Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio!

as su valu ir duoduosi, o su vaseliu nelabai draugauju blush2.gif nu labai laaaaaaaaabai letai , bet ner man ten kantrybes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 01 29, 16:58)
as su valu ir duoduosi, o su vaseliu nelabai draugauju  blush2.gif  nu labai laaaaaaaaabai letai , bet ner man ten kantrybes  ax.gif

tai ir pabandyk su valu 4u.gif kad ir toki thumbup.gif

user posted image

as jau ji eileje uzregistravus 4u.gif
Papildyta:
dar galima imti bet kokios staltiese rasta, kad ir toki 4u.gif

user posted image

ir is jo daryti ka sugalvojus, viena rusaite nusimezge sijona bigsmile.gif berods kazkuri jau buvo ji idejusi i foruma g.gif gal pasikartosiu blush2.gif nepykit 4u.gif


user posted image

Papildyta:
ir visa tai galima pritaikyti apvalios liemenes mezgimui drinks_cheers.gif
Atsakyti
norali, gal turi ir schemas smelio spalvos megztuko ir staltieses? Gal gali cia ikelt ar i emaila atsiust?
Atsakyti
Sveikos mezgėjos 4u.gif
bandau naują raštelį išsimegzti smile.gif labai šauniai gaunasi, bet užstrigau ties "iš vienos akies išmegsti dvi". Nesuprantu kaip čia padaryti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa50 @ 2008 01 29, 18:35)
norali,  gal turi ir schemas smelio spalvos megztuko ir staltieses? Gal gali cia ikelt ar i emaila atsiust?

megztuko schemos neturiu schmoll.gif o sijono prasom drinks_cheers.gif

user posted image

Papildyta:
QUOTE(Christyyyn @ 2008 01 29, 19:18)
Sveikos mezgėjos  4u.gif
bandau naują raštelį išsimegzti  smile.gif  labai šauniai gaunasi, bet užstrigau ties "iš vienos akies išmegsti dvi". Nesuprantu kaip čia padaryti  ax.gif

tikriausiai reiketu viena aki ismegzt ir toj pacio aki dar viena uzdet tai yra uzmetima padaryt rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norali: 29 sausio 2008 - 18:26
QUOTE(VilmaM @ 2006 02 07, 10:13)

Reikės: melanžinių angorinės vilnos "Soft print" siūlų ir "Como" siūlų, virbalų su valu Nr. 4 (aš mezgiau Nr.5 virbalais), vąšelio.
Megzkite taip:
1 eilė: "Como" siūlais megzkite vien gerosiomis akimis;
2 eilė: plonais melanžiniais angorinės vilnos siūlais megzkite vien išvirkščiosiomis akimis;
3 eilė: 5 akis sumegzkite kartu gerosiomis akimis iš apačios, nenukelkite, užmeskite, dar kartą megzkite tas pačias akis, užmeskite, kartokite tol, kol iš 5 kartu sumegztų akių atsiras 5 naujos akys;
4 ir 5 eilės: "Como" siūlais megzkite vien gerosiomis akimis;
6 eilė: megzkite vien išvirkščiosiomis akimis;
7 eilė: megzkite 3 gerąsias akis, * iš 5 akių megzkite 5 naujas akis, lygiai kaip 3 eilėje;
8 eilė: "Como" siūlais megzkite vien gerosiomis akimis.
Kai baigsite, šalį apnerkite "Como" siūlais.
virbalai Nr.5, siūlai Kid mohera  mirksiukas.gif

Ir dar klausimukas 4u.gif
Dėl šito "musyčių" raštelio ax.gif vieną eilę reikia megzti vienos rūšies siūlais, kitą jau kitokiais g.gif tai kaip čia daryti - eilės gale nukirpti siūlą ir rišti kitą ?
Papildyta:
QUOTE(norali @ 2008 01 29, 18:25)


tikriausiai reiketu viena aki ismegzt ir  toj pacio aki dar viena uzdet tai yra uzmetima padaryt rolleyes.gif

Man tuomet gaunasi, kad tik siūlas du kartus aplink virbalą apsivynioja. Arba aš ne taip darau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Christyyyn @ 2008 01 29, 19:30)
Ir dar klausimukas  4u.gif
Dėl šito "musyčių" raštelio  ax.gif vieną eilę reikia megzti vienos rūšies siūlais, kitą jau kitokiais  g.gif  tai kaip čia daryti - eilės gale nukirpti siūlą ir rišti kitą ?
Papildyta:

Man tuomet gaunasi, kad tik siūlas du kartus aplink virbalą apsivynioja. Arba aš ne taip darau  verysad.gif

siaip tai niekad kiek mezgu nesu dariusi, kad reiketu is vienos dvi ismegzti g.gif trys is vienos tai labai gerai gaunasi rolleyes.gif pabandyk, gal tiks g.gif
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2008 01 29, 18:33)
siaip tai niekad kiek mezgu nesu dariusi, kad reiketu is vienos dvi ismegzti g.gif trys is vienos tai labai gerai gaunasi rolleyes.gif pabandyk, gal tiks g.gif

raštelis va toks http://mezgu.erdves....ms/salis_01.jpg
xxxxxx2xxxxxxx
xxxxxouoxxxxxx
xxxxoxuxoxxxxx
xxxoxxuxxoxxxx
xxoxxxuxxxoxxx
xoxxxxuxxxxoxx
oxxxxxuxxxxxox
xxxxxxuxxxxxxo
x-gera akys
o-uzmetimas
u-3 ismegztos kartu
2-is vienos ismegzta dvi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Christyyyn: 29 sausio 2008 - 18:49
QUOTE(Christyyyn @ 2008 01 29, 19:45)
raštelis va toks
xxxxxx2xxxxxxx
xxxxxouoxxxxxx
xxxxoxuxoxxxxx
xxxoxxuxxoxxxx
xxoxxxuxxxoxxx
xoxxxxuxxxxoxx
oxxxxxuxxxxxox
xxxxxxuxxxxxxo
x-gera akys
o-uzmetimas
u-3 ismegztos kartu
2-is vienos ismegzta dvi

o mezginio pavyzduko neturi? is schemos sunku suprasti g.gif
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2008 01 29, 18:49)
o mezginio pavyzduko neturi? is schemos sunku suprasti g.gif

http://public.fotki....picture020.html
Atsakyti
QUOTE(Christyyyn @ 2008 01 29, 19:56)

man atrodo, kad ten viskas gerai gaunasi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2008 01 29, 19:08)
man atrodo, kad ten viskas gerai gaunasi thumbup.gif

g.gif
tai nereikia iš vienos akies dviejų išmegsti? uždėjau 32 akis, dabar ant virbalų 30, tai vadinasi reikia... nu bet nemoku... lotuliukas.gif
Atsakyti