Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio!

Sveikos 4u.gif

Laikykites, nesirkit. Susirgusios - nosies nenukabinkit, va kaip liepa- jau darbukų ligoninės metu prisiplanavo bigsmile.gif

QUOTE(valentinuke @ 2008 01 07, 14:58)
user posted image
smile.gif  ydedu balta sali kur vakar zadejau...tikiuosi patiks drinks_cheers.gif



Dailus šalis! Puikūs tie pūkučiai - svorio beveik nesveria, o ne tik puošia, bet ir šildo smile.gif

Įdėsiu kada nors šią savaitę (kai jau matysis) ir savo pūkučio vaizdų rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Kad jau teko iš namų ne itin maloniais reikalais išsikrapštyt, tai pasimaloninau - prisipirkau pereinamų spalvų moherio... Dabar žiūrinėju, čiupinėju ir džiaugiuos lyg mažas vaikas saldainiu.

Beje, ar neteko girdėt, kad kokioj siūlų parduotuvėj pardavinėtų dovanų čekius?
Atsakyti
O čia mano pukuotukai
Šalis
Liemenė
Suknytė
Skraistė
Baltas šalis
Salotinis šalis

Rudas šalis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jusda: 07 sausio 2008 - 16:04
quote=jusda,2008 01 07, 16:55]
O čia mano pukuotukai
Šalis
[/quote]


kai grazu wub.gif

as saviski irgi parodysiu ax.gif

My Webpage

ir riesines

My Webpage

Atsakyti
QUOTE(jusda @ 2008 01 07, 17:55)

smile.gif labai grazus darbeliai 4u.gif na tiesiog thumbup.gif
Papildyta:
[quote=evax,2008 01 07, 17:58]
quote=jusda,2008 01 07, 16:55]
O čia mano pukuotukai
Šalis
[/quote]
kai grazu wub.gif

as saviski irgi parodysiu ax.gif

My Webpage

ir riesines

My Webpage
[/quote]
thumbup.gif saunuole,labai grazu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(evax @ 2008 01 07, 16:58)
as saviski irgi parodysiu

Nerodo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(edinka @ 2008 01 07, 20:30)



na, pabandysiu dar karteli. o toki kaip tavo paskutinis salis tai kazkada mezgiau jau, man tas rastas patiko ax.gif

user posted image

user posted image

Atsakyti
smile.gif na stai ir baigiau savo rozini sali, kuriuo trumpai pasidziaugiau nes dukrele nukniauke biggrin.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Merginos, NORFA užsivežė pagal sudėtį gerų pūkučių (ne moheriu pavadinta, bet ožkos vilna, o tai skirtumasss), ir kainuoja ... 50 g melanžo nesiekia 4 lt.


Valentinuke, pas mane kompe žalias - šis smile.gif

user posted image


Mezgi reglaną, tik nuimi krašte, o ne iki krašto likus kelioms akims - taip nuėmimas susiuvus pasislepia. O apykaklė numegzta surinkus akis ne apvaliai, o paliekant kairį kampą iki pat pažasties nesusiūtą. Tada pats pats kraščiukas numezgamas ir prikitliuojamas, ir vualia, belieka tik įsiūti sagas.

Manyčiau, taip smile.gif

QUOTE(jusda @ 2008 01 07, 16:55)
O čia mano pukuotukai


Sveika, pūkučių gamintoja/nešiotoja mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 01 07, 22:21)
Merginos, NORFA užsivežė pagal sudėtį gerų pūkučių (ne moheriu pavadinta, bet ožkos vilna, o tai skirtumasss), ir kainuoja ... 50 g melanžo nesiekia 4 lt.
Valentinuke, pas mane kompe žalias - šis smile.gif

user posted image
Mezgi reglaną, tik nuimi krašte, o ne iki krašto likus kelioms akims - taip  nuėmimas susiuvus pasislepia. O apykaklė numegzta surinkus akis ne apvaliai, o paliekant kairį kampą iki pat pažasties nesusiūtą. Tada pats pats kraščiukas numezgamas ir prikitliuojamas, ir vualia, belieka tik įsiūti sagas.
4u.gif aciu as apie si zalia ir klausiau,bandysiu megzt tik veliau,nes dabar per salius neaciginu,nespeju megzt doh.gif
Manyčiau, taip smile.gif
Sveika, pūkučių gamintoja/nešiotoja  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif


Papildyta:
Gadget3,aciu uz naujenas thumbup.gif ,o butent kurioi norfoi tu pukuciu yra pirkt?ar visuose norfose. g.gif
Atsakyti
Mačiau Vilniuje, Baltupių Norfoje smile.gif
Atsakyti
user posted image

Va ka dar galima gaminti iš moherio smile.gif

Iš šio puslapio http://www.xtreme-knitting.com
Atsakyti