Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio!

QUOTE(jusda @ 2008 02 05, 16:14)
Dar vienas mano pukuotukas

labai gražūs darbeliai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jusda @ 2008 02 05, 16:14)
Dar vienas mano pukuotukas

kokie grazus mezginiai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
o jau mazoji manekene kokia puiki mirksiukas.gif
Atsakyti
labukas,

as cia ieskau ieskau lotuliukas.gif tiek groziu -pasimeciau, bet nors ir paiskartosiu jauciu 100 ar net 1000 karta - galgalit ka snuorodyte imest i ta populiaruju rastuka kur pekios usimtos ir pqaskui vel penkios ismegztos? banziau - lyg ir iseina, bet biski kazkas ne taip g.gif


aciu
Atsakyti
QUOTE(jusda @ 2008 02 05, 16:14)
Dar vienas mano pukuotukas

gražu gražu wub.gif minkšta, pūkuota bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylia @ 2008 02 05, 09:53)
O gal galima nuoroda butu... nes nuotraukos nesimato... 

4u.gif

QUOTE(norali @ 2008 02 05, 14:03)
gadget3, kokia silta mantija
na as kalbu ne tik apie mantijos siltuma, bet ir apie siuliuku spalvas ideja mantijos irgi

4u.gif

QUOTE(NEINE @ 2008 02 05, 14:21)
kodel man nerodo tos išgirtos mantijos?Net pikta ,kad negaliu dar vieno grožio pamatyt  .

blush2.gif aj, tas fotki... sumasto ,ir neberodo. Bet visa kita jame man labai patinka, tai ir nejudu nieku smile.gif

QUOTE(Christyyyn @ 2008 02 05, 15:38)
Prieš du puslapius yra gadget3 žinutėje parašas www.fotki.com/gadget3  ten jos grožiai gyvena    va, kokia seklė morka aš 


thumbup.gif

QUOTE(Mylia @ 2008 02 05, 16:14)
Labai gera sekle morka  drinks_cheers.gif Pagaliau pamaciau isgirtaja mantija  thumbup.gif
Bet nu geras! Anksciau buvo idetas salis is situ siulu, dabar mantija, o as namie megztuka is tokiu siulu baigineju megzt  biggrin.gif Galesim parada daryti biggrin.gif



rolleyes.gif AHA rolleyes.gif

Labai linksmi tie siulai. Smagus megzti, malonus nesioti.

O tie storesni tai baisulingai plaukuoti.. O kaip nesiojasi?



Beje, pagyrimai vysninei skraistei. As ta gele susegamaja ryskinciau kita spalva (pamenat, buvo raudonas salis su ijuodinimais - puikus).

PS ach, kodel supermama zinuteje smailikus skaiciuoja???
Atsakyti
QUOTE(pelze @ 2008 02 05, 20:10)
labukas,

as cia ieskau ieskau  lotuliukas.gif  tiek groziu -pasimeciau, bet nors ir paiskartosiu jauciu 100 ar net 1000 karta - galgalit ka snuorodyte imest i ta populiaruju rastuka kur pekios usimtos ir pqaskui vel penkios ismegztos?  banziau - lyg ir iseina, bet biski kazkas ne taip  g.gif
aciu


As mezgu pagal sia schema 4u.gif
5 is 5
Nezinau ar matysis, tai trumpai aprasysiu:
Kvadratas perbrauktas reiskia, kad penkias akis sumezgam kartu taip: gera, uzmetimas, gera, uzmetimas ir gera - kol vel ismezgame penkias mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratela: 05 vasario 2008 - 20:10
QUOTE(juratela @ 2008 02 05, 20:09)
As mezgu pagal sia schema  4u.gif
5 is 5
Nezinau ar matysis, tai trumpai aprasysiu:
Kvadratas perbrauktas reiskia, kad penkias akis sumezgam kartu taip: gera, uzmetimas, gera, uzmetimas ir gera - kol vel ismezgame penkias  mirksiukas.gif


as irgi pagal ta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 02 05, 19:50)
O tie storesni tai baisulingai plaukuoti.. O kaip nesiojasi?

Na nepasakyčiau, kad baisulingai. Ir mezgant namie pūkai neskraidė, kaip kad nuo kid mocheros... Kaip nesiosis nežinau, nes mano šitasis margius dar laukia tinkamų sau orų... Dabar tik paglostau, pačiupinėju rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jusda @ 2008 02 05, 17:14)
Dar vienas mano pukuotukas

Labai mielas pukuotukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2008 02 05, 22:03)
Na nepasakyčiau, kad baisulingai. Ir mezgant namie pūkai neskraidė, kaip kad nuo kid mocheros... Kaip nesiosis nežinau, nes mano šitasis margius dar laukia tinkamų sau orų... Dabar tik paglostau, pačiupinėju  rolleyes.gif



rolleyes.gif taigi siandien MORE deginom rolleyes.gif
nebus gi GAL tu tinkamu oru greitajjjj

O del pukuotumo, tai man tiesiog tas pukas ilgas atrode (palyginus su tuo plonesniuoju variantu). Labai siltai taip.

user posted image
Galvoju, gal ka nors tokio plonycio pasidovanoti???
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 02 06, 00:02)
rolleyes.gif taigi siandien MORE deginom  rolleyes.gif
nebus gi GAL tu tinkamu oru greitajjjj

O del pukuotumo, tai man tiesiog  tas pukas ilgas atrode (palyginus su tuo plonesniuoju variantu). Labai siltai taip.

user posted image
Galvoju, gal ka nors tokio plonycio pasidovanoti???

O va cia tai grozis thumbup.gif Gadget, dar nedingo noras pukuotukam? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2008 02 05, 21:03)
Na nepasakyčiau, kad baisulingai. Ir mezgant namie pūkai neskraidė, kaip kad nuo kid mocheros... Kaip nesiosis nežinau, nes mano šitasis margius dar laukia tinkamų sau orų... Dabar tik paglostau, pačiupinėju  rolleyes.gif

Nuo Kid mocherio pūkai skraido blink.gif tai gal kokie siūlai prastesnės kokybės g.gif
Atsakyti