Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio!

QUOTE(Lusasita @ 2008 02 01, 11:12)
kad nesiaurinau  g.gif

ot blondine as  blush2.gif  kadangi nuo kaklo mezgiau, tai nesiaurinau, o platinau del klubu  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif

tai cia jau as blondine blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 01 31, 23:19)
user posted image

Tebedžiūna, tad be demonstracijos smile.gif Tie balti siūlai - su elastanu, tad apačia, kai drėgna, tokia SIAURA SIAURA.

Va, ir šalis user posted image

ir jo sagutes user posted image

nerodo schmoll.gif cry.gif cray.gif
Atsakyti
Gadget mirksiukas.gif , pamačiau tavo AMŽIAUS projektą. Bet kas čia dabar g.gif ? Turi tooooooooooookį fociką doh.gif , toooooooooooooookią figūrytę doh.gif , o vaizdelį pateiki gulsčią............. schmoll.gif Gadget mirksiukas.gif , būk draugaitė pasifotkink, paparašyk kad MB tau fotosesiją surengtų. Plyz. Žinok, bus visai kitas vaizdelis.Nors ir dabar aš apakus nuo tavo raknelių kruopštumo bigsmile.gif , bet suteik man galimybę pasidžiaugti taip, kaip priklauso bigsmile.gif .Labai patiko rankoviukės thumbup.gif . Va dėl šalio tai sakau - jis nuostabus. Idėja superinė thumbup.gif , na ta su sagutėm. Labai gražūs ir minksti siūlai.Labai. O kodėl nenufotkini savo margutės kabliuotos suknikės ilgesnės dalies g.gif .Kaip suprantu ji jau pabaigta (ilgesnioji dalis). Leisk ir mums pasidžiaugti blush2.gif . O ką dabar narplioji?Aš tai su piklute bandau susidraugaut. Kol kas vyksta bandymai.Pasiliksiu prie 2 geros 2 blogos ir pynės.Po to atvirkščiai. Pasibandžiau labai neblogai atrodo. Tad per šeštadienį žadu pereiti ant originalo. Ir pagaliau pradėti doh.gif .Nes nebegliu laukti, labai daug projektų galvoje doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(1RUGILE @ 2008 02 01, 15:16)
Gadget mirksiukas.gif , pamačiau tavo AMŽIAUS projektą. Bet kas čia dabar g.gif ? Turi tooooooooooookį fociką doh.gif , toooooooooooooookią figūrytę doh.gif , o vaizdelį pateiki gulsčią............. schmoll.gif  Gadget mirksiukas.gif , būk draugaitė pasifotkink, paparašyk kad MB tau fotosesiją surengtų. Plyz. Žinok, bus visai kitas vaizdelis.Nors ir dabar aš apakus nuo tavo raknelių kruopštumo bigsmile.gif , bet suteik man galimybę pasidžiaugti taip, kaip priklauso bigsmile.gif .Labai patiko rankoviukės thumbup.gif . Va dėl šalio tai sakau - jis nuostabus. Idėja superinė thumbup.gif , na ta su sagutėm. Labai gražūs ir minksti siūlai.Labai. O kodėl nenufotkini savo margutės kabliuotos suknikės ilgesnės dalies g.gif .Kaip suprantu ji jau pabaigta (ilgesnioji dalis). Leisk ir mums pasidžiaugti blush2.gif . O ką dabar narplioji?Aš tai su piklute bandau susidraugaut. Kol kas vyksta bandymai.Pasiliksiu prie 2 geros 2 blogos ir pynės.Po to atvirkščiai. Pasibandžiau labai neblogai atrodo. Tad per šeštadienį žadu pereiti ant originalo. Ir pagaliau pradėti doh.gif .Nes nebegliu laukti, labai daug projektų galvoje doh.gif .



smile.gif Džiūūūūūūna dar.

Busssssss fotkių, bussssss

Kai tik išdžius. Savaitgaliui.

cool.gif

Nertoji - šičia ne į temą, nes jokio moheriaus į ją neįkroviau smile.gif It tave apie tavo nemoherinę jau norėjau klaust, o tu - ėmei, nujautei ir atsakei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 01 31, 23:18)
laimužeX,

nugriuvau nuo tavo klevinio sijono grožio.


sveikutes 4u.gif nu jau primezge....aha Gadget tu tikrai supermoteris thumbup.gif labai faini darbeliai, toki kaip tavo zydraakis su sagutem ir as turiu minty, tik mastau, kad susiusiu galus ir be jokiu saguciu , turesiu tokias salikines-rankoves mirksiukas.gif

LAIMUZE X doh.gif ar gali pasidalinti patirtimi kaip jungei tuos lapus, man mama yra prinerus ju galybe, niekaip nesugalvoju, kaip cia graziau sudurstyti mirksiukas.gif ar siuvai viena ant kito? ax.gif
Atsakyti
gadget , nu parodyk tuos savo grozius, kazi kodel man ju nerodo ( pasirodo ne man vienai) g.gif
Atsakyti
Ziurekit, ten parase yr nuoroda i albumelius, kur viskas sudeta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 02 01, 16:31)
Ziurekit, ten parase yr nuoroda i albumelius, kur viskas sudeta smile.gif


Gadget, labai saunios rankovytes amziaus projekto bigsmile.gif 4u.gif bigsmile.gif lauksim demonstarcijos ant modelio 4u.gif
o salikelio ideja thumbup.gif tos sagytes bigsmile.gif mm... truksta zodziu susuzavejimui isreikst ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 02 01, 14:44)
LAIMUZE X doh.gif ar gali pasidalinti patirtimi kaip jungei tuos lapus, man mama yra prinerus ju galybe, niekaip nesugalvoju, kaip cia graziau sudurstyti mirksiukas.gif ar siuvai viena ant kito? ax.gif

Galiu mirksiukas.gif , bet jau vargau tai ko ne ilgiau, nei tuos lapus nunėriau doh.gif
Pasitiesiau ant žemės (gali ir ant stalo didelio, jei turi vietos) paklodę, nusipaišiau norimo sijono kontūrus, ir paskui ant jo dėliojau lapus ir daigsčiau, kad įgautų formą. Kai jau viskas buvo sudaigstyta (po kelių daigstymų-ardymų), tada iš geros pusės susiuvau lapų kraštelius mašina, o paskui iš išvirkščios pusės kur dar reikėjo atkerusius kraštelius prisiuvau rankomis plonu siūlu. Viršų apnėriau vąšeliu, kad būtų kur virvutę įvert. Atrodo tiek g.gif
Tikiuosi, kad bent ką nors suprasi iš mano "litanijos" g.gif blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimužėX: 01 vasario 2008 - 16:01
QUOTE(gadget3 @ 2008 02 01, 15:31)
Ziurekit, ten parase yr nuoroda i albumelius, kur viskas sudeta smile.gif

Nu va, pamačiau wub.gif liabai gražu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 02 01, 15:31)
Ziurekit, ten parase yr nuoroda i albumelius, kur viskas sudeta smile.gif



kokia sauni ideja su tuo saliku thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif gal ir as kada turesiu bolero salika susiuvusi g.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2008 01 31, 00:35)
Tik dabar trečia diena suku galvą, kaip daryt rankoves- ar į apačia platėjančias palaidas, ar apačioj plačias, bet surauktas  g.gif
nu tarp tokių rankovyčių svarstau  g.gif


man tai placios - super thumbup.gif. pamastysiu ir as apie toki megztini. beskaitinejant cia ir beziurinejant net seile tista
Atsakyti