Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio!

QUOTE(Christyyyn @ 2008 02 06, 08:55)
Nuo Kid mocherio pūkai skraido  blink.gif  tai gal kokie siūlai prastesnės kokybės  g.gif

Na nežinau, ar prastesni - pirkau Casa Lana Kaune, tokių ir ABC parduotuvėj yra. Tiesa, skraidė tik kol mezgiau, dabar jau nebe.
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2008 02 06, 09:11)
Na nežinau, ar prastesni - pirkau Casa Lana Kaune, tokių ir ABC parduotuvėj yra. Tiesa, skraidė tik kol mezgiau, dabar jau nebe.

Irgi ten perku smile.gif Geri siūlai thumbup.gif Niekas man neskraido bigsmile.gif (o ABC parduotuvėje jie tiek pat kainuoja?)
Atsakyti
QUOTE(Christyyyn @ 2008 02 06, 09:15)
(o ABC parduotuvėje jie tiek pat kainuoja?)

Berods tiek pat - Casa Lanoj sake, kad ABC parduotuvėj Lanos siūliukai yra (matyt kokias tai draugiškai pagrindais jie bendrauja). Bet dar padariau atradimą - bazėj vienam sandėly tokių siūlų žemesnėm kainom radau. Kai kurios spalvos kid mocheros po 7,5 lt blink.gif Nežinau, gal jie ten likučius išparduoda, bet faktas yra faktas.
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2008 02 05, 20:09)
As mezgu pagal sia schema  4u.gif
5 is 5
Nezinau ar matysis, tai trumpai aprasysiu:
Kvadratas perbrauktas reiskia, kad penkias akis sumezgam kartu taip: gera, uzmetimas, gera, uzmetimas ir gera - kol vel ismezgame penkias  mirksiukas.gif

Tarp sumezgimo eilių galima dar tris eiles blogų gerų akių pamegzti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2008 02 06, 09:33)
Berods tiek pat - Casa Lanoj sake, kad ABC parduotuvėj Lanos siūliukai yra (matyt kokias tai draugiškai pagrindais jie bendrauja). Bet dar padariau atradimą - bazėj vienam sandėly tokių siūlų žemesnėm kainom radau. Kai kurios spalvos kid mocheros po 7,5 lt  blink.gif Nežinau, gal jie ten likučius išparduoda, bet faktas yra faktas.

O tai kuriam ax.gif
Atsakyti
mano pukuotuke


user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 06, 12:23)
mano pukuotuke

O kokia paskirtis blush2.gif
Atsakyti
Jei gerai matosi, tai čia aksesuaras, graži gėlytė prie megztuko:)
Atsakyti
Sesei mezgiau sali is siulo su mochera.O nesioja ant juodo palto.Tai zinokit kosmaras doh.gif nespeja valyt to palto nuo puku.O ant tamsaus sviesus pukai klaikiai matosi
Atsakyti
man bemezgant is situ user posted image visas pilvas juodo megztinio buvo apsiveles, tai jei ir toliau taip nesiosis mad.gif
Papildyta:
QUOTE(Christyyyn @ 2008 02 06, 12:26)
O kokia paskirtis  blush2.gif



bandymas megzt gelyte lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 06, 12:57)

bandymas megzt gelyte  lotuliukas.gif

user posted image

Taigi, visai įdomiai bigsmile.gif
Atsakyti
pirmas blynas mirksiukas.gif
Atsakyti