Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio!

QUOTE(Lusasita @ 2008 02 08, 11:12)
mano pukuotukas  ax.gif
user posted image

vau, kaip gražu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Lusasita bigsmile.gif
Visas puslapis pagyrų tavo pūkuotukui thumbup.gif
Labai labai gražu wub.gif
Atsakyti
aciu visoms aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif


sitas megztas nuo kaklo zemyn ratukais
Kas turit O. Jarmulavicienes Megzkime pacios ( tokia dama su virbalais ir siulkamuoliu ant virselio) tai ten yra aprasyti megztiniai reglano rankovemis megzti nuo apykakles, tai va is ten ideja ir kilo mirksiukas.gif

taigi nuo kaklo mezgu tokia "servetele" kaip skraiste iki pazastu, tada paskirstau akis nugarai, priekiuj ir rankovems. rankovines akutes suveriu ant siulo, o nugaros akis ismezgu, uzdedu papildomas 10 akiu pazastims tada mezgu priekio akis, vel 10 papildomu paastinukiu ir tada jau ratukais ratukais iki apacios.

prie rankoviniu akyciu is krastu irgi uzdedu po 5 papildomas is abieju pusiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Daugmaz supratau g.gif Aciu 4u.gif Kazkur turejau ta knyga,bet jinai seno leidimo ane g.gif
Atsakyti
Zali, zali puslapeliai zali!!!

Ir mazuma serveteeeeliniai smile.gif

Siandien jauciuosi laaabai pavasariskai, ir buvau parduotuvese XXXXXX (siulu, t.y.) ir kazkaip jau laaabai smarkaii medvilne trauke ir patrauke. Tokia sauletai geltona ir roooozine.

Bet i pukuotukus - ir salius, ir megztukus, ir gelytes - MIELA MALIOOONU ZIURETI.

Sekmytes ir pukuciu!!!

Kaip tie kaciukai ant krumu smile.gif
Atsakyti
as sian savo kates spalvos pukuotuku nusipirkau lotuliukas.gif lotuliukas.gif nusimegsiu ir busiu kates "mama" lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 08, 22:24)
as sian savo kates spalvos pukuotuku nusipirkau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  nusimegsiu ir busiu kates "mama"  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Kates mama

Taigi ji tave laizys ir kitaip tvarkys smile.gif

Manoji taip daro su labai pukuotais salikais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 02 08, 22:18)
Zali, zali puslapeliai zali!!!

Ir mazuma serveteeeeliniai smile.gif

Siandien jauciuosi laaabai pavasariskai, ir buvau parduotuvese XXXXXX (siulu, t.y.) ir kazkaip jau laaabai smarkaii medvilne trauke ir patrauke. Tokia sauletai geltona ir roooozine.

Bet i pukuotukus - ir salius, ir megztukus, ir gelytes - MIELA MALIOOONU ZIURETI.

Sekmytes ir pukuciu!!!

Kaip tie kaciukai ant krumu smile.gif

biggrin.gif Aš šiandien geltoną ir rudą medvilnę pirkau smile.gif
Atsakyti
pavasaris mums jau cia , zaluma, geltoni narcizai ir kaciu morcius lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 08, 22:42)
pavasaris mums jau cia , zaluma, geltoni  narcizai ir kaciu morcius  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Aš irgi žalsvą šalį mezgu thumbup.gif Parduotuvėje kažko labai akis ta spalva traukė bigsmile.gif (o katė kaip tik morčiuojasi, miegot neduoda lotuliukas.gif )
Atsakyti
Mirkt mirkt

tipo, kai sita tema baisim, atidarom tema KOVA (t.y. pavasari su visai morciniais priedais) jauciancioms mezgejoms ir nerejoms?

geru mezginiu!!!
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 08, 21:24)
as sian savo kates spalvos pukuotuku nusipirkau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  nusimegsiu ir busiu kates "mama"  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Aciu uz paaiskinimus del mezgimo ratukais 4u.gif

Tai is kates spalvos siulu dar galima padaryti tokia kates liemene biggrin.gif

user posted image
Atsakyti