliot persvcieciama plonyte moherine tunika
ir pamasciau gal apdailai prisiut neriniu juostele
kazi ar tiktu kaip manot g.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 02 12, 11:07)
labutes
kaip moheriukai pukiukai?
as pradejau narpliot persvcieciama plonyte moherine tunika
ir pamasciau gal apdailai prisiut neriniu juostele
kazi ar tiktu kaip manot  g.gif

laba,
o kokia neriniu juostele cia butu siuvama g.gif medvilnine? rolleyes.gif o ar tiktu tai labai priklauso nuo rastelio tunikytes 4u.gif

as irgi neriu tunika is "ale" mocheros blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norali: 12 vasario 2008 - 10:13
QUOTE(qqte @ 2008 02 12, 10:07)
labutes
kaip moheriukai pukiukai?
as pradejau narpliot persvcieciama plonyte moherine tunika
ir pamasciau gal apdailai prisiut neriniu juostele
kazi ar tiktu kaip manot  g.gif

Sveikos mergaitės 4u.gif
Aš čia kaip ir naujokė, bet senokai seku jūsų pašnekesiukus mirksiukas.gif pasigaudau idėjų rolleyes.gif
Norėjau pasakyt dėl nėrinių - prieš keletą metų man močiutė buvo numezgusi bliuskutę iš mocherio kiauraraščiu ir kaip tyčia pritrūko siūlų, o daugiau nebegavau tai visus galus apsiuvau nėriniais. Atrodė labai gražiai tik mano problema buvo ta kad mezginio spalva buvo kaprizinga zydrai zalsvas melanžas tai as gavau zydrus nėrinius ant tokio kaip tiulio siuvinetus žvyneliais. Žodžiu vaizdas gražus labai gaunas tik reikia gerokai pavargti kol randi tokiu kurie limpa idealiai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2008 02 12, 10:12)
laba,
o  kokia neriniu juostele cia butu siuvama g.gif medvilnine? rolleyes.gif o ar tiktu tai labai priklauso nuo rastelio tunikytes 4u.gif

as irgi neriu tunika is "ale" mocheros  blush2.gif

as megzu l;ygiu rastu virbalais
o juostele neriniu mastau is parduotuves kur buna jau gatavos
manau sintetine... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 08, 12:12)
mano pukuotukas  ax.gif
user posted image


Lusasita, labai gražus pūkutis 4u.gif O gal galėtum paaiškinti kaip megzti nuo viršaus.Kas kiek akių reikia platinti ir ar kiekvienoje eilėje reikia platinti.Manau, kad jis iš pradžių turi būti kaip servetėlė, o tik paskui megzti be papildomų akių uždėjimo.Na ir susimaliau aš čia.Dėkui
Atsakyti
QUOTE(IevaP @ 2008 02 12, 11:43)
Lusasita, labai gražus pūkutis 4u.gif O gal galėtum paaiškinti kaip megzti nuo viršaus.Kas kiek akių reikia platinti ir ar kiekvienoje eilėje reikia platinti.Manau, kad jis iš pradžių turi būti kaip servetėlė, o tik paskui megzti be papildomų akių uždėjimo.Na ir susimaliau aš čia.Dėkui



aga, servetelinis jis mirksiukas.gif
as dedu po 8 akis kas antroj eilej, vienodais atstumais
tarkim uzsidejau 88 akis kaklui, tai dedu kas 11 akiu po akute, ir gaunasi 96 akys, tada vel +8, gausis 104 ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 02 12, 11:44)
as megzu l;ygiu rastu virbalais
o juostele neriniu mastau is parduotuves kur buna jau gatavos
manau sintetine... g.gif

jei turi pasimezgus pavyzduka, nusinesk i parduotuve ir pridek 4u.gif vaizdelis pasimatys 4u.gif tinka ar ne g.gif manau atitaikius spalvyte turetu gerai atrodyti thumbup.gif
Atsakyti
as baigineju savo "kates mamos" kailiuka lotuliukas.gif liko susiut ir isardyt kaklo apmezgima, nes kazkaip man tempia, gal reiks bandyt apnert ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 12, 13:36)
as baigineju savo "kates mamos" kailiuka  lotuliukas.gif  liko susiut ir isardyt kaklo apmezgima, nes kazkaip man tempia, gal reiks bandyt apnert  ax.gif

na ir greita gi tu bigsmile.gif per kiek laiko numezgei g.gif jei pamenu praejusia savaite pirkai "kates mamos" siuliukus g.gif o gal as klystu g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 12, 13:31)
aga, servetelinis jis  mirksiukas.gif
as dedu po 8 akis kas antroj eilej, vienodais atstumais
tarkim uzsidejau 88 akis kaklui, tai  dedu kas 11 akiu po akute, ir gaunasi 96 akys, tada vel +8, gausis 104 ir t.t.



Dėkui, pabandysiu.Tavo mezginyje labai gražiai išplatinta, man kažkaip labai matosi tos uždėtos akys, netgi galvojau specialiai daryti, kaip užmetimą.
Atsakyti