Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio!

QUOTE(dovyda @ 2008 02 01, 15:44)
sveikutes  4u.gif nu jau primezge....aha Gadget tu tikrai supermoteris  thumbup.gif labai faini darbeliai, toki kaip tavo zydraakis su sagutem ir as turiu minty, tik mastau, kad susiusiu galus ir be jokiu saguciu , turesiu tokias salikines-rankoves 


ax.gif
Aciukas smile.gif

beje, kai ne rankoves, o sagutes, tai ta sali gali ir nesusegus nesiot, ir ant kakliuklo, ir visaip visaip smile.gif

QUOTE(norali @ 2008 02 01, 16:43)
Gadget, labai saunios rankovytes amziaus projekto  lauksim demonstarcijos ant modelio
o salikelio ideja,  tos sagytes  mm... truksta zodziu susuzavejimui isreikst




QUOTE(Christyyyn @ 2008 02 01, 17:50)
Nu va, pamačiau  liabai gražu



QUOTE(Lusasita @ 2008 02 01, 18:31)
kokia sauni ideja su tuo saliku  gal ir as kada turesiu bolero salika susiuvusi 


4u.gif

Aciu uz pagyrimussss smile.gif

Man labai patinka dalintis, kai va tokios va superines reakcijos smile.gif

Kaip saulutes visos man paraset rolleyes.gif
Atsakyti
Ziurekit, visai nebloga ideja, ka?

user posted image
Papildyta:
ir dar dvispalvizmas (cia paveizejus i bendras potrauki link margu siuliuku)

user posted image
Atsakyti
QUOTE(laimužėX @ 2008 02 01, 17:01)
Galiu  mirksiukas.gif , bet jau vargau tai ko ne ilgiau, nei tuos lapus nunėriau  doh.gif
Pasitiesiau ant žemės (gali ir ant stalo didelio, jei turi vietos) paklodę, nusipaišiau norimo sijono kontūrus, ir paskui ant jo dėliojau lapus ir daigsčiau, kad įgautų formą. Kai jau viskas buvo sudaigstyta (po kelių daigstymų-ardymų), tada iš geros pusės susiuvau lapų kraštelius mašina, o paskui iš išvirkščios pusės kur dar reikėjo atkerusius kraštelius prisiuvau rankomis plonu siūlu. Viršų apnėriau vąšeliu, kad būtų kur virvutę įvert. Atrodo tiek  g.gif
Tikiuosi, kad bent ką nors suprasi iš mano "litanijos"  g.gif  blush2.gif  lotuliukas.gif


aciux, daugiau maziau aisku mirksiukas.gif bet ar siuvai lapa viena ant kito, juk toj vietoj storiau gaunasi g.gif
Papildyta:
QUOTE(gadget3 @ 2008 02 01, 21:43)
Ziurekit, visai nebloga ideja, ka?

user posted image


super! thumbup.gif kelios naudos is tos idejos mirksiukas.gif mezginius pravedini, sienas uzdangstai, dazyti ne taip daznai reikia biggrin.gif o interjeras kambario tiesiog pe diena kelis kartus gali keistis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 01 vasario 2008 - 21:07

user posted image
Gal kartai sitos tunikos apatines dalies rasto schemute kas turit,buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 01 30, 21:55)
o man laisvos grazesnes, kad ir sriubines  ax.gif  lotuliukas.gif

Man irgi grazu, tik nuo sriubos reikia saugot lotuliukas.gif
QUOTE(zinulė @ 2008 01 30, 22:23)
Šalika stai tikrai. O dar priklauso, kaip megsi,jeigu kokiu kiauraraščiu ir storesniais virbalais, tai ir megztukas 4u.gif

Aciu 4u.gif Bandysiu ka nors rolleyes.gif
QUOTE(gadget3 @ 2008 01 31, 20:19)
Tebedžiūna, tad be demonstracijos smile.gif Tie balti siūlai - su elastanu, tad apačia, kai drėgna, tokia SIAURA SIAURA.

Ismoninga ir naginga! wub.gif wub.gif wub.gif
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 01, 08:52)
cia kazka panasaus mezgiau, tik sparniukai MINI  lotuliukas.gif
planuose yra ir tie dideli sparnai  mirksiukas.gif

Ir dar melyna... wub.gif
Atsakyti
melyna, tavo avatare mano melyne tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Neriancioms is moherio:

user posted image

Salis kazkokiu idomiu rastu

user posted image

ir dar

user posted image


user posted image




Atsakyti
o schemučių nėra?
Atsakyti
Gadget - grooožis wub.gif einu gal pirmiau sau figūrą naują nusimegsiu angel_sadangel.gif
Atsakyti
grazus paskutinis melynas salis mirksiukas.gif
Atsakyti
Ka tik baigiau draugei gimtadienio proga megsti mocherini salika. Rastas: gera akis, uzmetimas, 2 a.sumezgamos i kaire, 2 a. sumezgamos i desine, uzmetimas ir vel viskas is pradziu. Uzdejau 110 a. Virbalai 3 1/2.

Bandziau ta populiaru sali: 5 a sumezgamos ir vel is vienos 5 a. uzdedamos. Bet kazkaip negraziai pasirode ant mano siulu. verysad.gif

Virsutiniame spalva naturaliausia:
user posted image

user posted image
Atsakyti
Linole,

tu tikra drauge!!!

Toki dideli minkstuma puikuma draugaitei numegzti...

PS as irgi kai fotografuoju, tai irgi taikau taikau ta spalva, kad kuo panasesne i tikraja iseitu ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 02 vasario 2008 - 15:56