Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio!

labai grazi mantija ir spalvos sitos tai man super penkis kartus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
o kur tu siuliuku yra pirkt?
g.gif
Atsakyti
gadget3, koks jaukus kūrinys wub.gif jau fantazija pas tave 4u.gif
Atsakyti
Aciukas uz pagyrimus smile.gif

Labai man sitie siuliukai patiko, nors is visokio parduotuvinio itarumo galvojau, kad gal velsis ar dar ka.. Tai drauge apie savo megztuka murke, murke, o sitos mantiljos siandien buvo prezentacija, tai dvigubas geris - siltos spalvytes, siltas pukelis. Niu, ir rankom mosikuot galiu iprastai, ir niekas nebando nukristi smile.gif

Tikiu jau, kad turkai ramiai ir tuos visus italiskus pagamina.
Atsakyti
user posted imagePukuoto grozio ideja.
Rusaite nunere ir pavadino berankovike smile.gif
Papildyta:
user posted image

Nertas. Cia del skyliu didumo tai jau grynas grozis smile.gif

Jauciu, galima galimti is moherio smile.gif

Ir - tarpinis variantas. Ir silta, ir azuras :0

user posted image
Atsakyti
[quote=gadget3,2008 02 04, 23:01]
Aciu ,aciu 4u.gif As irgi issilydziau pamaciusi spalvas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 02 04, 20:44)
Pasikartosiu - kaip grazu, kai savom rankelem sukuri grozi vienatini, ir brangiam zmogui dovanoji.

O del siulu - tai galima labai nebrangiai prasisukti!!!!

Tuoj idesiu mantilja, i kuria gal 10 LT sumezgiau smile.gif O siuliukas puikus!!! Buvo cia viena mergaite idejusi ir sali "musytemis".

Beje, pradejau nuo drauges - mezgiau jai miela pereinamu spalvu minkstuli megztuka. Po to jau ir sau sugalvojau margiuka... Nors ta mantilja tai is pradziu turejo buti gabalu sukneles margu sijonu ir juodu kunu... Nuplatinau. Tai pagalvojau, pagalvojau, ir padariau va.
Papildyta:
user posted image

O gal galima nuoroda butu... nes nuotraukos nesimato... 4u.gif
Atsakyti
Mielos moherio zinoves, 4u.gif
bandau issiaiskint ka ne taip darau megzdama is moheriniu siulu. Turiu plonyciu kid silk siuliuku. Bandziau megzt megztinuka gana retu mezgimu (su masina). Numezgu siauras ir ilgas priekio ir nugaros detales. Tik jos kazko labai jau lengvai tamposi i sonus. Patempiau ir jos pasidare laaabai placios ir trumpos doh.gif
Ar taip ir turi buti?
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 02 04, 20:44)
Tuoj idesiu mantilja, i kuria gal 10 LT sumezgiau smile.gif O siuliukas puikus!!! Buvo cia viena mergaite idejusi ir sali "musytemis".

Aha, buvo toks reikaliukas smile.gif Tik mano siūlai analogiški, bet daug storesni - berods 100g/200m.


QUOTE(zaniatja @ 2008 02 04, 21:16)
o kur tu siuliuku yra  pirkt?

O pirkau aš juos parduotuvėlėj prie 25-ečio turgaus Kaune. Dar pas mane guli analogiški rudų atspalvių, kol aš idėją juos panaudoti brandinu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simre: 05 vasario 2008 - 08:55
QUOTE(gadget3 @ 2008 02 04, 21:44)
Pasikartosiu - kaip grazu, kai savom rankelem sukuri grozi vienatini, ir brangiam zmogui dovanoji.

O del siulu - tai galima labai nebrangiai prasisukti!!!!

Tuoj idesiu mantilja, i kuria gal 10 LT sumezgiau smile.gif O siuliukas puikus!!! Buvo cia viena mergaite idejusi ir sali "musytemis".

Beje, pradejau nuo drauges - mezgiau jai miela pereinamu spalvu minkstuli megztuka. Po to jau ir sau sugalvojau margiuka... Nors ta mantilja tai is pradziu turejo buti gabalu sukneles margu sijonu ir juodu kunu... Nuplatinau. Tai pagalvojau, pagalvojau, ir padariau va.
Papildyta:
user posted image


gaila, bet paveikslelio nematau ... schmoll.gif
Atsakyti
Gadget-originalus tavo sprendimas thumbup.gif Na bet jau splavos wub.gif Rysku ir silta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2008 02 05, 08:55)
Aha, buvo toks reikaliukas smile.gif Tik mano siūlai analogiški, bet daug storesni - berods 100g/200m.


drinks_cheers.gif mano suknutė, kurią neperseniausiai demonstravau iš tokių siūliukų kaip tavieji, t.y. 100g/200 m.
Atsakyti
QUOTE(Lauružė @ 2008 02 05, 08:54)
Mielos moherio zinoves,  4u.gif
bandau issiaiskint ka ne taip darau megzdama is moheriniu siulu. Turiu plonyciu kid silk siuliuku. Bandziau megzt megztinuka gana retu mezgimu (su masina). Numezgu siauras ir ilgas priekio ir nugaros detales. Tik jos kazko labai jau lengvai tamposi i sonus. Patempiau ir jos pasidare laaabai placios ir trumpos  doh.gif
Ar taip ir turi buti?

Tai gal dėlto, kad siūlai su šilku, labiau slidūs tokie. O gal su mašina geriau būtų smulkesniu mezgimu megzti g.gif Yra, mačiau, tema "mezgimo mašinos", ten gal pakosultuotų smile.gif
Atsakyti