Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio!

QUOTE(gadget3 @ 2008 02 04, 21:44)
Pasikartosiu - kaip grazu, kai savom rankelem sukuri grozi vienatini, ir brangiam zmogui dovanoji.

O del siulu - tai galima labai nebrangiai prasisukti!!!!

Tuoj idesiu mantilja, i kuria gal 10 LT sumezgiau smile.gif O siuliukas puikus!!! Buvo cia viena mergaite idejusi ir sali "musytemis".

Beje, pradejau nuo drauges - mezgiau jai miela pereinamu spalvu minkstuli megztuka. Po to jau ir sau sugalvojau margiuka... Nors ta mantilja tai is pradziu turejo buti gabalu sukneles margu sijonu ir juodu kunu... Nuplatinau. Tai pagalvojau, pagalvojau, ir padariau va.
Papildyta:
user posted image

gadget3, kokia silta mantija thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
na as kalbu ne tik apie mantijos siltuma 4u.gif , bet ir apie siuliuku spalvas bigsmile.gif ideja mantijos irgi thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norali: 05 vasario 2008 - 13:03
uzsimaniau tokiu "siulgaliniu" siulu (trepsim kojytemis) lotuliukas.gif
Atsakyti
O aš įsigijau medinius virbalus, kad moheriuką smagiau narplioti būtų ax.gif ir pasirodo, juos "prisijaukinti" reikia biggrin.gif nes tokie nelabai slidūs kaip metaliniai, gal man ti taip papuolė g.gif bet, vienu žodžiu, pradžioje jau norėjau mesti juos lauk, bet kantrybės mezgėjos turi lotuliukas.gif tai jau dabar visai geri jie man ir tokie lengvučiai bigsmile.gif
Atsakyti
kodel man nerodo tos išgirtos mantijos?Net pikta ,kad negaliu dar vieno grožio pamatyt verysad.gif .
Atsakyti
mociute turejo daug senobiniu mediniu virbalu ( mes su draugyte jais spaguodavomes blush2.gif lotuliukas.gif ) , rezultate liko pakuros blush2.gif bet nerpatogesniu uz zilkinius, nei kam akiu megzdama neisbadysi ir toki delninukai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 05, 13:26)
mociute turejo daug senobiniu mediniu virbalu ( mes su draugyte jais spaguodavomes blush2.gif  lotuliukas.gif ) , rezultate liko pakuros  blush2.gif  bet nerpatogesniu uz zilkinius, nei kam akiu megzdama neisbadysi ir toki delninukai mirksiukas.gif

Daug kas sako, kad su valu labai patogu. Bet man tai nelabai ax.gif Gal naudotis nemoku, bet labai nepatogu, kai mezginys ant to valo kabo ir jį vis reikia "atsinešti" ant virbaliukų, kad išmegztum unsure.gif Kažin, ar čia suprantamai paaiškinau biggrin.gif
Atsakyti
aga suprantamai, bet man jau visai netrukdo tai mirksiukas.gif o ypac patogu megzt ratukais ratukais lotuliukas.gif lotuliukas.gif nereik isvirksciuju akiu mezgt ir soniniu siuliu siut ( wacko.gif ) lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Christyyyn @ 2008 02 05, 15:08)
Daug kas sako, kad su valu labai patogu. Bet man tai nelabai  ax.gif Gal naudotis nemoku, bet labai nepatogu, kai mezginys ant  to valo kabo ir jį vis reikia "atsinešti" ant virbaliukų, kad išmegztum  unsure.gif Kažin, ar čia suprantamai paaiškinau  biggrin.gif


as su valu naudoju tik kai reikia apvaliai megzti smile.gif be siules smile.gif o taip labiau megstu aliumininius, gal jie taip vadinasi? g.gif lengvi tokie bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norali: 05 vasario 2008 - 14:29
QUOTE(norali @ 2008 02 05, 14:19)
as su valu naudoju tik kai reikia apvaliai megzti smile.gif be siules smile.gif o taip labiau megstu aliumininius, gal jie taip vadinasi? g.gif  lengvi tokie bigsmile.gif


as paskutiniu metu dazniausiai be siuliu varau ( nes ziauriai nemegstu siut siuliu) blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(NEINE @ 2008 02 05, 13:21)
kodel man nerodo tos išgirtos mantijos?Net pikta ,kad negaliu dar vieno grožio pamatyt verysad.gif .

Prieš du puslapius yra gadget3 žinutėje parašas www.fotki.com/gadget3 ax.gif ten jos grožiai gyvena bigsmile.gif va, kokia seklė morka aš lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Christyyyn @ 2008 02 05, 14:38)
Prieš du puslapius yra gadget3 žinutėje parašas www.fotki.com/gadget3  ax.gif  ten jos grožiai gyvena  bigsmile.gif  va, kokia seklė morka aš  lotuliukas.gif

Labai gera sekle morka drinks_cheers.gif Pagaliau pamaciau isgirtaja mantija thumbup.gif
Bet nu geras! Anksciau buvo idetas salis is situ siulu, dabar mantija, o as namie megztuka is tokiu siulu baigineju megzt biggrin.gif Galesim parada daryti biggrin.gif
Atsakyti
Dar vienas mano pukuotukas
Atsakyti