Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio!

QUOTE(Lusasita @ 2008 02 06, 13:57)
man bemezgant is situ user posted image visas pilvas juodo megztinio buvo apsiveles, tai jei ir toliau taip nesiosis  mad.gif
Papildyta:
bandymas megzt gelyte  lotuliukas.gif

user posted image


labai labai thumbup.gif taip nekasdieniskai ir neiprastai..gal dar koki karoliuka vidurelin? mirksiukas.gif man labai grazu ir prie megztuko kaip dera drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2008 02 05, 20:09)
As mezgu pagal sia schema  4u.gif
5 is 5


Dar dėl šito raštelio ax.gif ten aprašyme siūlo megzti 12 nr. virbalais, tai jau čia ne kid mocheriui, o storesniam siūliukui? Bet kažin kaip su tokiais "kuolais" sektųsi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 02 04, 09:54)
del nuorodeles...

Pamaciau viska smile.gif Labai grazu, nereikia nei kitos ziemos laukt mirksiukas.gif
QUOTE(gadget3 @ 2008 02 04, 19:44)
Beje, pradejau nuo drauges - mezgiau jai miela pereinamu spalvu minkstuli megztuka. Po to jau ir sau sugalvojau margiuka... Nors ta mantilja tai is pradziu turejo buti gabalu sukneles margu sijonu ir juodu kunu... Nuplatinau. Tai pagalvojau, pagalvojau, ir padariau va.

Gera ideja! Grazu, silta ir orginalu wub.gif (pamaciau seklei morkai priminus parasiuka-adresiuka lotuliukas.gif )
QUOTE(jusda @ 2008 02 05, 15:14)
Dar vienas mano pukuotukas

Grazus labai darbeliai thumbup.gif (Gal biski ne i tema, bet jau man tas zalias megztinis is albumo... wub.gif )
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 06, 11:23)
mano pukuotuke

Labai tinka prie megztinio, o ir spalva tokia sauleta! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 02 06, 14:38)
labai labai thumbup.gif taip nekasdieniskai ir neiprastai..gal dar koki karoliuka vidurelin? mirksiukas.gif man labai grazu ir prie megztuko kaip dera drinks_cheers.gif


QUOTE(Mėlyna @ 2008 02 06, 19:36)
Labai tinka prie megztinio, o ir spalva tokia sauleta!  wub.gif



aciu, mergaites ax.gif
dabar tokia "sauleta" bliuskyte narplioju , tai siuliukus biskiuka nuvogiau gelytei... O del sauletojo projekto turiu "kaltint" gadget3 biggrin.gif pamaciau jos sauletaji (uzsikabino man tas grazus ivardijimas) ir ... susapnavau savaji lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Christyyyn @ 2008 02 05, 12:08)
QUOTE(Lauružė @ 2008 02 05, 09:54)

Mielos moherio zinoves,  4u.gif
bandau issiaiskint ka ne taip darau megzdama is moheriniu siulu. Turiu plonyciu kid silk siuliuku. Bandziau megzt megztinuka gana retu mezgimu (su masina). Numezgu siauras ir ilgas priekio ir nugaros detales. Tik jos kazko labai jau lengvai tamposi i sonus. Patempiau ir jos pasidare laaabai placios ir trumpos  doh.gif
Ar taip ir turi buti?


Tai gal dėlto, kad siūlai su šilku, labiau slidūs tokie. O gal su mašina geriau būtų smulkesniu mezgimu megzti g.gif Yra, mačiau, tema "mezgimo mašinos", ten gal pakosultuotų smile.gif


Mielos moterys,
Ar teisingai suprantu, kad niekam taip nesidaro su numegztu mezginiu is plonos moheros - jis nesitampo jums taip, kaip man?
Atsakyti
QUOTE(Lauružė @ 2008 02 06, 20:14)
Mielos moterys,
Ar teisingai suprantu, kad niekam taip nesidaro su numegztu mezginiu is plonos moheros - jis nesitampo jums taip, kaip man?

darosi,darosi verysad.gif .aš megztiniui dedu papildomą paprastą siuvimo siūlą,tada palaiko formą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gida @ 2008 02 06, 21:17)
darosi,darosi  verysad.gif .aš megztiniui dedu papildomą paprastą siuvimo siūlą,tada palaiko formą  smile.gif

O man rankom megztam nieko, bet mašina neturiu megzto, tai nežinau.
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 06, 20:48)
dabar tokia "sauleta" bliuskyte narplioju , tai siuliukus biskiuka nuvogiau gelytei... O del sauletojo projekto turiu "kaltint" gadget3  biggrin.gif  pamaciau jos sauletaji (uzsikabino man tas grazus ivardijimas) ir ... susapnavau savaji  lotuliukas.gif


Annnneeeee?

Kaip fajjjnajujj kad uzkreciau!!!!!
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 02 06, 21:01)
Annnneeeee?

Kaip fajjjnajujj kad uzkreciau!!!!!


prasom dazniau uzkratu pabarstyt mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, mano naujausias gaminys, tik gal nuotrauka ne kokia. smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gabimik @ 2008 02 07, 07:52)
Sveikos, mano naujausias gaminys, tik gal nuotrauka ne kokia. smile.gif

user posted image

bigsmile.gif gražus darbelis
Atsakyti
idejau gelyte, dabar visa derinuka ax.gif

user posted image
Atsakyti