Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio!

QUOTE(Lusasita @ 2008 01 29, 19:38)
as vakar tokiu rastu mezgiau  ax.gif  kad ten niekur kaip ir nereik uzdet 2 akiu  g.gif  per viduriukus visad po tris sumegzt, o is sonu uzdet  ax.gif  nors as ne pagal schema o is galvos mezgiau  blush2.gif

Jau išmokau iš vienos akies dvi išmegzti smile.gif bet negražu man kažko unsure.gif tai pabandžiau kaip Lusasita sakei
My Webpage
bet tuomet gaunasi, kad varnelė prasideda ne nuo vieno užmetimo, o nuo užm. gera užm.? bent jau man taip išėjo ax.gif , nes kitu atveju, tai akių pritrūksta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Christyyyn @ 2008 01 29, 19:30)
Dėl šito "musyčių" raštelio  ax.gif vieną eilę reikia megzti vienos rūšies siūlais, kitą jau kitokiais  g.gif  tai kaip čia daryti - eilės gale nukirpti siūlą ir rišti kitą ?

Manau, galima megzti iš viso iš 3 siūlų: numezgus su 1 eilę su skirtingu siūlu, atgal grįžti su siūlu iš kito kamuoliuko ir megzti lyginį eilių skaičių su juo. Po to skirtingu siūlu eilę daryt iš kito galo, o tada megzt lyginį skaičių eilių pagrindinio rašto iš kito kamuoliuko.
doh.gif nesigauna aiškiai išreikšt minčių doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringata: 30 sausio 2008 - 10:51
QUOTE(neringata @ 2008 01 30, 10:47)
Manau, galima megzti iš viso iš 3 siūlų: numezgus su 1 eilę su skirtingu siūlu, atgal grįžti su siūlu iš kito kamuoliuko ir megzti su juo. Po to skirtingu siūlu eilę daryt iš kito galo, o tada megzt keletą eilių pagrindinio rašto iš kito kamuoliuko.
doh.gif nesigauna aiškiai išreikšt minčių doh.gif

Supratau 4u.gif tada nereikėtų nukirpti siūlo thumbup.gif tik įdomu kaip mezginio kraštai atrodytų. Gal reikės išbandyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2008 01 30, 10:43)

nera uz, visada malonu pasidalinti tuo ka pats turi drinks_cheers.gif sekmes neriant rolleyes.gif
Atsakyti
as prisidedu prie liemenes pagyrimu. ir niekada nenerus itariu rizikuosiu kazka tokio kurpt. vienu zodziu uzmetei cia 'bacila' gera. biggrin.gif man tik vienintelis klausimukas: kiek skersmuo tos liemenes, suprantu kad cia nuo asmeniskos figuros bet vistiek. ai rasteli ten maciau bet dar nesiaiskinau - ar yra konkreciai nurodyta rankovyciu vieta, ar pati is akies matavai. siaip rastas lyg ir suprantamas, bet kur tiek kantrybes tam vaseliui gaut
unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 01 30, 11:58)
as prisidedu prie liemenes pagyrimu. ir niekada nenerus itariu rizikuosiu kazka tokio kurpt. vienu zodziu uzmetei cia 'bacila' gera.  biggrin.gif man tik vienintelis klausimukas: kiek skersmuo tos liemenes, suprantu kad cia nuo asmeniskos figuros bet vistiek. ai rasteli ten maciau bet dar nesiaiskinau - ar yra konkreciai nurodyta rankovyciu vieta, ar pati is akies matavai. siaip rastas lyg ir suprantamas, bet kur tiek kantrybes tam vaseliui gaut
unsure.gif

o tas vaselis, kai neri storesniais siulais kantrybes daug nereikalauja 4u.gif pora vakaru ir liemene gatava 4u.gif as anksciau daugaiu virbalais megzdavau ax.gif tik pastaruoju metu pastebejau, kad vaseliu taip pat labai greitai neriasi thumbup.gif

o dabar apie liemenes skersmeni rolleyes.gif rankovyciu vieta yra nurodyta, aisku cia vel priklauso nuo siulu storio ir apimciu 4u.gif o toliau neriant tai kokio nori skermes gali nerti: gali ji ir nesusieiti, nuo to priklausys ir apykakles dydis... drinks_cheers.gif na ir prirasiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Christyyyn @ 2008 01 29, 20:30)
Ir dar klausimukas  4u.gif
Dėl šito "musyčių" raštelio  ax.gif vieną eilę reikia megzti vienos rūšies siūlais, kitą jau kitokiais  g.gif  tai kaip čia daryti - eilės gale nukirpti siūlą ir rišti kitą ?
Papildyta:

Man tuomet gaunasi, kad tik siūlas du kartus aplink virbalą apsivynioja. Arba aš ne taip darau  verysad.gif

aš tai kabinu pirmą akį už priekinio siūlo ir nenukeliu o antrai akiai kabinu už galinio siūlo. taip pat dariau kai reikėjo išmegsti penkias akis iš vienos
Atsakyti
QUOTE(Christyyyn @ 2008 01 30, 10:47)
Jau išmokau iš vienos akies dvi išmegzti  smile.gif bet  negražu man kažko unsure.gif  tai pabandžiau kaip Lusasita sakei
My Webpage
bet tuomet gaunasi, kad varnelė prasideda ne nuo vieno užmetimo, o nuo užm. gera užm.? bent jau man taip išėjo  ax.gif , nes kitu atveju, tai akių pritrūksta  lotuliukas.gif



as sitaip ir mezgiau mirksiukas.gif tarp dvieju uzmetimu geroji ilindusi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 01 30, 12:38)
as sitaip ir mezgiau  mirksiukas.gif  tarp dvieju uzmetimu geroji ilindusi  mirksiukas.gif

Ačiū už pagalbą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 01 30, 05:54)
Melyna,
tavasis atvaizdas - man graziausio pasauly katinuko (niu gal antro po mano slektiskos pilkiukes baltalopes)  smile.gif
Megztuko 1:1 kaip avatare neturiu, bet turiu su gobtuvu, ir siaip su nemenkais (moheriniais) kakleliais. Tai nesiojimas nuo palto laaaabai priklauso: vienam paltukui "prie veido" netgi ant virsaus istrauktas, o kitam - niekaip niekaip, bet PO PALTU puikiai moheris man telpa.
Pasigirsiu, kad baigiau amziaus projekta - toki moherini veikala su trumpom raukiukinem rankovelem!!! Buvo kazkaip meile ir ikvepimas ties rankovemis nunykusi, po to masciau del kaklo - ar primegzti prie trikampes apykakles juosta  a la kaspinams pasmakrej raisioti... Tai rankoves sugalvojau, juosta - atgalvojau. Ir turiu smile.gif
Sivakar pasirodysiu.

Mano katinukas dekoja uz komplimentus ir siuncia linkejimu tavo baltalopei wub.gif
Dekui uz atsakyma 4u.gif Galvojau megzt nebutinai pukuotuka toki su dideliu kaklu, bet dabar galvoju, kad reiktu pukuota tam atvejui, jei paltukui prie "veido" netiktu, kad galeciau paslept lotuliukas.gif
Greiciau pasirodyk pabaigta amziaus projekta - labai nekantru! drinks_cheers.gif
QUOTE(neringata @ 2008 01 30, 09:47)
Manau, galima megzti iš viso iš 3 siūlų: numezgus su 1 eilę su skirtingu siūlu, atgal grįžti su siūlu iš kito kamuoliuko ir megzti lyginį eilių skaičių su juo. Po to skirtingu siūlu eilę daryt iš kito galo, o tada megzt lyginį skaičių eilių pagrindinio rašto iš kito kamuoliuko.

Tai gal keturiu siuliuku butu geriau? g.gif Du vienos spalvos, du kitos. unsure.gif

Merginos, patarkit/apsvieskit kas galetu iseiti is mazdaug 180 g moheros, nes as net neisivaizduoju. blush2.gif Metrai: 100g - 450m.
Atsakyti
Va, mano paskutinis pūkuotasis:

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mėlyna @ 2008 01 30, 21:53)
Merginos, patarkit/apsvieskit kas galetu iseiti is mazdaug 180 g moheros, nes as net neisivaizduoju.  blush2.gif  Metrai: 100g - 450m.

Megztinuko rankovės ir kaklas lotuliukas.gif
Iš tikro tai pas mane juokinga situacija gavosi doh.gif Mezgiau vaikišką liemenę, bet pamačiau, kad per plati gausis, tai pamezgiau čiut ilgesnę, galvoju bus dukterėčiai tokia trumpytė liemenė, pasibaigianti po krūtine, bet nedengiantį pilvo. Ant golfuko ar marškinukų. Bet mergina nesusižavėjo, tai dabar darysiu sau biggrin.gif Pasiilginsiu viršutinę dalį, kad rankom laisva būtų. Nusipirkau moheriuko- primegsiu apačią, rankoves ir kaklą smile.gif Tik dabar trečia diena suku galvą, kaip daryt rankoves- ar į apačia platėjančias palaidas, ar apačioj plačias, bet surauktas g.gif
nu tarp tokių rankovyčių svarstau g.gif
user posted image
arba tokio tipo
user posted image
Atsakyti